Mohu manželovi odpustit nevěru, lži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kobylka79
Povídálka 41 příspěvků 04.02.18 16:17
Mohu manzelovi odpustit neveru,lzi?

Cele manzelstvi vypadalo spokojene, az na obcasne manzelovo ulety na internetu, erotickych seznamkach, ktere mi taky vadili, vzdy dal chvili pokoj ale pak opet pokracoval. Nedavno jsem ale zjistila, ze mi byl neverny s kolegyni v praci, chvili to s ni tahl, sam to ukoncil.Ja mu dala vale, on ale chce vse zachranit chce byt s nami, slibuje ze teprve ted zjistil o co prisel, jak me miluje, deti taky.Chce vse napravit, udelat rodinu stastnou.Ja sama se bojim, nevim co mam delat. Nemam ani kamaradku se kterou bych si mohla popovidat, sverit se ji, muj zivot posledni dobou byl jen deti, manzel, domacnost, barak, zahrada a brigada k materske. Proto zkousim sem napsat, jestli vy mi dokazete poradit, otevrit oci. Dekuji moc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 04.02.18 16:22

Já bych mu šanci dala, ale vzhledem k tomu, že nebyl svatý nikdy bych tomu velké naděje nedávala. Kdo je na ženské bude vždy.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 04.02.18 16:23
@Kobylka79 píše:
Cele manzelstvi vypadalo spokojene, az na obcasne manzelovo ulety na internetu, erotickych seznamkach, ktere mi taky vadili, vzdy dal chvili pokoj ale pak opet pokracoval. Nedavno jsem ale zjistila, ze mi byl neverny s kolegyni v praci, chvili to s ni tahl, sam to ukoncil.Ja mu dala vale, on ale chce vse zachranit chce byt s nami, slibuje ze teprve ted zjistil o co prisel, jak me miluje, deti taky.Chce vse napravit, udelat rodinu stastnou.Ja sama se bojim, nevim co mam delat. Nemam ani kamaradku se kterou bych si mohla popovidat, sverit se ji, muj zivot posledni dobou byl jen deti, manzel, domacnost, barak, zahrada a brigada k materske. Proto zkousim sem napsat, jestli vy mi dokazete poradit, otevrit oci. Dekuji moc
jojo tady se to natuty vyresi :mrgreen:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 04.02.18 16:23

No ale my o nem prece nevime nic jineho, nez ze mel sex nekde jinde. To je prece strasne malo na to, abysme ti mohli nejak poradit.

A ty nevis, co chces ty?

Samotny fakt, ze si nekde pustil perko na spacir pro ME osobne rozhodne duvod k rozchodu neni, ale 96.2% zdejsich diskuterek by ho okamzite „poslalo do obehu“ (jak zni priserna zdejsi floskule, kterou od jiste doby s jistou perverzi s oblibou opakuji).

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 04.02.18 16:25

Sanci bych taky dala..ale s vykricnikem…jeden omyl a konec..ale musis ooravdu odpustit ono pokud se na to, necitis..nema to smysl, bude to furt v tobe a vztah tim bude nacpeli

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 04.02.18 16:27

@Kobylka79 Ahoj :) tak ako sa hovori, cas zahoji vsetky rany.
Deti su to prve a koli tomu by sme mali vztah udrzat, snazit sa, nie vzdy je vsetko dokonale. Ak to nefunguje tak ako si to predstavujeme, tak je hned problem, mame v hlave urcitu predstavu a ak sa nenaplni, alebo lisi tak sme nespokojne.
Mas to predpokladam cerstve a nevies sa s tym momentalne pobit, ale ver že bude lepsie a daj tomu cas.
Urcite mu daj sancu, ale bud rozumna a neveru začni vnimat ako normalnu vec, mozno sa ti bude lahsie zit.
Nemozeme si predsa niekoho k sebe priputat na vzdy a drzat v putach, kazdy sme tu slobodna bytost a mozeme si robit co chceme, povedane tak jednoducho… :*

Příspěvek upraven 04.02.18 v 16:29

Emimin7
Kelišová 7245 příspěvků 04.02.18 16:27

Asi zalezi na tvem pocitu, co to s tebou uvnitr udelalo. Ja bych to asi neprekous.

Malaga
Generální žvanilka 23727 příspěvků 04.02.18 16:29

Odpustit nevěru můžeš, je otázka, jestli to dokážeš a jestli chceš…
a to už nemluvím o obnovení důvěry…pokud to dělal opakovaně, tak na nápravu hříšníka bych nespoléhala…

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 04.02.18 16:32

Odejít můžeš kdykoli, ale šanci na nápravu máte jen teď. Já bych to zkusila, ale bude potřeba zapracovat i na sobě. Nemůžeš žít jen skrze rodinu a bydlení.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 04.02.18 16:33
@Yoy píše:

Urcite mu daj sancu, ale bud rozumna a neveru začni vnimat ako normalnu vec, mozno sa ti bude lahsie zit.
Nemozeme si predsa niekoho k sebe priputat na vzdy a drzat v putach, kazdy sme tu slobodna bytost a mozeme si robit co chceme, povedane tak jednoducho
… :*

To jsou ZLATA SLOVA! Mas muj obdiv, musis byt skvela zena!

Kobylka79
Povídálka 41 příspěvků 04.02.18 16:34

Je to na me moc cerstvy, a porad se s tim nemohu vyporadat. Chtela bych mu dat tu posledni sanci s vykricnikem, ale nedokazu asi odpustit a zapomenout.

Kobylka79
Povídálka 41 příspěvků 04.02.18 16:35

@Karleon
Na sobe jsem uz zacala pracovat.

Kobylka79
Povídálka 41 příspěvků 04.02.18 16:37

V nasem manzelstvi mu sex rozhodne nechybel

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 04.02.18 16:38

@Kobylka79 záleží jak to vidíš a cítíš ty, jsi schopna se přesto že si někde užil a ne jednou přenést, chceš mu odpustit? Záleží ti na něm, na vašem vztahu? Něco jiného je když si chlap honí ego na netu a něco jiného je samotná nevěra… Čas rány hojí a přeji hodně sil v rozhodování co a jak dál :kytka:

cecetka
Kelišová 7148 příspěvků 04.02.18 16:41

@Kobylka79 Odpustit mu muzes cokoli, ale ver, ze nic nezapomenes.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama