Mohu být těhu, i když mám před MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 01.10.14 14:23
mohu být těhu i když mám před MS?

AHOJ HOLKY,
jsem tu nová, tak ani nevím, zda se mi tema zobrazí:-)

nicméně k věci…
několik let se snažím o miminko, mám za sebou i zamlklý potrat a mnoho úsilí… těhu testy znám, nicméně ted mě docela překvapil…
mám za sebou první IUI - máte zkušenosti?? - a od první chvíle jsem se začala cítit (psychika!!!) těhotná. ted mi je asi 3 dny opravdu zle, bolí mě záda, hlava, sliním, točí se mi hlava, a bolí mě břicho jako na průjem… ale víte jak, mám to dostat až za 3 dny…
no jo, ale ráno jsem to nevydržela a udělala si testík MAMATEST do proudu moči - byly 4 hodiny ráno - tak se mi nechtělo čekat, počůrala jsem ho, nic jsem neviděla, položila jsem ho a šla spát. Ráno tam byl duch.
Co myslíte?
bojím, bojím udělat další… abych nebyla zklamaná…

stejně jsem potrefená co?

poradte mi, podpořte…:-) díky moc LUCKA

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 14:27

Ahoj to ti nikdo neporadi chapu ze jsi nedockava.
Nejlepe vych pockala s testem az v den ms. neprala bych ti to ale muze to odejit i s ms.
A kdyz uz chces testovat rak za dva dny.
Nekolikrat jsem mela taky priznaky a tehotna jsem nebyla proste psychika.
Drzim palce at to vyjde.
Kazdopadne duch je dobry:)

ugluk
Hvězda diskuse 45346 příspěvků 01.10.14 14:28

Byla pred IUI injekce Pregnylu nebo neceho podobneho?
V kazdem pripade test zopakovat v den MS nebo pozdeji.

1. Muze to byt pretrvavajici Pregnyl (byl-li),
  2. Muze to byt pocinajici tehotenstvi,
  3. Pres slabeho ducha po limitu muze MS uplne normalne dorazit.

Pro presnejsi odpoved leda tak kristalovou kouli.

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 01.10.14 14:30
PODĚKOVÁNÍ

Holky, děkuju moc.
Každá rada je dobrá:-)
pěkný den LUCKA

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 01.10.14 14:58

@Lucimay Ahoj, bude to buď a nebo, každopádně držím palce a dej vědět, jak to dopadlo. :palec:
Ps.: Duch na testu je ale dobrý začátek. :kytka:

Boudová
Kelišová 6077 příspěvků 2 inzeráty 01.10.14 15:04

Ja mam testy zdarma, takze testuju porad :) a ty dusi co tu vsichni resi mam pi kazde ovulaci az do ms, kdyz to dostanu zmizi. Pozitivni test vypada uplne jinak.

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 01.10.14 15:19

@Lucimay a píchli Ti pregnyl? může to být bytkové množství..dopo­ručuje se testovat po 14dnech od IUI a nebo vyčkat do termínu ms..

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 02.10.14 06:50
ODPOVĚD

Ahoj holky, dnes opět duch.
testuju 12 den po IUI.
samozřejmě pregnyl se píchal, ale lékař neříkal, že si testy dělat nemám, že budou zkreslený. Říkal mi pouze, že bud to dostanu v termínu v jakém jsem zvyklá, anebo ne. Pokud to nedostanu, mám vyčkat týden a zavolat.
Takže nejspíš vyčkám do termínu MS - ten je v sobotu - a uvidí se. Bud duhové zmizí a MS se dostane, anebo je to super a manžel bude mít ten nej dárek ke třicetinám:-)
PS: snažím se těhotnět přes 5 let a duchy jsem neměla nikdy při testování, až ted… pokud se to u jedné z vás děje každý měsíc u testování - tak to gratuluji kpevným nervům - já bych to už nevydržela být vždy v naději a pak spadnou z obláčku, když bych to dostala… to bych se radši vyprdlana testy

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 02.10.14 06:52
@lovesmile píše:
@Lucimay Ahoj, bude to buď a nebo, každopádně držím palce a dej vědět, jak to dopadlo. :palec:
Ps.: Duch na testu je ale dobrý začátek. :kytka:

děkuji za podporu, myslím, že toto diskuzní forum je i pro popovídání a podporu, takže děkuji - nejspíš kvůli podpoře sem chodí min 80% holek, pokud bychom chtěli 100% ujištění - jdeme ihned k lékaři. Takže děkuji. Toto jsem potřebovala - slyšet - číst něco povzbuzujícího.

Mivév
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 02.10.14 07:14

@Lucimay Já jsem takto měla slabě pozitivní test po Pregnylu, protože mám za to, že se tam dává složka z těhotenského hormonu, který se projeví v testu. Testy byly pozitivní i když jsem dostala MS. Určitě záleží, kolik jsi těch injekcí dostala, já tenkrát jen jednu na uvolnění vajíček a dlouho to bylo v moči vidět. Těhotná jsem nebyla.
Našla jsem příbalový leták: 1. CO JE PŘÍPRAVEK PREGNYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ
Pregnyl obsahuje hormon známý jako lidský choriový gonadotropin (nebo jednoduše hCG), který patří do skupiny léků označovaných jako gonadotropiny.
Pregnyl je získáván z moči těhotných žen.
HCG má na tělo stejný účinek jako luteinizační hormon (LH), produkovaný hypofýzou u mužů i u žen. Společně s jiným hormonem hypofýzy, folikulostimulačním hormonem, řídí LH činnost rozmnožovacích orgánů (vaječníků u žen a varlat u mužů). Tyto hormony jsou nezbytné pro normální růst a zrání vaječných buněk a spermií.

Moc bych ti to přála, ale vzhledem k tomu, že nejsi ani v termínu MS, tak bych to viděla opravdu na ten Pregnyl, ale určitě držím palečky, aby se Pregnyl proměnil na tvé miminko.

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 02.10.14 07:21
@Mivév píše:
@Lucimay Já jsem takto měla slabě pozitivní test po Pregnylu, protože mám za to, že se tam dává složka z těhotenského hormonu, který se projeví v testu. Testy byly pozitivní i když jsem dostala MS. Určitě záleží, kolik jsi těch injekcí dostala, já tenkrát jen jednu na uvolnění vajíček a dlouho to bylo v moči vidět. Těhotná jsem nebyla.
Našla jsem příbalový leták: 1. CO JE PŘÍPRAVEK PREGNYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ
Pregnyl obsahuje hormon známý jako lidský choriový gonadotropin (nebo jednoduše hCG), který patří do skupiny léků označovaných jako gonadotropiny.
Pregnyl je získáván z moči těhotných žen.
HCG má na tělo stejný účinek jako luteinizační hormon (LH), produkovaný hypofýzou u mužů i u žen. Společně s jiným hormonem hypofýzy, folikulostimulačním hormonem, řídí LH činnost rozmnožovacích orgánů (vaječníků u žen a varlat u mužů). Tyto hormony jsou nezbytné pro normální růst a zrání vaječných buněk a spermií.Moc bych ti to přála, ale vzhledem k tomu, že nejsi ani v termínu MS, tak bych to viděla opravdu na ten Pregnyl, ale určitě držím palečky, aby se Pregnyl proměnil na tvé miminko.

děkuji moc, uvidíme o víkendu. Jsem pozitivní, bud to dopadne anebo ne, každopádně kdyby ne - půjdeme ihned na další IUI a budeme věřit dál…:-)

Mivév
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 02.10.14 07:23

@Lucimay můžu ti napsat SZ?

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 02.10.14 07:24

Jejda co to je? promin neznám tyto zkratky…

Mivév
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 02.10.14 08:00

@Lucimay soukromou zprávu, bude ti svítit v horním menu, jak ti svítí upozornění, když je v diskusi ve které jsi zapojena nový příspěvek.

Lucimay
Povídálka 24 příspěvků 02.10.14 08:15

Oki

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >