Mohu byt těhotná s kondomem?

651
17.5.17 20:22

Mohu byt těhotná s kondomem?

Ahoj holky, Mám dotaz. Jelikož jsem asi paranoidní… před 18ti dny jsem byla na miniinterrupci, v neděli měla poprvé sex. Přítel měl celou dobu kondom a po styku kontroloval, zda není prasklý, nebo není skulinka. A nebyla. Myslíte si, že bych mohla být těhotná? Každopádně v pondělí jsem si dělala test ( zda se inter opravdu povedla a byla jen jedna čárka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.17 20:24

Pouze s kondomem - i toto není 100% ochrana.
Proč se nechráníš i ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
17.5.17 20:28

Je to hodně nepravděpodobný, že bys byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
17.5.17 20:30

Ne nebudes tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
4307
17.5.17 20:30
@Janina B1 píše:
Ahoj holky, Mám dotaz. Jelikož jsem asi paranoidní…před 18ti dny jsem byla na miniinterrupci, v neděli měla poprvé sex. Přítel měl celou dobu kondom a po styku kontroloval, zda není prasklý, nebo není skulinka. A nebyla. Myslíte si, že bych mohla být těhotná? Každopádně v pondělí jsem si dělala test ( zda se inter opravdu povedla a byla jen jedna čárka.

Tys byla na miniinterupci a i tak se pořád chráníte jenom kondomem?
kondom není 100% ochrana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
17.5.17 20:33

@Paola21 A co je 100% ochrana? Kromě nesouložení(což je trochu proti přírodě) - ber v potaz, že kvůli hormonálním problémům je pro mě HA nemožná a tělísko mi bylo nedoporučené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
17.5.17 20:38
@Janina B1 píše:
@Paola21 A co je 100% ochrana? Kromě nesouložení(což je trochu proti přírodě) - ber v potaz, že kvůli hormonálním problémům je pro mě HA nemožná a tělísko mi bylo nedoporučené.

Spermicid, ženský kondom? Myslím, že v dnešní době je velký výběr. Spoléhat na jednu ochranu je málo a selhání nelze vyloučit, zatímco když se skloubí dvě metody ochrany, tak se riziko nechtěného otěhotnění sníží opravdu na minimum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
504
17.5.17 20:43

Telisko se doporucuje az po tom, co uz jsi porodila.. Nicmeme moje kamaradka mela telisko snad od 24-let do svych 32, bylo vyjmuto a hned dalsi mesic otehotnela. Takze bych to pravidlo brala s rezervou…

A co kondom + prerusovana metoda? To mi prijde skoro 100%.

My praktikujeme jen prerusovane a perfektne nam to vychazi pres tri roky. Nicmene, jsme s tim ok, kdyby to nahodou „ujelo“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
17.5.17 20:46

Já bych se chtěla opravdu hlavně ujistit. Teď mám ze sexu fobii - strach z otěhotnění… přítel ten kondom zkoušel zmáčknout a ani kapička…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14191
17.5.17 20:48

@Janina B1 Tak přidejte ještě nějakou metodu ochrany, např. neplodné dny nebo spermicidní prostředky. Metoda kšandy a opasek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
17.5.17 20:49
@Janina B1 píše:
Já bych se chtěla opravdu hlavně ujistit. Teď mám ze sexu fobii - strach z otěhotnění… přítel ten kondom zkoušel zmáčknout a ani kapička…

Klid, kdyz ani kapicka, tak to bude dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
1008
17.5.17 20:51

Ano, a budete mit maly gumicky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 20:59

Je to velmi nepravdepodobne. Ale na Tvem miste bych krome kondomu sledovala treba bazalni teplotu. Kdyz budes pouzivat dve metody, tak bude riziko opravdu temer nulove. Nam kondom za x let vztahu selhal jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
17.5.17 21:24
@Janee19 píše:
Ano, a budete mit maly gumicky…
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
17.5.17 21:57

A co nějaká nehormonalní antikoncepce? Zajdi na gynekologii a poraď se. Lékař ti řekne nejlépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama