Mohu být těhotná???Prosím poradte!

Anonymni
1.5.08 09:28

Mohu být těhotná???Prosím poradte!

Zdravím všechny holciny.
Koncem brezna jsem vy:,–(ila HA Pramino,protoze bysme chteli dite.Vsechno bylo v poradku ovulace prisla asi 15den od posledni MS,taky merim pravidelne teplotu,ktera odpovidala cyklu na zacatku i kolem ovulace,i kdyz vim,ze mesim na velke zavery kolem BT nestaci.Od ovulace mam porad citliva prsa a bradavky,taky jsem si pripadala nafoukla a jako bych pribrala a stale hladova,ale vaha ukazuje stejnou vahu.MS mela prijit 30.4. BT pred ni byly vzdy nan 37stupnu a pobolivani v podbrisku a zadech jsem citila asi tyden.30.4. MS prisla,ale jen jako spineni,vlastne ani to ne kolem poledne jsem mela spis jen mirne krvavy az naruzovely vytok a do verera byl pryc,dnes rano taky zadna znamka po MS a BT je 37.4 coz se mi zda vysoko.Vycetla jsem na netu uplne prvni priznaky tehu a spoustu z nich mam,na prsa si nemuzu sahnout pres 2tydny,mota se mi hlava,chodim porad na wc,jsem unavena a hlavne protivna,pred 2dny jsem vecer zvracela a mam spis nechutenstvi,ale vim,ze telo si umi spoustu veci a priznaku vsugerovat,takze jsem z toho jelen…TT jsem si delala minuly tyden,,ale behem dne a taky hodne brzy po ovu,takze byl samozdrejme negativni.Chci se zeptat,jestli muzu byt tehotna hned prvni mesic po vysazeni HA a jestli ma vyznam ted zkusit TT?S pritelem jsme se nechranili,nechali jsme to na prirode.Dekuji za vase zkusenosti a odpovedi. :-) :srdce: :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

168
1.5.08 09:50

Ahoj,to docela odpovídá těhotenství.Alespoň já to měla podobné.Jen jsem neměřila teplotu,abych se nestresovala.Ale nejlepší bude,když si koupíš test a ten ti ukáže pravdu! :wink: Jsou levné a spolehlivé!Tak přeji dobrou zprávu!Renata :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
1.5.08 09:51

Z toho,co píšeš,klidně těhotná být můžeš,i když psychika je pěkná potvora,mohu potvrdit z vlastní zkušenosti.Udělej test a budeš chytřejší,teď už by něco mělo být vidět.Přeju hodně štěstí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
1.5.08 09:55

Ahojky,

no všechno nasvědčuje těhotenství, ale jak už zde bylo psáno mnohokrát :wink: , každá si umíme i ty těhotenské příznaky vyvolat jen díky hodně vytouženému těhotenství. Taky je možné, že po vysazení antikoncepce se tělo dává do kupy. Nicméně tě chápu, já sama se snažím už přes rok o druhé a už několikrát jsem si myslela, že těhu jsem, ale bohužel nic :cry: . Myslím si, že bys měla určitě testnout ráno, dobrý je mamatest. Je to hop a nebo trop. A když to nevyjde teď, aspoň si budete „užívat“ dál 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.08 09:57

oskaria,GAVOTTKA

Dekuji za odpovedi.Urcite test udelam,ale jeste nejaky den pockam i kdyz mrcha MS asi nedorazi,vsechny priznaky jsou pryc,jen me sem tam pichi v podbrisku.
Jeste se chci zeptat,pokud MS nedorazi a TT bude negativni jak dlouho bych mela pockat,nez zajdu k dr.?Nejsem zastancem umelych hormonu a na vyvolavaci injekci se mi vubec nechce.Byla bych radsi kdyby se telo dalo dohromady samo,ale zase bych nechtela neco zanedbat?
Nikol

• Nahlásit
  • Citovat
10016
1.5.08 09:59

Ahoj ZELVI -koukám,že se snažíte úplně stejně jak jsme se snažili my :D Tak ti přeju,aby ses co nejdřív dočkala těch vytoužených // :P My jsme oba zdraví,všechna vyšetření v pořádku a taky nám to trvalo dlouho.Tak držím pěsti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
1.5.08 10:06

Ahoj Zelvi,hlavně se nestresuj,když to napoprvé nevyjde! :lol: Je pravda,že si to můžeš vsugerovat,zvlášť,když chceš moc,ale test si můžeš udělat klidně hned.To by už bylo vidět.Já to nevydržela a udělala ho ještě před příchodem menzesu.A byly tam 2 slabé čárky!
První dcera se nám povedla 3 měsíc po vysatení HA a druhá dcera napoprvé(bez HA).No prostě zázrak!Tak se drž!Renata :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
1.5.08 10:08

NIKOL-s tím zkušenost nemám,ale ty budeš mít TT pravděpodobně pozitivní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.08 10:17

GAVOTTKA

GAVOTTKA---Dekuji,moc!test udelam zitra rano,dnes doma zadny nemam a kdyz ho budu delat,tak z ranni moci.Potom napisu,jak to dopadlo… Sama jsem zvedava,ze bych byla tehu se mi nehcce moc verit :(
Nikol

• Nahlásit
  • Citovat
10016
1.5.08 10:24

NIKOL-právě proto,že nevěříš,tak by to mohlo vyjít :D Já po ročním neúspěšném snažení taky přestala doufat a sama vidíš můj metřík :D Já měla krásnou druhou / už 4dny před očekátanou MS :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.08 10:34

GAVOTTKA---To je taky pravda,kdyz clovek neceka,ze tam // budou,tak to vetsinou vyjde a clovek je tehu.Preju Ti,ze jsi se dockala vytouzeneho miminka a hlavne aby at jste oba zdravi.Me je teprve 21,ale dite si moc preju a doufam,ze i kdyby to nevyslo ted,tak se co nejdriv dockam… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
13318
1.5.08 11:52

Nikol, já si taky myslím, že bys mohla být těhu. zkus zítra zase test a kdyby nic, tak ještě jednou po neděli ;-) občas to může trvat.
a jinak k tomu otěhotnění, já na tom byla stejně, akorát jsem to vůbec neřešila vědecky ;-) před vánocemi 2005 jsem dobrala HA (měla jsem Diane) a s manžou jsme se dohodli, že zbytek necháme na přírodě. počítala jsem, že to minimálně půl roku nepůjde a ještě jsme se měli na jaře stěhovat do nového bytu. no, silvestra jsme ještě pořádně oslavili (a to jsem absolutně netušila, že už s podnájmeníkem v břiše ;-) ) a v půlce ledna tam byly // :-) KLárka se narodila v září asolutně zdravá a v pohodě.
a doktorka mi i říkala, že nemá cenu se nějak „čistit“ od chemie po dobrání HA, že největší pravděpodobnost otěhotnění je právě hned po vysazení (ale pozor na dvojčata ;-) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
1.5.08 16:43

po vysazení HA můžeš otěhotnět hned! právě jsem minulý týden potkala kámošku, čekají třetí… už v červenci.. tak jsem je jí ptala, jak dlouho se snažili.. a ona mě řekla, no vy:,–(ila jsem Ha a už jsem nedostala MS a byla jsem těhotná! takže fakt první měsíc…
příznaky odpovídají, ale test bude fakt rozhodující… protože může to být ještě rozházený cyklus po HA!
testni!!!! a určitě nám dej vědět! jsme zvědavé!!! přeju //!!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.08 17:53

Macík74
Dekuji za podporu…Dnes pojedeme s pritelem koupit testik a zitra rano testnu a urco dam vedet…Ale jak uz jsem psala,mam spis pocit,ze to bude rozhazena MS,ale zase potom nevim,proc bych ji nedostala vcera normalne nebo na dyl nez par hodin,kdyz jsem zacala dopoledne spinit a vecer uz nikde nic…Dnes uz zadne priznaky jako pred MS jen tlak v podbrisku…Tak fakt nevim :) zitra budu moudrejsi :) a nebo taky ne :)
Krasny zbytek svatecniho dne…
Pa pa N.

• Nahlásit
  • Citovat
5165
3.5.08 12:30

Tak jak si dopadla Nikol?Co testik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...