Mohu být těhotná? Příznaky po 5 dnech?

Anonymní
9.1.21 19:43

Mohu být těhotná? Příznaky po 5 dnech?

Ahoj holky,

Vím, mám si udělat test, ale je brzy :)

S partnerem jsem měla 3 nechráněné styky (2 z toho 2 dny před ovu, 1 v ten den) a dneska - týden potom, mám osypany cely oblicej, mám pocit ze mám o chlup vetsi prsa a ze je mi trochu cítit moč :oops:

A teď mám dojem že mě boli vaječníky :lol: Ale tohle si už teda vsugerovávám :lol:

Myslite ze to mohou byt příznaky nebo je to nesmysl?

Nechráněný styk jsme tedy měli i před Vánoci asi 8×. Ale to bylo až po ovu a dostala jsem to, i když trochu jinak než obvykle

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61742
9.1.21 19:53

Vsugerujes si téměř cokoliv.. Udělej test, až vynechá ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
9.1.21 19:57

Vsugerovaváš si to, myslím, že na příznaky je ještě brzo.. Počkej do termínu MS a potom něco řeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
9.1.21 19:57

Já měla příznaků když jsem chtěla otěhotnět :D :D a když jsem byla fakt těhotná tak jsem neměla žádný příznak :mrgreen: :mrgreen:… Vím, že chceš asi nějakou naději, ale počkej na test… Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:00

Asi jo - chtěla bych moc :D

Dekuju, třeba to vyjde, i když napoprvé asi šance moc nejsou.

• Citovat
  • Nahlásit
667
9.1.21 20:03

Nám se povedlo z jednoho sexu za cyklus první, po dvou měsících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
9.1.21 20:07

Je i napoprvé šance. Nám se tak povedlo na jeden pokus. :palec: Potom si udělej testík, držím palečky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:09

Dík :andel:

Já se teda přiznám, že jsem doufala i před Vánoci ačkoliv to bylo po ovulaci :lol: Ale rikala jsem si, co kdyby.

Teď to tedy bylo v ideální dny, tak uvidíme :D

• Citovat
  • Nahlásit
3916
9.1.21 20:25

Po pěti dnech každopádně technicky vzato nejsi ani těhotná, i kdyby se vajíčko oplodnilo, nemůžeš mít proto ani těhotenské příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
9.1.21 20:34
@lucka456 píše:
Já měla příznaků když jsem chtěla otěhotnět :D :D a když jsem byla fakt těhotná tak jsem neměla žádný příznak :mrgreen: :mrgreen:… Vím, že chceš asi nějakou naději, ale počkej na test… Držím palce :hug:

Tady musim souhlasit, mela jsem to uplne stejne.
Pozorovat se je vam uplne k nicemu. A v tuhle dobu jeste neni ani vajicko zahnizdene.
Ona ta psychika dela hodne.
A to, ze sex probehl pred ovulaci a behem ovulace neni zaruka otehotneni. Cele otehotneni je docela slozity proces.
Nicmene drzim palce a doporucuju se tolik nesledovat, jinak se z toho za par mesicu zblaznite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:40

Ahoj, mám dotaz.
Včera večer jsme s přítelem spolu spaly a on se udělal do mě. Neberu antikoncepci.
Dnes večer jsem dostala menstruaci o 2 dny dříve. Menstruaci mívám vždy pravidelně.
Je možné, že jsem mohla otěhotnět nebo třeba potratit? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
300
9.1.21 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz.
Včera večer jsme s přítelem spolu spaly a on se udělal do mě. Neberu antikoncepci.
Dnes večer jsem dostala menstruaci o 2 dny dříve. Menstruaci mívám vždy pravidelně.

Uplna blbost a nesmysl.
Prectete si nejake zaklady o tom, jak otehotneni probiha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
9.1.21 20:50
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz.

Uplna blbost a nesmysl. Prectete si nejake zaklady o tom, jak otehotneni probiha 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19105
9.1.21 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz.

Jako, že bys večer otěhotněla, ráno už byla těhotná a večer potratila? Holka nastuduj si, jak funguje ženský cyklus a početí. A do té doby se prosím chraňte. 8o

Jinak otěhotnění těsně před MS zase tak pravděpodobné není. ale nikdy nevíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
9.1.21 21:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Vím, mám si udělat test, ale je brzy :)

S partnerem jsem měla 3 nechráněné styky (2 z toho 2 dny před ovu, 1 v ten den) a dneska - týden potom, mám osypany cely oblicej, mám pocit ze mám o chlup vetsi prsa a ze je mi trochu cítit moč :oops:

A teď mám dojem že mě boli vaječníky :lol: Ale tohle si už teda vsugerovávám :lol:

Myslite ze to mohou byt příznaky nebo je to nesmysl?

Nechráněný styk jsme tedy měli i před Vánoci asi 8×. Ale to bylo až po ovu a dostala jsem to, i když trochu jinak než obvykle

Ahojky je fakt, že některé ženy cítí hned, že se něco děje a poznají to na sobě hodně brzy. Ale vetšina žen si ty příznaky spíš vsugeruje. Já sem se cítila už tolikrát těhotná a měla snad všechny příznaky dokonce i hodně zpožděnou ms, kterou mívám pravidelnou na den.. když jsem nad tím moc přemýšlela a stresovala se, ale mohla za to vždy psychika :roll: Nikdo ti to asi nepotvrdí dokud neuděláš test, ale to jistě víš tak pak dej vědět jak to dopadlo. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat