Mohu otěhotnět, když mezi sexem a ovulací bylo 5 dní?

Anonymní
9.11.19 10:35

Mohu otěhotnět po tak dlouhé době?

Ahoj, je nějaká reálná šance na těhotenství? Sex že vším všudy byl 3.11 ovulace 8.11 tudíž je to od sexu do ovulace 5-6 dní.. Neberu žádné vitamíny a nijak ovulaci či těhotenství nepodporuji. Jen se ptám zda je u v takovém případě a že za tak dlouho je nějaká reálná šance na to že by se to povedlo. Já sama tomu nedávám ani procento, ale víc hlav víc ví.. Už teď to beru jako nepravděpodobné když se povede tak jako malé překvapení nikoliv jako sklamani protože od toho nic nečekám. Jen mě zajímají vaše zkušenosti, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

353
9.11.19 10:53

Podle ceho mate potvrzenou ovu osmeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 10:58

@Melodie91 ovulační testy + bolest na vaječníku

• Nahlásit
  • Citovat
353
9.11.19 11:03

No to taky neni sto pro, treba byla ovu driv :-) nebo takhle..sance je vzdycky, priroda umi veci :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 11:05

Tak tohle bude záležet hodně na kvalitě a životnosti spermii. Nějaké procento tu určitě je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11253
9.11.19 11:28

Otěhotněla jsem stejně, ale na rovinu, byl to fakt zázrak. Nepočítala bych s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 15:18

U mě těhotenství vyšlo že styku 4 dny před ovulaci a dost mě to překvapilo. Ale uvádí se i těch 5 dní tak uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
48504
9.11.19 15:22

Pravděpodobnost není příliš vysoká, ale ano, lze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 11:31

Ja som tiež otehotnela tak, že v utorok večer bol sex a v sobotu ovulka :D, tiež neplánovane a dosť prekvápko, ale nevadilo nám to..bohužiaľ som o babätko prišla v 16tt (Down s.), teraz máme povolené snažiť sa po ďalšej MS, napriek tomu mám divný pocit, že sa to podarilo zas náhodou už po tejto OVU a to by bolo opäť rovnaké, že 4-5 deň po sexe bola Ovulácia. Tak ja napíšem za týždeň ako to dopadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.19 18:36

@Mikajela85 napiš :) jsem zvědavá.. A držím pesticky :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie