Mohu mít na lázeňském léčebném pobytu s sebou dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol7Ý
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 16:49
Mohu mít na lázeňském léčebném pobytu s sebou dítě?

Zdravím všechny,
od mala trpím atopií. Měla jsem od atopie několik let pokoj, ale v těhotenství se mi znovu rozběhla se vším všudy a nadále trvá. Chtěla bych se kožní zeptat na lázeňský pobyt, protože si myslím, že v mém případě už by to bylo na místě, už ani kortikoidy nepomáhají, ani diety… zkouším vše možné i nemožné. Ekzém mám nyní téměř na celém těle velice bolestiví.. a to i na celé hrudi včetně bradavek..zkrátka opravdu škaredý. Dceři je nyní 8 měsíců. Myslíte si, že by tedy bylo možné ji mít na lázeňském pobytu, popř. při pobytu v nemocnici s sebou? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji za vaše odpovědi

Reakce:
Halamka
Závislačka 3880 příspěvků 04.02.19 16:54

A kdo by ho hlídal, když budeš na nejake proceduře? Pokud je budeš mít hrazené pojišťovnou a měla jsi hlídání, tak bys asi platila za dítě nějaký poplatek, si myslím.

Nikol7Ý
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 17:18

@Halamka Já si to taky myslím, že bych platila, ale hlavní je, jestli to vubec jde… Musel by hlídat tatínek, ale ten taky chodí do práce a babičky na hlídání nemáme. Takže nejlepší možnost by byla, mít dítko s sebou.

Halamka
Závislačka 3880 příspěvků 04.02.19 17:39

Tak hlavně jde o to, kdo by ti hlídal dítko v těch lázních. Tam jdeš kvůli léčbě a budeš chodit každý den na procedury. Kdo by malé hlídal v tu dobu?

andelka83
Generální žvanilka 20518 příspěvků 04.02.19 17:40

@Nikol7Ý a kdo by ho hlídal když bys měla procedury?
Podle mě to nejde,když bys neměla nikoho k sobě.
Já teda byla několikrát v léčebně s dětmi,a tam měly maminky s sebou i mladší dítě, které neměly žádné procedury,ale musely za ně doplácet a obstarat obě děti a procedury. Jiné maminky zas měly s sebou třeba babičku, které pobyt platily. Péče o kojence a dodržování léčby jde dohromady těžko.

Nikol7Ý
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 19:46

No to máte pravdu, kdo by v lázních hlídal, tam nejspíš sestry na hodinku na hlídání, když je procedura nebudou, jako v nemocnici… No musím to promyslet a pozjištovat možnosti… pak jedině, že by byl tatínek s dítkem doma, kdyby to nějakým způsobem šlo nebo hold nikam nejet…

smajlik345
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 04.02.19 20:19

@Nikol7Ý paragraf by podle mě určitě šlo ( nebo něco na ten způsob ) zkus se zeptat dětské doktorky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >