Mohu míchat Sunar 1 se Sunarem 2?

Anonymní
23.12.19 08:11

Mohu míchat Sunar 1 se Sunarem 2?

Ahoj holky, malý měl včera 6 měsíců. Dnes jsme dali Sunar premium 2, moc ho Nechtěl, vypil málo nakonec. On pije jinak méně max 160, dnes jen 110. :? Myslíte, že můžu dát třeba 2 odmerky Sunaru 1 a 3 odmerky Sunaru 2 na 1 dávku? Nestane se nic? Vadí to nějak? Četla jsem, ze by se to dělat nemělo. Ta dvojka ma o dost víc vitamínů, tak ja nevím :(
Celkově s prikrmy máme problém. Po mesici zacal jist 150 zeleniny, kasi sni tak 60 a ještě u toho párkrát natáhne, presnidavka to same, takže dopiji se mlikem. Četla jsem, že mlika cislo 2 vic zasyti,,, no to uz asi nebude jíst vubec.
Prosim poraďte, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5746
23.12.19 08:21

Míchat můžeš, klidně to smíchej v jedné krabici. Já třeba nakoupila hodně UM 1, dceru kojím a UM má jen když nejsem doma a na noc. A nebudu nyní přecházet na 2, až se dopije 1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 08:34

Asi se to nemá, ale moje děti byly na 1 konkrétního mléka až do x-let. Kvůli jedné složce, které v 1 bylo nejméně (a také nejméně ze všech mlék) - mají na tu složku intoleranci.

• Nahlásit
  • Citovat
1266
23.12.19 08:39

Je to úplně jedno. Možná by někdo namítal dát novorozenci dvojku. Ale u 6m je to jedno. A doporučuju nesledovat kolik g čeho sní a prostě nabízet různé příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 10:54

@kve-tinka @Petula306 holky děkuji.
No, mi šlo právě o to jestli můžu dat ty odmerky jak jsem psala. On to fakt moc nechce, nevím proč. Tak zkusím namichat, snad to vadit nebude, značka je stejna

@Petula306 jojo to nabízím už měsíc, jediné co mu nevadi je zelenina, s ostatním má problém, navíc teď za týden nepribral vubec nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.12.19 10:55
@Anonymní píše:
Asi se to nemá, ale moje děti byly na 1 konkrétního mléka až do x-let. Kvůli jedné složce, které v 1 bylo nejméně (a také nejméně ze všech mlék) - mají na tu složku intoleranci.

Děkuji, no já právě jestli můžu míchat, když to pít nebude tak mu vrátím asi tu 1, ta 2 má právě o dost vic tech vitamínů, tak já nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1618
23.12.19 11:03

Je to uplne jedno. Ja davala dceri to mleko, co bylo zrovna v akci. Klidne jsem smichala bebu se sunarem. A nic se nestalo. Jen po sunar nutradefence mela par dnu prujem nez si zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 11:04
@Anonymní píše:
Děkuji, no já právě jestli můžu míchat, když to pít nebude tak mu vrátím asi tu 1, ta 2 má právě o dost vic tech vitamínů, tak já nevím :think:

Je to divný, podle mě to v chuti není :think: já měla schváleno míchat, ale já přecházela z hořkého nutrilonu na normální. Začala jsem 4:1, za 5 dní 3':2, za 5 dní 2:3 a pak už jen to nové. Do 14 dnů pil už to nové mléko. A ano, hořké byla 2 a normální už pokračovací 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
23.12.19 13:16

Zeleninu jí, tak je to fajn :) má půl roku.. každé dítě není žravec. A přibírají skokově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama