Reklama

Mohu něčím ochutit nutrilon allergy care?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 08.03.18 09:03
mohu něčím ochutit nutrilon allergy care?

Ahoj, čtrnáct dnů mi malej kaká osmkrát denně, což se oproti tomu jedenkrát denně jak to měl považuje za průjem a má trošku ekzémek. Doktorka to vyhodnotila jako alergii na mléko a máme zkoušet nutrilon allergy care. Problém je, že ho malý vůbec nechce pít. Když už trošku nasaje, všechno vyplivne. Dá se něčím ochutit aby mi to vypil? Jinak toho teda moc nevyzkoušíme :lol: Já si teda nemyslím, že by to byla alergie když mi doteď mlíčko normálně pil bez jakýchkoli problémů, ale nejsem doktor. Jen si myslím, že neví co s tím průjmem když nezabírá enterol ani rýžový odvar, tak se chytá stébla. No snad to bude v pohodě…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 08.03.18 09:37

Kolik mu je?

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 10:11

My na něj přešli taky až v 5m. Malá do té doby pila UM normální a bez problémů. Následně taky průjem s krví a ekzem. Po nasazení AC první 4dny nechtěla a poté si zvykla.. A doteď pije úplně bez problémů. Jinak zkusit třeba trošku ovocné presnidavky a namichat?

Janatans
Stálice 96 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 10:34

Alergie může vzniknout kdykoliv, to, že doteď miminko žádné problémy nemělo, nic neznamená. Dceŕi alergii na mléko dětská doktorka určila nejdřív jen na základě ekzému a opravdu se trefila. Byly ji cca tři nebo čtyři měsíce. Se zvykáním na mlíko neporadím, naší malé chutnalo hned, je všežravec :)

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 08.03.18 14:31

Je mu pet mesicu. Zkusila jsem dat do mlika presnidavku a nic. On to totiz asi ani ekzem neni, po mastickach na nej se mu to stonasobne zhorsilo, tak jsem je vysadila a mazu to po svem a uz skoro zadnou vyrazku nema. Myslim si, ze to je spis ta seborea, ktera se s atopickym ekzemem casto zamenuje

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama