Mohu být těhotná? Životnost spermií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 09:13
Mohu Být Těhotná?? Životnost spermii

Ahoj, minuly týden jsme se s přítelem uspokojovali rukama.. nejdriv on mě, predtim si ruce umyl a poté ja jeho.. po jeho ejakulaci jdem si šla umýt ruce, to bylo cca 5 minut, pak jsem šla na záchod, to bylo taky cca 5 minut a pak jsme ještě cca 10-15 minut leželi.. když ja byla na záchodě a v koupelně tak on sahal na různé věci, jako periny, batoh, ale ruce si od spermatu neumyl, jen utrel do sucha a sahal na ty věci a tak.. poté jsem cítila, tak na mě nějak saha, ale tvrdí, ze dovnitř už nezajel a ani mě nepřišlo ze by na mě dole sahal.. myslíte, ze bych mohla být těhotná? Jak dlouho přežijí spermie a mohly být nějaké ještě živě?
Ovulaci jsem měla mít 5 dni před tímto, a ms mám dostat v úterý, ale občas je nepravidelná..
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petula306
Kecalka 328 příspěvků 28.04.19 09:14

Ne, těhotná opravdu nebudete.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 28.04.19 09:16

Jako že by jsi otěhotněla z toho jak sahal na peřinu? :roll: to opravdu ne. Navíc PO ovulaci neotěhotníš, to lze jen před ní. A je to trošku složitější než jen že si malo umyl ruce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 09:18

@pikola
To ne, ale kdyby mi náhodou jen nechtel říct, ze tam sahnul aby mě uklidnil.. z periny ne, tu jsme si pak vymenili.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 28.04.19 09:23
@Anonymní píše:
@pikola
To ne, ale kdyby mi náhodou jen nechtel říct, ze tam sahnul aby mě uklidnil.. z periny ne, tu jsme si pak vymenili.

Kam sáhnul? Ty nevíš kdo ti kam sahal?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23281 příspěvků 28.04.19 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj, minuly týden jsme se s přítelem uspokojovali rukama.. nejdriv on mě, predtim si ruce umyl a poté ja jeho.. po jeho ejakulaci jdem si šla umýt ruce, to bylo cca 5 minut, pak jsem šla na záchod, to bylo taky cca 5 minut a pak jsme ještě cca 10-15 minut leželi.. když ja byla na záchodě a v koupelně tak on sahal na různé věci, jako periny, batoh, ale ruce si od spermatu neumyl, jen utrel do sucha a sahal na ty věci a tak.. poté jsem cítila, tak na mě nějak saha, ale tvrdí, ze dovnitř už nezajel a ani mě nepřišlo ze by na mě dole sahal.. myslíte, ze bych mohla být těhotná? Jak dlouho přežijí spermie a mohly být nějaké ještě živě?
Ovulaci jsem měla mít 5 dni před tímto, a ms mám dostat v úterý, ale občas je nepravidelná..
Děkuji za odpovědi

Prosím tě přečti si něco o tom, jak to funguje jo? Pokud se bojíš, tak ber HA.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 09:26

@pikola
Ja spala a probudila jsem se až když jsem něco ucitila na břiše..

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 28.04.19 09:27
@Anonymní píše:
@pikola
Ja spala a probudila jsem se až když jsem něco ucitila na břiše..

Jako co? Nemůžeš to napsat normálně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 09:28

@pikola
Jako ruce.. proste byly 3 hodiny ráno a ja jsem usla a tohle mě pak vzbudilo..

NeferetNefertari
Kecalka 289 příspěvků 28.04.19 09:29

Jsem si docela dost jista, ze po tomhle tehotna opravdu nejsi :lol: Leda by tvuj partner mel jednu spermii ala James Bond s Jacpagem :lol:

Petula306
Kecalka 328 příspěvků 28.04.19 09:30

Asi jsou ženský zblblý, jak kdysi letěla prstíčková metoda :lol: i kdyby ti tam sahal, otěhotnět je blbost. Spermie na vzduchu umírají téměř okamžitě.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 28.04.19 09:32
@Anonymní píše:
@pikola
Jako ruce.. proste byly 3 hodiny ráno a ja jsem usla a tohle mě pak vzbudilo..

Tím že ti položil ruce na břicho nebo i kdyby mezi nohy těhotná nebudeš.

debra.morgan
Echt Kelišová 8195 příspěvků 28.04.19 09:39

To je snad nejaky debilni nedelni vtipeček ne? :roll:

Uživatel je onlinebartsch
Závislačka 4914 příspěvků 28.04.19 09:47
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi

To je vtip, že? :nevim: :zed:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 28.04.19 09:52

Kolik ti je? 10? Tohle je fakt mazec

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama