Mohu do bazénu, když je tam chemie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka999
Povídálka 30 příspěvků 11.06.19 12:05
Mohu do bazénu, když je tam chemie?

Ahoj, vím, že to je asi blbý dotaz, nicméně, radši se zeptám, přece jen zkušenosti s tím nemám. V bazénu se nám v plováku rozpouští chemie, je to proces asi na týden a mě by zajímalo, jestli tam vůbec můžu jít, když jsem těhotná :think: A prosím vás neukamenujte mě za přiblblou otázku :D Jen chci mít prostě jistotu. Děkuji :kytka:

Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 7889 příspěvků 11.06.19 12:10
@Kačka999 píše:
Ahoj, vím, že to je asi blbý dotaz, nicméně, radši se zeptám, přece jen zkušenosti s tím nemám. V bazénu se nám v plováku rozpouští chemie, je to proces asi na týden a mě by zajímalo, jestli tam vůbec můžu jít, když jsem těhotná :think: A prosím vás neukamenujte mě za přiblblou otázku :D Jen chci mít prostě jistotu. Děkuji :kytka:

To víš, že můžeš :palec: Pokud se obáváš nějaké infekce, tak v lékárně kup tampony Senta protect, jsou to speciální tampony na plavání napuštěné vazelínou. Osobně jsem ale normálně chodila na plavečák, kde je chemie ve vodě podstatně víc, a vůbec jsem to neřešila :mavam:

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 11.06.19 12:10

V tehotenstvi jsem pouzivala vazelinove tampony. Bez nich bych do bazenu nesla ani za nic. I kdyz doktor mi rikal, ze je ani pouzivat nemusim. Ze pry na infekce nekdo trpi at dela co dela a nekdo ne. :nevim:

Kačka999
Povídálka 30 příspěvků 11.06.19 12:16

Tak to jsem hned klidnější :D Plánovala jsem dneska zkusit poprvé vodu a pak mě napadlo, jestli vůbec můžu, když je tam ta chemie :roll: Děkuju moc :mavam:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 1 inzerát 11.06.19 12:27

Tak bez ty chemie by to bylo podstatne horsi :mrgreen:

Nikky121
Kecalka 191 příspěvků 11.06.19 12:35

Sice taky používám vazelínové tampony, ale pro jistotu sem počkala po kontrole u doktorky, kde sem se jí na to pro jistotu zeptala (prvorodička - bojí se každý blbosti :lol::kytka:

Štrample obecná
Kecalka 474 příspěvků 11.06.19 13:18

Holky mám blbý dotaz. :oops: Je tady někdo, koho bolí zavádění těch vazelínových tamponů? Já nepoužívám tampony ani normálně, mám ložiska endometriózy v rektovaginálním septu a asi proto mě to bolí (podle doktora je to nesmysl, ale prostě to tak mám odjakživa). Teď v těch vedrech chci ale dceři dopřát občas bazén, i když jsem těhotná. A bez tamponů se bojím. Je horší jít s tamponem, když mě to bolí (zavádení, ale i to, když už je uvnitř) nebo radši bez? Jsem 33. týden. A nejsou aspoň nějaké menší tampony se stejnou funkcí? Bazénem myslím vyřejné koupaliště, nikoliv soukromý bazén, tam bych si troufla i bez tamponu.

Kačka999
Povídálka 30 příspěvků 11.06.19 13:19

@Nikky121 Ta poslední věta mě úplně vystihla :lol: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama