Mohu otěhotnět? Jsem už zmatená

Anonymní
17.8.20 11:34

Mohu otěhotnět? Jsem už zmatená

Zdravím všechny. Už dva roky beru hormonální antikoncepci tento cyklus se u mě vyskytl bílkový hlen stejně jako při ovulaci. V té době jsem zrovna měla s přítelem sex. Už před tím hlenem jsem pozorovala změny a tak jsme cca minutu byli bez kondomu, potom nasadili a pokračovali. Toto jsme udělali 3×. Přítel byl mezi ejakulacemi na malé takže preejakulát nehrozí. Mluvila jsem s gynekologem a ten mi řekl že jsem chráněná a nic se neděje. Jenže mě to stále vrtá hlavou a nedá mi to spát. Hrozně se bojím otěhotnění. Teď už den a půl je hlen krémový a lehce lepkavý, takže oept neplodný. Máte někdo podobnou zkušenost? Žádné uživatelské chyby jsem neudělala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27684
17.8.20 11:49
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Už dva roky beru hormonální antikoncepci tento cyklus se u mě vyskytl bílkový hlen stejně jako při ovulaci. V té době jsem zrovna měla s přítelem sex. Už před tím hlenem jsem pozorovala změny a tak jsme cca minutu byli bez kondomu, potom nasadili a pokračovali. Toto jsme udělali 3×. Přítel byl mezi ejakulacemi na malé takže preejakulát nehrozí. Mluvila jsem s gynekologem a ten mi řekl že jsem chráněná a nic se neděje. Jenže mě to stále vrtá hlavou a nedá mi to spát. Hrozně se bojím otěhotnění. Teď už den a půl je hlen krémový a lehce lepkavý, takže oept neplodný. Máte někdo podobnou zkušenost? Žádné uživatelské chyby jsem neudělala.

Ha způsobuje mimo jiné věci hustší hlen, aby měli spermie horší cestu k vajíčku. Takže to není plodný hlen. Pokud ji budeš brát pravidelně, nebudeš mít průjem nebo zvracet po spolknutí prášku, jsi chráněná. Lze to jistit kondomem, jestli by dítě byl vážně průšvih, ale jinak by měla být HA spolehlivá. Proto ji dost žen bere, aby nemusel chlap nasazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 13:33

@Russet Děkuju, já si právě myslela že naopak výskyt „táhlého“ hlenu značí že je neco v nepořádku s účinností ha, dřív jsem ho totiž neměla. Ještě jsem o tom něco četla a prý vzhled hlenu na ha může mást a ten co vypadá plodný vlastně vůbec plodný neni. No vzhledem k tomu že jsem teď žádné střevní problémy neměla a nic nezapomněla, měla bych být v pohodě no… Tak uvidím, ms mam dostat za 10 dní

• Citovat
  • Nahlásit
2
23.8.20 01:02

Ahoj, chtela bych vás poprosit o radu. Beru antikoncepci Bellvallyn už skoro 3 roky, dneska (v sobotu) jsem si měla brát ještě aktivní bílou tabletu, ale místo ni jsem si omylem vzala zelenou neaktivní, kterou mám brát až v neděli. Vadí to, když zítra si vezmu další zelenou tabletu a příští neděli (29.8.) vezmu jednu zelenou tabletu z rezervního platicka? Budu moc rada za odpověď. Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
23.8.20 15:04

@moncik16 když si místo aktivní vezmeš neaktivní tabletu, je to jako kdyby jsi ji zapomněla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.8.20 16:37

@Eliscka ještě jsem nenapsala, že hned po te neaktivní jsem si vzala aktivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu