Reklama

Mohu odmítnout hospitalizaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 13:48
mohu odmítnout hospitalizaci?

můj syn 4 měsíce má úplně minimální rýmu nic víc ale moje dětská mi opět chce nechat s ním hospitalizovat, minule na mě v nemocnici koukali jak na blázna proč ho neodsávám ale na její doporučení nás tam nechali dva dny, nyní to má mnohem lepší. dnes ve 13hod jsem byla na kontrole a ona říkala že už má zase rýmu ať přijdu dnes v 16 hdo a pokud to nebude lepší tak pojedeme, můžu říct že nechci hospitalizaci??? :nevim: takovouhle rýmu má malej skoro od narození jen s ním neběhám furt k dr. a dnes když to náhodou zjistila tak už nás zase žene přitom si mylím že za 3 hodiny se to nemůže zlepšit, zažil ste někdo něco takovýho? je to normální?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 18.04.11 13:53

A máte jiné zdravotní problémy - teplota, kašel a nebo dřív něco vážnějšího???
Jako upřímně jenom s rýmou bch to odmítla.. sice asi s ní budeš mít dohadování, ale myslím si, že se hospitalizuje s daleko vážnějšími věcmi. :think: :nevim:

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 18.04.11 13:53

S rýmou do špitálu?? To má nějaké závažné onemocnění, kterého příznakem je zhoršující se rýma?? Jestli ne, odmítla bych to. V životě jsem o něčem takovém neslyšela.. 8-o

Kakika
Extra třída :D 14886 příspěvků 18.04.11 13:55
PetiteFillette píše:
S rýmou do špitálu?? To má nějaké závažné onemocnění, kterého příznakem je zhoršující se rýma?? Jestli ne, odmítla bych to. V životě jsem o něčem takovém neslyšela.. 8-o

Taky se dost divím. Pokud malý na nic jiného netrpí, tak se divím, že vás tam posílá. Stejně tam s rýmou nezmůžou nic víc, než ty doma. Já bych to taky odmítla, nikdo tě nemůže nutit ležet v nemocnici s rýmou :think:

jenny.fields
Generální žvanilka 24740 příspěvků 18.04.11 13:56

Samozřejmě, že můžeš odmítnout hospitalizaci nebo si myslíš, že tě tam potáhne za vlasy nebo zavolá policii :mrgreen:
Navíc s rýmou. :roll:

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 18.04.11 13:57

Právo odmítnout hospitalizaci určitě máš.

Otázka ovšem je, s čím konkrétně byste do té nemocnice měli jít - diagnóza „zase rýma“ je dost zvláštní, nechce se mi věřit, že by Vás s něčím takovým (už podruhé) přijali. 8-o 8-o

Na druhou stranu, má-li čtyřměsíční dítě „skoro od narození rýmu“, tak to taky nemusí být úplně ok. Nemůže být problém v tom, že si s doktorkou nějak nerozumíte…? Že Vás tam chce poslat proto, aby se třeba něco vyšetřilo nebo tak…?

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 14:01

moocinky děkuju sem ráda že si to nemyslým sama,malej má jen rýmičku ale fakt skoro není potřeba ani odsávat. už minule mi tam takhle poslala a malýmu dělali nenormální vyšetření…už nechci aby tím znovu procházel když to není nutný, jen právě nevím když mi doktorka napíše žádanku k hospitalizaci a já jí řeknu že nechchi aby neřekla třeba že zanedbávám jeho zdraví nebo tak něco.....už sem i přemýšlela že od ní odejdu protože nás posílá po všech čertech a kam přijedeme tak sme úplně zdraví, naposled to byla neurologie s predilekcí hlavičky, prý vážnou…neuroložka se vysmála a řekla že malýmu nic není …opět!

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 14:03
BohunkaP píše:
Právo odmítnout hospitalizaci určitě máš.

Otázka ovšem je, s čím konkrétně byste do té nemocnice měli jít - diagnóza „zase rýma“ je dost zvláštní, nechce se mi věřit, že by Vás s něčím takovým (už podruhé) přijali. 8-o 8-o

Na druhou stranu, má-li čtyřměsíční dítě „skoro od narození rýmu“, tak to taky nemusí být úplně ok. Nemůže být problém v tom, že si s doktorkou nějak nerozumíte…? Že Vás tam chce poslat proto, aby se třeba něco vyšetřilo nebo tak…?

nejsem doktorka abych tady určovala diagnozi proto sem naspala zase rýma , ona řekla jen „rýma“

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 14:05
ivuss píše:
BohunkaP píše:
Právo odmítnout hospitalizaci určitě máš.

Na druhou stranu, má-li čtyřměsíční dítě „skoro od narození rýmu“, tak to taky nemusí být úplně ok. Nemůže být problém v tom, že si s doktorkou nějak nerozumíte…? Že Vás tam chce poslat proto, aby se třeba něco vyšetřilo nebo tak…?
nejsem doktorka abych tady určovala diagnozi proto sem naspala zase rýma , ona řekla jen „rýma“

nevím jestli by mě přijali minule mi řekli že na doporučení dětské musí tak nás tam nechali a na konci mi řekli že sem si ho měla vzít hned domů že rýma není na nemocnici dá se odsát i doma, proto sem teď neběžela a sama odsávala a vše v pohodě jenže dnešní očkování to zase vše překazilo

Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 18.04.11 14:09

samozřejmě můžeš podepsat negativní revers, ale pokud by NEhospitalizace ohrožovala dítě na životě, tak je to vyloučeno.
Myslím, že bych se v nemocnici domluvila s dětskou lékařkou a vyslechla její názor

Jen nechápu to odsávání … Neodsáváš, nepoužíváš kapičky?

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 14:21
Miarei píše:
samozřejmě můžeš podepsat negativní revers, ale pokud by NEhospitalizace ohrožovala dítě na životě, tak je to vyloučeno.
Myslím, že bych se v nemocnici domluvila s dětskou lékařkou a vyslechla její názorJen nechápu to odsávání … Neodsáváš, nepoužíváš kapičky?

odsávám, kapičky používám

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.04.11 14:21
Miarei píše:
Myslím, že bych se v nemocnici domluvila s dětskou lékařkou a vyslechla její názorJen nechápu to odsávání … Neodsáváš, nepoužíváš kapičky?

odsávám, kapičky používám

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.04.11 14:23

muzes odmitnout cokoliv…

Pep@e
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 18.04.11 14:28

Nevím, já bych asi doktorce věřila, přece jen studovala na to, aby případně poznala i minimální příznaky onemocnění..už to že minule dělali vyšetření kdečeho asi o něčem svědčí ne? :nevim:. Je to tvoje rozhodnutí, za sebe říkám, že mít dr podezření a chtít nechat moje dítě hospitalizovat, tak prostě jdu :think:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 18.04.11 14:31

netyka se to primo nemocnice, ale moje segra mela s dcerou taky problem s rymou, odkladali kvuli tomu ockovani porad dokola, nakonec segra prestala pouzivat kapicky a ono se to zlepsilo :-) To ji poradila mama, ze pry my kdyz jsme byli mali, tak se nam po kapickach ryma jenom zhorsovala, i kdyz ji to nikdo nechtel verit… no a Alzbetka to podedila, kdyz segra ty kapky vysadila, tak byl pokoj.
Tak me jenom napadlo, jestli jste v rodine nemeli podobnou „anomalii“, ktera by tu rymu vysvetlila :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >