Mohu mít P - shine když mám miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta 28
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 09:18
Mohu mít P - shine když mám miminko?

Ahoj holky prosím vás chtěla jsem se zeptat jestli mohu mít na nehtech p-shine když mám miminko, které musím dokrmovat stříkačkou po prste. V nemocnici mi bylo řečeno, že nehty nesmí být dlouhé a ani nalakovane. Já právě tohle vůbec nevěděla tak je jasný, že nehty nesmí být dlouhé ale že nesmí být na nich nic chemického. Já měla teď polygel tak jsem ji do pusinky sahat nemohla a ten p-shine když je přírodní tak by to asi nemělo vadit ne? Děkuji předem za každou radu či zkušenost. ????

Reakce:
saadet
Extra třída :D 11969 příspěvků 04.08.19 09:32

@Markéta 28 přírodní je jedině přírodní nehet. Nevím co na tom nechápeš. Když nevydržíš chvíli bez „nehtu“ dej radši flašku.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12709 příspěvků 04.08.19 09:32

Osobně jsem měla u druhého dítěte celou dobu gelovky. Ale při přikrmování přes stříkačku bych si odpustila i ten p-shine. Vždyť je to maximálně na měsíc, než přejdete na jiný způsob.

Uživatel je onlineMicaella22
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 04.08.19 09:37

Nic si ted na nehty nepatlej, kdyz ti to rekla sestra, ne? Nebo ho krm lahvi a ne strikackou

Markéta 28
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 09:40

@saadet z flašky nechce také sát proto to dáváme přes stříkačku ty chytrá a bez nehtů určitě vydržím jen mě zajímalo zkušenosti jiných

Markéta 28
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 09:42

@nozu dobře děkuji moc za radu jen mě zajímalo jestli má s timhle někdo zkušenost za každou cenu nehty mít nemusím to je snad jasný prednejsi je pro mě malá a ne blbý nehty.

Čičorečka
Závislačka 2667 příspěvků 04.08.19 09:45

Vždyť P-shine je jen vyleštění nehtů, ne? :lol: to si klidně udělej nebo nech udělat.

ugluk
Hvězda diskuse 47396 příspěvků 04.08.19 10:02

Takhle - p-shine jsou jenom nějaké jíly vleštěné do nehtu. Ale těžko na to byly udělané nějaké studie, jestli se z toho něco uvolňuje při intenzivním sání a zda to něco má vliv na novorozence… Jak už tu zaznělo, tohle dokrmování po prstě je jen velmi dočasný stav, to není na měsíce. Buď se rozkojíš, nebo skončíš u flašky. Osobně bych teď řešila to kojení, kontaktovala nějaou laktační poradkyni nebo jen počkala, až mimčo zesílí, a teprve pak řešila nehty. Krátké nehty a p-shine jsou k mimču fajn.

Markéta 28
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 10:04

@Čičorečka :srdce: Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. No když vidím to složení tak to opravdu nepokouset. Takže kaslat na to :)

Markéta 28
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 10:10

@ugluk do laktační poradny jdeme zítra. Malá saje z prsou ale ne tolik je třeba tak proto to dokrmovani z flašky taky nechce sát ona většinou usne a nic s ní nehne :D tak proto ta stříkačka no jak jsem tu říkala že na nehty kašlu spíš mě zajímalo zkušenosti jiných a děkuji moc za radu :)

ugluk
Hvězda diskuse 47396 příspěvků 04.08.19 10:28

Jo, to bude dobrý, laktační pomůže, malá se naučí, jak na to, zesílí a stříkačky se brzo zbavíš. A pak hurá na nehty! I když já už od narození tvrdila, že s těma vlasama musím nutně něco udělat, a ke kadeřnici jsem se dostala, když byly mrněti čtyři měsíce :mrgreen: A nehty doteď jenom stříhám nakrátko.

saadet
Extra třída :D 11969 příspěvků 04.08.19 10:50

@Markéta 28 Zbytečně se pokoušíslš útočit, čímž tu hloupost umocňuješ. Chemie z nehtu nepatří do úst nikomu, natož novorozenci :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 47396 příspěvků 04.08.19 10:57

Ale jinak - definujme si slovo chemie. Ona i H2O a NaCl je chemie, že :-) Z toho složení neomdlívám, prostě jíly, vitamíny, včelí produkty, nic, na co by se mělo umřít, i když zrovna na ty včelí produkty může být alergie a u novorozence zvlášť, byť si myslím, že se z toho vyleštění nic neuvolní, ale radši být o fous víc úzkostlivá a přemýšlet nad tím. Zakladatelka už má vyřešeno :-)

Váš příspěvek
Reklama