Mohu jednorázově zkusit UM kojenému dítěti?

35
19.2.20 19:38

Mohu jednorazove zkusit UM kojenemu diteti?

Ahoj, myslite ze mohu zkusit dat diteti jednorazove UM? Zatim je syn kojeny, je mu 9 mesicu, kojim uz jen v noci…v jeho roce musim koneni vysadit ze zdravotnich duvodu - musim na mensi operativni zakrok… lecba bude delsi, pak uz pokracovat nebudu, mame pred sebo sice jeste 3 mesice, ale chci se zeptat -chtela bych jeden vecer zkusit dat UM, zajima me jak po tom bude spat a treba bych to vyuzila, kdybych vecer nekam sla a zustal by jen s tatinkem. Delal jste to nekdo tak, ze jste treba jen jednorazove vyuzil mleko? Odsavat mi nejde. Nemuze mu to nejak rozhodit traveni nebo neco? Stejne nas to ale brzo ceka. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7574
19.2.20 19:42

Může ho začít bolet břicho, lepší to zkusit ráno. Já malého odstavila v roce, už plně jedl a nikdy UM neochutnal. Dle doktora žádný problém, jen je potřeba vápník doplňovat jinak. Pokud jí dobře a má vyváženou stravu, je to podle mě jen reklamní tah..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6763
19.2.20 19:44

Tak můžeš, co bys nemohla. Trochu mu to rozhodit trávení může a nemusí. Ale za mě to klidně zkus. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
19.2.20 19:45

My jsme cca v 9 měsíci zacali dávat na noc mléčnou kaši, ridkou ve flasce. UM jsem vyzkoušela asi 3 druhy a malá to nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15293
19.2.20 19:47

Můžeš, já musela někdy kolem půl roku malého mu dát um na 2 týdny, protože sem brala antibiotika a pak sme se zas ke kojení vrátili. Teď je mu 9 měsíců a nemůžu ho zaboha odstavit, má prso místo dudlu a já už bych ráda pomalu kojit přestávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1732
19.2.20 19:49

@Ivet18 od 9m jsem na nic dávala um a začal mi spát 5 hodin v kuse, v noci pak kojení. Od 10m přešel úplně a pak měl mliko ráno, večer s okolo jedné v noci. Predtim byl vzhůru snad co 2-3 hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
19.2.20 19:50

@Aduš8 a v noci se nebudil? Me se prave budi, jinak ji hezky, ale v noci je asi blby posadit do zidlicky a dat normalni jidlo, nebo jak by se to dalo nahradit? To by bylo idealni to UM vynechat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
19.2.20 20:01

@Ivet18 první dvě noci se vzbudil, ale lehla jsem si k němu a nechala ho usnout. Samozřejmě trochu plakal, ale nijak extrémně. Oni už se v tomhle věku většinou nebudí hlady, ale u toho prsa se zklidňují, přesvědčí, že je máma tady. U nás tedy ten odstav proběhl úspěšně. Já bych možná to noční kojení zkusila odbourat dřív, než skončíš úplně, mít třeba připravenou láhev s pitím a dát mu jen napít. Záleží na tom, jak často se v noci budí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
19.2.20 20:16

Syn dostával od 3 měsíců UM, když někdo hlídal a byla jsem pryč déle. Odsála jsem málo mléka a zvládal to v pohodě. Dnes je mu 9 měsíců a už mu z něj dělám i kaše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
19.2.20 20:18

Syn dostával od 3 měsíců UM, když někdo hlídal a byla jsem pryč déle. Odsála jsem málo mléka a zvládal to v pohodě. Dnes je mu 9 měsíců a už mu z něj dělám i kaše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama