Mohu byt těhotná? Změny chutě, nechutenství, extrémní únava

Anonymní
26.12.20 13:30

Mohu byt těhotná? Změny chute, nechutenstvi, extrémní únava

Ahoj holky,

poslední 2 týdny mi je porad zima nebo mám navaly horka, nemám vůbec chuť k jídlu a věci co jsem milovala mi vadí (vino, aperol, cukroví, dneska mi voněla kachna úplně jinak než obvykle…) a jsem unavená tak ze to až není možný.

Ale - menstruaci jsem dostala, i když jen na jeden den 8o jinak ji mám 4 dny a 2 dny spineni. Teď jeden den silnější a pak den spineni a konec.

Sex jsme měli nechráněný, ale týden před ms takže asi v nejmíň plodné období?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13339
26.12.20 13:36

To chce test. Anebo dva. Jeden tehotensky a druhy covidovy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:37

:lol: :lol: :lol: Covidovy proběhl :mrgreen: ten je negativní :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19053
26.12.20 13:38
@cecetka píše:
To chce test. Anebo dva. Jeden tehotensky a druhy covidovy :mrgreen:

Konečně jsem se dneska zasmála… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 13:39

Tak vzhledem k tomu ze menstruace proběhla i když jinak, tak těhotná asi nebudes, ostatní příznaky jsou podezřelý :) Ale mám kamarádku která měla ms normálně 3 měsíce a přitom už čekala holcicku

• Citovat
  • Nahlásit
13339
26.12.20 13:40
@Anonymní píše: :lol: :lol: :lol: Covidovy proběhl :mrgreen: ten je negativní :lol:

A tehutest? Ty jsou dokonce presnejsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19053
26.12.20 13:41

Hele, já mám tohle už 14 dnů, test na covid taky negativní a nemůžu se z toho vyhrabat. Nějaká úlpně debilní viróza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:46

Tehu test jsem si nedelala no, přišlo mi to jako nesmysl když jsem dostala ms :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 15:31
@Anonymní píše:
Tehu test jsem si nedelala no, přišlo mi to jako nesmysl když jsem dostala ms :)

Zítra kup tehu test…já mám to samý..ms proběhla ale taky jinak. Test min. tyden negativni…ale je mi pořád zle..včera jsem i zvracela..zítra si půjdu koupit další test.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 16:18

Mám to taky teď. :roll: Už jsem byla i na gyndě, jestli fakt nejsem těhotná, dělali mi krevní testy a nic. Ale ta únava je děsná. Furt bych spala. I hodně zapomínám, nic si nepamatuji. Hodně mi hapruje krátkodobá paměť, kdy mi už i pár lidí řeklo, jestli nejsem nemocná nebo se mi nerozjíždí nějaká duševní nemoc :think: Chutě jiné. Je mi furt zima, teď třeba sedím pod dekou a mám na sobě ještě svetr. Ms jsem měla o týden později a už jí mám déle než obvykle. A celkově se necítím dobře. Kovid bych mít neměla. Děti byly testované a obě negativní. Plánují návštěvu ještě u praktika, ať se na mě podívá, protože už se to takhle nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
43
26.12.20 16:49

Nedavno se mi stalo něco podobného. Mohly za to hormony. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4403
26.12.20 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

poslední 2 týdny mi je porad zima nebo mám navaly horka, nemám vůbec chuť k jídlu a věci co jsem milovala mi vadí (vino, aperol, cukroví, dneska mi voněla kachna úplně jinak než obvykle…) a jsem unavená tak ze to až není možný.

Ale - menstruaci jsem dostala, i když jen na jeden den 8o jinak ji mám 4 dny a 2 dny spineni. Teď jeden den silnější a pak den spineni a konec.

Sex jsme měli nechráněný, ale týden před ms takže asi v nejmíň plodné období?

No spise bych sla na korona test,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
27.12.20 21:08

Udělat si těhotenský test je asi nejjednodušší způsob, jak to zjistit. Ten bych dělala ještě před zakládáním nějaké diskuse… Jinak těhotenství je možnost… Ale taky to může být nějaká viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 07:34

Může to být těhu, může to být covid… 😅 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie