Mohu nějak zjistit, kdo mě sleduje na FB?

Anonymní
25.2.16 07:38

Mohu nejak zjistit kdo me sleduje na FB?

Mohu nejak zjistit, kdo me sleduje na FB? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35612
25.2.16 07:55

Se pridam s dotazem: neda se tam nekde odfiltrovat, aby se mi nezobrazovaly prispevky, co nekdo sdilel, ale jen ty, ktere sam vlozil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40270
25.2.16 08:35

A ještě odfiltrovat ty, co někdo z mých přátel olajkoval někomu cizímu a mně tam lezou jen proto, že ten původní dotyčný to má veřejně. Nebaví mě očumovat haldy cizích dětí, jídel atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40270
25.2.16 08:37
@Anonymní píše:

K původnímu dotazu, vím o dvou čumilech a ty mi FB nabízí hned někde vepředu na vložení do přátel. Prý to takhle dělá u lidí, kteří si často zobrazují tvůj profil, ale nevím, co je na tom pravdy. :nevim: jinak jsem neslyšela, že by to nějak šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
25.2.16 08:42
@Camael píše:
A ještě odfiltrovat ty, co někdo z mých přátel olajkoval někomu cizímu a mně tam lezou jen proto, že ten původní dotyčný to má veřejně. Nebaví mě očumovat haldy cizích dětí, jídel atd.

Zruš si u toho člověka sledování, pak by se ti jeho příspěvky neměly zobrazovat.

• Citovat
  • Upravit
25.2.16 09:04

Jo jde
vymysleli jednu aplikaci, zkuste proguglovat, nazev nevim, mela cernozelenou ikonu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40270
25.2.16 09:14

@Ellusa
Mně nevadí příspěvky MÉHO přítele, co tam vkládá sám. Mně vadí, když olajkuje fotku někomu z JEHO přátel, ten ji má veřejně a já tak čučím na milión fotek úplně cizích lidí. A to jen proto, že si ti JEHO přátelé (pro mě úplně cizí lidi) neumí nastavit své příspěvky jen pro své přátele a mají jich haldu veřejných. Rozuměj, příspěvky mých přátel mě zajímají (proto si je nechci skrývat), ale příspěvky přátel mých přátel mě otravují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9271
25.2.16 09:52
@Camael píše:
A ještě odfiltrovat ty, co někdo z mých přátel olajkoval někomu cizímu a mně tam lezou jen proto, že ten původní dotyčný to má veřejně. Nebaví mě očumovat haldy cizích dětí, jídel atd.

To by mě taky zajímalo, taky mi to vadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
25.2.16 10:18

Ano, to jsem taky zjistila. Clovek, ktery si prohlizi tvuj profil, ti vyskoci v te hromade lidi nabidnutych k pratelstvi.

@Camael píše:
K původnímu dotazu, vím o dvou čumilech a ty mi FB nabízí hned někde vepředu na vložení do přátel. Prý to takhle dělá u lidí, kteří si často zobrazují tvůj profil, ale nevím, co je na tom pravdy. :nevim: jinak jsem neslyšela, že by to nějak šlo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
25.2.16 11:07
@Camael píše:
@Ellusa
Mně nevadí příspěvky MÉHO přítele, co tam vkládá sám. Mně vadí, když olajkuje fotku někomu z JEHO přátel, ten ji má veřejně a já tak čučím na milión fotek úplně cizích lidí. A to jen proto, že si ti JEHO přátelé (pro mě úplně cizí lidi) neumí nastavit své příspěvky jen pro své přátele a mají jich haldu veřejných. Rozuměj, příspěvky mých přátel mě zajímají (proto si je nechci skrývat), ale příspěvky přátel mých přátel mě otravují.

Přesně tohle mě taky hrozně štve…

@Anonymní píše:

Můžeš si nastavit, aby tě lidi, co nemáš v přátelích, vůbec na FB nenašli. Ale už nevím, jak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35612
25.2.16 20:18
@Camael píše:
@Ellusa

presne tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama