Mohu být těhotná? Test negativní...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 25.10.18 00:19
Mohu byt tehotna? Test negativni..

Caute holky, jdu si pro radi… Spise nadeji. Mam 1 den opozdenou ms, bolesti v podbrisku a bili vodnaty vytok. Ovulace 20,az 21 den cyklu a prasknuti a uvolneni vajicka bylo vyvolano injekci. Testbje negativni. Myslite ze mohu byt tehotna i pres negativni test? Ze se treba carky objevi poudeji?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 25.10.18 00:29
@NikcaŠin. píše:
Caute holky, jdu si pro radi… Spise nadeji. Mam 1 den opozdenou ms, bolesti v podbrisku a bili vodnaty vytok. Ovulace 20,az 21 den cyklu a prasknuti a uvolneni vajicka bylo vyvolano injekci. Testbje negativni. Myslite ze mohu byt tehotna i pres negativni test? Ze se treba carky objevi poudeji?

Hele Nikčo, my nejsme vědmy. Já nic podobného při těhotenství nepozorovala. Ale když se mi MS opozdila, udělala jsem si test a byla tam čárka. Udělej zítra pokus číslo 2. Jestli jsi těhotná, už by tam něco vidět být mělo. Jistotu ti dá jedině lékař. My NE.

NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 25.10.18 00:39

Jasne ze nejste vedmy. Jde mi o to ze druhy den ms uz by mnely byt dve carky, ja je nemam, tak sem si rikala jestli ostatni holky pocitovaly priznaky jako ja ale carka se jim objevila pozdeji, popripade kdy,, až,,

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 25.10.18 00:57
@NikcaŠin. píše:
Jasne ze nejste vedmy. Jde mi o to ze druhy den ms uz by mnely byt dve carky, ja je nemam, tak sem si rikala jestli ostatni holky pocitovaly priznaky jako ja ale carka se jim objevila pozdeji, popripade kdy,, až,,

Pokud se opozdila MS, čárka by měla být vidět. Některé lovkyně duchů je tam mají i před MS. Takových diskuzí jsou tu denně desítky :zed:

NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 25.10.18 01:00

Slo mi i o priznaky. Ty jsem nenasla. Kdyz se clovej dlouho o dite snazi, pro nej vsechno souvisi se vsim. Dik tvoje odpoved mi staci, carka by tam mnrla byt.

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 25.10.18 01:01
@NikcaŠin. píše:
Slo mi i o priznaky. Ty jsem nenasla. Kdyz se clovej dlouho o dite snazi, pro nej vsechno souvisi se vsim. Dik tvoje odpoved mi staci, carka by tam mnrla byt.

Příznaky těhotenství? Bílý výtok může být zánět a bolest v podbřišku PMS. Jak jsem psala výš. Já mimo vynechané MS žádné „příznaky“ neměla a těhotná byla. Přestaň se sledovat a užij si dobu beztarostného sexu.

Příspěvek upraven 25.10.18 v 01:03

NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 25.10.18 01:03

Škoda ze nemas kameny po ruce co?

Rive
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 25.10.18 06:19

A jak dlouhý máš cyklus? Jestli byla ovulace až 21. Den, tak by test mohl bylt teoreticky pozitivní později.

Shari81
Kelišová 6019 příspěvků 25.10.18 06:25

na jakékoliv příznaky je fakt brzo, udělej si další test ob den. Záleží, jak dlouhé máš cykly. Nestresuj se lovením duchů, tím je stejně nepřivoláš. A výtok může být příznakem i zánětu…vydrž a zítra testni znova..ať se zadaří :kytka:

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 25.10.18 06:51

A jak dlouho jsi po ovulaci? To je asi nejdulezitejsi udaj. Carky by byly nejak „hezky“ videt tak 12-14dni po ovu. Tak jestli mas dneska 29DC a ovu byla 22, tak jsi teprve 7dni po ovu a to by fakt byl zazrak, videt carku. Uvedom si, ze nemas ted svuj prirozeny cyklus, ale umele vyvolany, takze nemuzes spolehat na to, ze normalne mas cyklus tak dlouhy, takze umelej bude taky tak dlouhej :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 25.10.18 07:07

Jak dlouhé máš cykly? Kolikátý den cyklu seš? A po vynechání už jsem měla jasně pozitivní test.

a12
Vesmírná mluvilka 32930 příspěvků 25.10.18 07:58
@NikcaŠin. píše:

A neni lepsi si rict, hm, negativni, ok tak pristi mesic to zkusime znovu a pak byt treba mile prekvapena, ze uz to vyslo, nez hledat priznaky, duchy apod? Zbytecnej stres

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 25.10.18 08:03

@NikcaŠin. Příznaky jsou strašně zavádějící. Spousta „příznaků“ může znamenat i cokoliv jiného. Vlastně asi všechny. A spousta dlouhodobých snažících se jako ty, ti to může potvrdit. Často se tu objevuje, jak každý měsíc cítí prsa, mají takový a makový výtok, a tak dále, a když se opravdu zadaří, tak by přísahaly, že se neobjevil příznak vůbec žádný. Nebo ty opravdu těhotenské vypadají úplně jinak. Může to být PMS, ten se taky v průběhu života mění, může měnit. Jak už se ptaly, záleží, jak dlouho jsi po té ovulaci.

NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 27.10.18 11:10

Cyklus mam 33 dni ???? dekuji moc za rady a zkusenosti, aspon tedy nehazim flintu do zita

NikcaŠin.
Nováček 6 příspěvků 27.10.18 11:28

Ty otazniky omylem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >