Mohu být těhotná s neprasklým kondomem ?

5
5.8.20 11:17

Mohu být těhotná s neprasklym kondomem ?

Už je to víc jak měsíc co jsem měla svůj první sex, přítel mi řekl že kondom několikrát kontroloval, prý prasklý nebyl. Problém je v tom že to bylo moje poprvé a já jsem že všeho strašně vystrašená, menstruaci mám hrozně nepravidelnou, poslední jsem dostala 6.6, zítra to budou dva měsíce, jediné co tak mě bolí prsa ale to jsem zjistila že mám že špatného výběru podprsenky, jen mi dělají potíže ty měsíčky. Nevíte někdo jestli je nějaká šance že bych mohla být těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
5.8.20 11:19

Pokud nebyl prasklý a všechno jste udělali správně, tak je pravděpodobnost fakt minimální :oops: popřípadně si udělej těhotenský test a budeš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
5.8.20 11:23

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.8.20 11:30

Pravděpodobně ne.. ale můžeš si udělat test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
5.8.20 11:47

Udělej si test, ten ti odpoví hned. Ale pokud nebyl kondom porušený, těhotná nebudeš. A jestli z toho máš takový strach, tak příště použijte ke kondomu ještě i spermicid - dvojí ochrana = větší jistota ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 11:51

Test jsi dělala? Před červnem jsi měla menstruaci kdy?

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.8.20 11:56
@Pet32 píše:
Test jsi dělala? Před červnem jsi měla menstruaci kdy?

Test jsem si ještě nedelala, před červnem jsem si měla 2.4, mám ji opravdu hodně nepravidelnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 11:59
@an23 píše:
Test jsem si ještě nedelala, před červnem jsem si měla 2.4, mám ji opravdu hodně nepravidelnou

Tak asi máš co dva měsíce, gynekolog říkal, že to je v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.8.20 12:03

@Pet32
U ginekologa jsem byla jednou, a bylo mi řečeno že se to časem spraví, někdy je to po dvou měsících někdy po měsíci, hlavně teď mi to moc po psychické stránce nepřidává

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13349
5.8.20 12:12

@an23 a test sis nedělala proč? Jo a je to gynekolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.8.20 12:15

@lachtanice86
Test jsem si nedělala proto, že mě mamka a přítel přesvědčovali o tom, že je to zbytečné, když kondom nepraskl a já nemám žádné příznaky těhotenství po měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13349
5.8.20 12:16

@an23 to je pravda, ale kdyz si takhle v háji, si ho udělej, tě to uklidní a ms přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.8.20 12:18

@lachtanice86 máš pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
5.8.20 12:38

Těhotenský test stojí míň než ty kondomy. Za ten klid to opravdu stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16754
5.8.20 12:57
@an23 píše:
@lachtanice86
Test jsem si nedělala proto, že mě mamka a přítel přesvědčovali o tom, že je to zbytečné, když kondom nepraskl a já nemám žádné příznaky těhotenství po měsíci

Teď ti to může blokovat hlava… Časté je, že když ženská uvidí negativní test, tak se uklidní a menzes dostane…kup za pade test a máš klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama