Mohu duphaston a gynprodyl zavádět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela.9196
Kecalka 160 příspěvků 21.09.18 05:25
Mohu duphaston a gynprodyl zavádět?

Holky prosím o radu. Mohu duphaston zavádět i vaginálně? Má některá zkušenost? Mám ho začít brát a mám strach z těch vedlejších účinků při polykání. :palec: hledala jsem na různých diskusích, ale většinou tam píší jen o utrogestanu a duphaston nikde.

Reakce:
mau-mau
Závislačka 3218 příspěvků 21.09.18 07:08

Gynprodyl ještě možná, dr.mi to kdysi tak určil, ale v příbalovém letáku je jen polykat, tak jsem polykala, protože já zase nesnáším zavádění. :mrgreen: Ty se jen dopředu bojíš, nebo už jsi to i zkusila a blbý? Duphaston bych nezaváděla, nemá k tomu tvar ani povrch. :think: Ale ten nedělá nic snad nikomu ne? Mně se po Gynprodylu trochu tak za 2h po snězení točila šiška, jinak duphaston nic a ani utrouš :palec:

Alexandraf
Echt Kelišová 7806 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 07:13

@Michaela.9196 ne, oba leky pouze polykat, vaginalne jde uzivat Utrogestan. ;)

denkat
Kecalka 303 příspěvků 21.09.18 07:42

Duphaston se vaginálně nezavádí, kdyby ano tak to máš uvedené na příbalovém letáku nebo ti to řekne lékař, zavádí se pouze utrogestan .....duphaston vedlejší účinky nemá takže klid ;)

Michaela.9196
Kecalka 160 příspěvků 21.09.18 07:52

Holky, děkuji. :) @mau-mau .. mam strach dopredu, mam zkusenosti s hroznymi vedlejsimi ucinky z jinych leku a tak snad to bude dobré. :mavam:

Michaela.9196
Kecalka 160 příspěvků 21.09.18 09:41

Akorát ještě netuším, proč mi doktorka napsala duphaston i gynprodyl dohromady.. mám pocit, ze to na tom receptu nějak popletla.. nebo jste snad někdo užíval oboje dohromady? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 12:29

Ja gynprodyl zavadim. Potvrdil mi to i gynekolog. Pisu anonymne, jsem cerstve tehotna a tuto informaci nechci hlasat do sveta…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >