Mohu být těhotná?! První příznaky

6.11.19 22:49

Mohu být těhotná?! První příznaky

Hezký večer všem.
Od neděle jsem se začala cítí velmi divně, takový pro mě nezvyklý pocit. V pondělí jsem se cítila, že na mě leze chřipka, měla jsem zvýšenou teplotu, bolela mě hlava (klasické příznaky chřipky) Ale.. nedostavila se rýma ani kašel. Teplota byla i přes 38, všechno mě bolelo. V úterý mě lehce začalo bolet v podbřišku jako když přichází MS. Ve středu to
to nabralo na obrátkách a bolest v podbřišku vygradovala, střídavě mě bodavou bolesti bolel pravý a levý vaječník nebo mě bolel celý podbřišek. Do to se přidala neskutečná bolest žaludku, že jsem měla pocit, že ho vyrvu z těla. Včera jsem do toho asi 5× vracela. Ráno jsem se probudila bez teploty jen lehce zvýšená, ale žaludek ustal a podbřišek běhám dneska lehce pobolívá. Dnes jsem 3-4 de po OVU. Bradavky mám přecitlivělé, až mám pocit, že mě jako svědí. Je možné, že jsou to příznaky možného těhotenství? Kdy je nejlepší udělat první test? Děkuji všem, kteří odpoví a udělají si čas přečíst můj dlouhý dotaz.

Příspěvek upraven 06.11.19 v 22:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13575
6.11.19 22:52

3-4 dny po ovu?? To určitě nejsou těhotenské příznaky. Test si dělej až ti vynechá MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
6.11.19 22:53

Ne, spíš je to k nemoci. Test až ti vynechá menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 22:55

@Kriss Tina, Děkuji za odpověď, bylo by to me první těhotenství, takže se možná ptám na blbé otázky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 22:58

@JancaS84 Děkuji za odpověď, počkám na MS :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
6.11.19 22:58

Máš chřipku :roll:. Teď to řadí všude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:06

@mackA159 Také jsem se přikláněla k chřipce. Jen mě lehce znepokojuje ta bolest v podbřišku, opravdu to jsou velmi nepříjemné bolesti. S přítelem se nějak extra nesnažíme, ale náhoda je blbec :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2299
6.11.19 23:10
@The_Last_Woman píše:
@mackA159 Také jsem se přikláněla k chřipce. Jen mě lehce znepokojuje ta bolest v podbřišku, opravdu to jsou velmi nepříjemné bolesti. S přítelem se nějak extra nesnažíme, ale náhoda je blbec :grin:

Tehotenske příznaky jsou pouze za předpokladu, že roste v těle hormon HCG. V takovém případě by měl být pozitivní tt. Vzhledem k tomu, že máš pár dní po ovulaci, tak tělo ještě nic neví (pokud by hypoteticky k oplodnění skutečně došlo) nemůže tedy nijak priznakovat. Test je vhodné udělat nejdříve 14 dní po ovulaci nebo při vynechání MS. To co popisuješ je zřejmě nemoc, možná současně s ovulačními bolestmi, proto možná ty bolesti. Příznak těhotenství to skutečně není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:15

@Martha03 Děkuji za odpověď. Až do teď jsem nikdy necítila ovulační bolesti, ale samozřejmě může být. Možná vypadám jako debil, že nepoznám chřipku od těhotenství, ale fakt jsem znejistila těmi bolestmi a i těmi prsy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:54

3-4 dny po ovvulaci je hrozne brzo na priznaky. Vyckej tak 8-9dpo uz by mohli nejake priznaky byt :-) me teda pichalo v podbrisku od 7dpo cca a těhotenství to bylo :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7784
6.11.19 23:56

3-4 den po ovu určitě ne..tak možná pobolivani břicha ale určitě by si nezvracela atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.11.19 09:13

Těhotná??

Ahoj holky, mám podobný problem. 11 dní po ovu mě zničehonic začalo bolet břicho a měla jsem pocit na zvracení. Další den se to zhoršilo tak, že jsem bolesti měla po každém jídle. Přidala se bolest prsou a podbřišku. Ted mám ještě k tomu dva dny silné bolesti podobné těm při menstruaci hlavně ráno a dopoledne, ale MS nikde. Mela jsem ji dostat včera, ale většinou se mi tak o 3-5 dní zpožďuje. Kdy má smysl udělat si test? O miminko se snažíme 2 měsíce, tak jsme dost netrpělivý :lol:
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7784
7.11.19 09:15

@Patty5 už si ho udělej… pokud máš zpoždění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.11.19 12:16

@Kajka9 A bude to mít smysl, i kdyz je u me opoždění pár dní uplně normální? Každopádně vyzkouším zítra ráno. Kdyby to nevyšlo, tak jeste počkám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7784
7.11.19 12:20

@Patty5 víš co ono nezáleží kdy máš termín MS ale kdy ovulaci… někdo testuje i 8 dní po ovulaci.. pokud jak píšeš si víc jak 11 dní po ovulaci tak už musíš mít pěkné//

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama