Mohu být těhotná po změně brání antikoncepce?

10.8.15 00:20

Mohu byt těhotná po změně bráni anti?

Ahoj holky, beru pravidelně antikoncepci, v polovině platicka jsem mela sex přítel se do me ale neudělal a za 2 dny po sexu jsem odjela do zahraničí kde je 7 hodin posun tím pádem jsem v polovině platicka změnila čas a začala brát antikoncepci později. Asi o 12 hodin ale pravidelně. Mohu byt těhotná? Nebo to neni možné kdyz jsem před sexem a 2 dny po něm brala antinu v normálním intervalu a pak změnila čas!? Dekuju moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23090
10.8.15 01:05

Na 99,9% nemas proc byt tehotna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 01:19

@Xiraxinek dekuju, takže znamená ze hlavní je ze jsem antinu brala pravidelně v období kdy jsem mela sex? Po tom to tedy uz moc nezáleží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11601
10.8.15 01:51

Opozdeni do 12 hodin by mela HA v pohode tolerovat pokud vim…koukni do letaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 01:53

@beruska9 ano je to tak, jen bych potřebovala vedet jestli je OK kdyz v období sexu teda před sexem a 2 dny po jsem brala antinu pravidelně a poté co jsem odjela tak jsem to začala brát méně pravidelně? Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 01:55

@beruska9 a přítel se do me neudělal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11601
10.8.15 07:11

@kachnicka18 : jo sance na otehotneni je temer nulova (a to temer pisu jen z principu, pac hlasam ze jedina 100% ucinna antikoncepce je zadny sex a i pravidelne brana HA ma nejake mizerne procento selhani). I kdyz nevim jaks ji teda brala, kdyz pises nejdriv ze pravidelne jen posunute a pak ze mene pravidelne…ale aby se ti na zaklade toho rozjela ovulace si myslim ze je hoooodne malo pravdepodobne, navic by se vejce muselo uvolnit tak max do tydne od sexu a jeste navic by se muselo mit sanci potkat se spermii, ktera tam nejspis neni, kdyz se pritel udelal mimo…i kdyz se stane ze neco takhle utece…Jak pisu, uz z principu ti nereknu, ze je to nemozne, ale je to fakt hodne, ale opravdu hodne malo pravdepodobne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.8.15 08:23

@kachnicka18 nemela bys byt :palec: mělo by to byt ok dle me ale koukni do letaku HA kolik je tam tam tolerance hodin tusim 12 ;)

• Citovat
  • Upravit
20807
10.8.15 08:48

Neměla bys být, nicméně 100% není nic, leda ta abstinence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama