Mohu navázat na další platíčko aby nepřišla menstruace?

Anonymní
3.7.20 18:31

Mohu navázat na další platíčko aby nepřišla menstruace?

Dobry den, máme jet s přítelem na dovolenou k vodě. Chtěla jsem navázat hned na další platičko u mé antikoncepce Jangee a nedostat tak menstruaci. Jenže jsem zjistila ze už další nemám a v pondělí je svátek takže se nikomu do ordinace nedovolam. Měla jsem na další plato navázat v pondělí, a má otázka zní, jestli vadí když si prasek vezmu až v úterý a pondělí bude vynechané. Bude to fungovat i tak? Děkuji předem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1598
3.7.20 18:36

Recept si můžete objednat na stránce Gynlink.cz. Vynechání prášku bych neriskovala, pak to nemusí 100% fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 19:15

Ty jednodenni pauzy bych se bala co se tyce pripadnyho otehotneni. Kazdopadne ja kdyz brala dalsi plato bez pauzy, tak jsem treba posledni dva tydny dost spinila a pak tyden menstruace, takze 3 tydny naho..o. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 19:18

@PastikaJatrova holky Dekuju za rady objednala jsem si recept přes tu stránku gynlink.cz děkuji moc! Už mi došel :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.7.20 09:23
@PastikaJatrova píše:
Ty jednodenni pauzy bych se bala co se tyce pripadnyho otehotneni. Kazdopadne ja kdyz brala dalsi plato bez pauzy, tak jsem treba posledni dva tydny dost spinila a pak tyden menstruace, takze 3 tydny naho..o. :roll:

Jakože by to tělo bralo jako vynechání prášku? Kolik dní vlastně musí mít minimálně pauza? Slyšela jsem o 4

• Nahlásit
  • Citovat
5.7.20 03:04
@Anonymní píše:
Jakože by to tělo bralo jako vynechání prášku? Kolik dní vlastně musí mít minimálně pauza? Slyšela jsem o 4

Pokud se jede dal v platickach bez vynechani prasku, telo ma porad urcitou hladinu hormonu (snad to rikam spravne), diky cemuz se neotehotni (snazim se to rict proste zkracene). Jakmile se vynecha 1 prasek (v tomhle pripade proste mezi dvema platicky), tak ta hladina hormonu klesne a stat se muze cokoliv. Ja, kdyz zkracovala kdysi pauzu mezi platicky (abych to vzdy nedostavala na vikend), tak mi doktor rekl, ze misto 7 dni mam udelat jen 6 dni pauzu. A takhle jsem jela nekolik cyklu za sebou, abych se dobrala urciteho dne. U me totiz jakakoliv mensi zmena v brani znamena bud spineni a nebo pocit nafouknutosti. Proto jsem s tim nikdy „neexperimentovala“ vic, nez bylo nutne. Bohuzel o presnym poctu dni, o kolik se muze zkratit pauza, nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama