Mohu být těhotná při antikoncepci?

Anonymní
23.9.21 08:50

Mohu být těhotná při antikoncepci?

Ahoj před 2 týdny jsem ve třetím týdnu zapomněla antikoncepci a zapomenutý prášek jsem nevzala v tom týdnů byl aji nechráněný styk. Menses normálně přišla a trvala tak jak má. Můžu být těhotná? Omlouvám se za anonym ještě nikdy jsem nezapomela tak mám dost strach.
A ještě jedna otázka jak to funguje a ovulaci když se zapomene prášek? To přijde hned nebo až za několik dní? Děkuji
Test nemám teď čas koupit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1532
23.9.21 08:51

Nevzala sis jeden prášek? Klid, těhotná nejsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 08:56

@Dara90 ano jen jeden jsem nevzala akorát je problém že jsem si ho vůbec nevzala a druhý den jsem vzala jen jeden do mám.. Vím jsem blbá teď si na to dávám ještě větší pozor

• Citovat
  • Nahlásit
6
24.9.21 02:04

Mohu byt tehotna?

Zdravim damy a mozna i nejake pány :D
Mam na Vas takovy dotaz, uz 3 dny badam na internetu.
Muj pritel pracuje na lodi a ja neberu ty 3 tydny antikoncepci ( ano, je to nezodpovednost) :roll: 8o
V ten den co mel prijet jsem si pilulku zapomnela vzit a pritel se udelal do me. Ovulaci jsem v ten den mit nemela a ani plodné dny ale clovek nikdy nevi. Myslite si ze bych mohla byt tehotna? Prsa me boli, v podbrisku taky a mam pocit a na zvracení (ale to muze byt jen z nervu). :(
Testy jsem si delala uz dva, jeden po týdnu a druhy po 10 dnech. Mam pockat? A zkusit to az to bude 14 dni? A nebo rovnou zahodit tu myšlenku ze bych mohla v sobe nosit malého andelicka :,(

Predem dekuju za Vaše rady! Moc mi tim pomůžete :srdce:

P. S. Beru sirmyi :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
24.9.21 10:56
@zronek píše:
Zdravim damy a mozna i nejake pány :D
Mam na Vas takovy dotaz, uz 3 dny badam na internetu.
Muj pritel pracuje na lodi a ja neberu ty 3 tydny antikoncepci ( ano, je to nezodpovednost) :roll: 8o
V ten den co mel prijet jsem si pilulku zapomnela vzit a pritel se udelal do me. Ovulaci jsem v ten den mit nemela a ani plodné dny ale clovek nikdy nevi. Myslite si ze bych mohla byt tehotna? Prsa me boli, v podbrisku taky a mam pocit a na zvracení (ale to muze byt jen z nervu). :(
Testy jsem si delala uz dva, jeden po týdnu a druhy po 10 dnech. Mam pockat? A zkusit to az to bude 14 dni? A nebo rovnou zahodit tu myšlenku ze bych mohla v sobe nosit malého andelicka :,(

Predem dekuju za Vaše rady! Moc mi tim pomůžete :srdce:

P. S. Beru sirmyi :think: :mavam:

Počkej, tak to dítě chceš nebo ne?? A jestli ano, proč se láduješ práškama - leda že by příťel nevěděl, že to dítě chceš, nebo on dítě nechce, ty ano, tak to řešíš takhle…
No samozřejmě, pokud bereš HA tak, jak bereš, tak těhotná můžeš být. Nicméně se modli, ať přítel nepřijde na to, jaký podraz jsi na něj udělala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
24.9.21 12:39

Jestliže jsi před třemi týdny přestala brát pilulky, nemůžeš vědět, kdy budeš mít ovulaci, tedy plodné dny. Vzít nebo nevzít si pilulku den před sexem nemá žádný účinek. Pokud to do Tebe přítel pustil, tak pochopitelně můžeš otěhotnět. Test má smysl dělat nejdříve 14 dnů po souloži, pokud si ho uděláš o několik dnů později, je výsledek spolehlivější a možnost miniinterrupce nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
24.9.21 12:44

@Lemrucha
A jsi si jistá, že autorka onoho příspěvku tu miniinterrupci chce stihnout, když mluví o andílkovi, kterého by mohla v sobě nosit?? :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.9.21 12:55

@werajsik @werajsik předpokládám, že paní myslí andělíček, od stejného slovního základu jako andělíčkářka. Moderně bychom řekli něco jako plod před interupcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
24.9.21 13:18
@Sisika9
Tak možné je vše, že :mrgreen:. Ale po rozboru této věty, tedy vět:
@zronek píše:
Mam pockat? A zkusit to az to bude 14 dni? A nebo rovnou zahodit tu myšlenku ze bych mohla v sobe nosit malého andelicka :,(
..je snad nad sluncem jasné, co tím básník chce říci. A potrat to asi nebude… :nevim: Že prostě to mimino chce
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.21 17:33

@werajsik vubec to nebylo myšleno jako interupce 8o
Pritel o tom vi a plné me chape. Jsme jen lidi a zapomenout muzeme. V ten den jsem toho mela moc.

A abych to vysvětlila uplne, protoze spoustu lidi to nepochopilo. Pritel je 3 tydny pryc a v tu dobu ja prasky neberu protoze mi to prijde zbytecne. Pak se vrací na 3 tydny a to uz prasky beru.
Jen ten prvni den jsem si ho zapomnela vzit a druhy den jsem si uz vzala jeden a brala je az do tohoto pondeli. Ted uz je neberu protoze nevim jestli tam neco roste nebo ne a nechci tomu ublizit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
24.9.21 18:32
@zronek píše:
@werajsik vubec to nebylo myšleno jako interupce 8o
Pritel o tom vi a plné me chape. Jsme jen lidi a zapomenout muzeme. V ten den jsem toho mela moc.A abych to vysvětlila uplne, protoze spoustu lidi to nepochopilo. Pritel je 3 tydny pryc a v tu dobu ja prasky neberu protoze mi to prijde zbytecne. Pak se vrací na 3 tydny a to uz prasky beru.
Jen ten prvni den jsem si ho zapomnela vzit a druhy den jsem si uz vzala jeden a brala je az do tohoto pondeli. Ted uz je neberu protoze nevim jestli tam neco roste nebo ne a nechci tomu ublizit :(

Ježííííš a to jsi tak hloupá, nebo to ze sebe děláš??? 8o 8o 8o Ty absolutně nevíš, jak funguje HA? :zed: :zed: Jak jako 3 týdny nebereš?? To je stejně praštěné jako když po-pá ženská nebere, protože „nic z toho nekouká“ a o víkendu si chce zakukat, tak zobne pilulku. Víš vůbec, co všechno si tím můžeš způsobit?? :zed: :zed: Těhotenství je to nejmenší, dále pak rozházené hormony (i to je ještě v pohodě), ale taková trombóza to už je něco, co může způsobit i smrt.. Ty bys to dítě neměla mít vůbec, alespoň do té doby, než začneš používat mozek. :zed: :zed:
Když tu HA nebudeš brát vůbec, vyjde to nastejno - tedy z hlediska rizika těhotenství. Ze zdravotního hlediska jsi na tom bez ní líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
24.9.21 18:37

@zronek Že přítel mě chápe.. :mrgreen: :mrgreen: A on ví, že po dobu, co tu není to nezobeš?? A jestli ano, to i on je tak hloupý, že neví jak to funguje??? :mrgreen:
Na to, aby antikoncepce fungovala tak jak má, MUSÍŠ opravdu MUSÍŠ jí brát pravidelně a každý den dle příbalového letáku. To, že 3 týdny nic, na situaci nic nemění. Buď budeš užívat HA tak jak máš, nebo se na to vykašli, tak si jen ničíš zdraví a to beze srandy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat