Mohu kombinovat Inofolic s Paralenem Grip?

3.12.19 13:38

Mohu kombinovat Inofolic s Paralenem Grip?

Ahoj všem, před týdnem jsem začala brát Inofolic Comby, snažíme se o miminko. Nicméně včera jsem onemocněla silnou chřipkou. Prášky vůbec nejím, snažím se léčit přírodní medicínou, avšak včera jsem v zoufalsti sáhla po Paralenu, konkrétně Grip chřipka a bolest. Do toho si dávám magnezium. Prosím, co myslíte, je v pořádku do sebe dávat tolik přípravků nebo mám inofolic teď vynechat?
N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10335
3.12.19 13:57

Můžeš ten přípravek s paralenem klidně kombinovat, ale až dobereš balení, tak kup inositol u kulturistů a kys. listovou normálně v lékárně a užívej to podle potřeby, vyhneš se přirážce za „snažilkovské“ balení.

Stejně chceš brát větší množství toho inositolu - klidně v jednotkách gramů. Proto se ti hodí ten práškovej od kulturistů a ráno si lžičku zamíchat do jogurtu.

https://examine.com/…ts/inositol/

a té B9 (tedy kyseliny listové) chceš taky brát spíš větší množství, než je v infolicu - chceš okolo 400 - 600 mikrogramů denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:58

Úplně v pohodě. Já sice brala jen obyčejný Inofolic, ale když mě něco bolelo nebo prostě bylo potřeba, tak jsem si lék normálně vzala a nic se nestalo. Za týden a něco mám termín, takže účinek to určitě nijak neovlivnilo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 17:21

:yellow_heart: děkuji vám všem za odpověď a tobě Ou za takové tipy :green_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama