Mohu otěhotnět pokud přítel neejakuloval ?

Anonymní
22.9.20 22:35

Mohu otěhotnět pokud přítel neejakuloval ?

Dobrý den nebo spíše večer. Před několika dny jsem měla svůj první styk. Moc to bolelo takže jsme k orgasmu nedošli jen přítel pomoci rukou.
Po několika dnech mě hodně začalo bolet v podbřišku a strašně moc jím, bříško se mi nafouklo, :nevim: :nevim: :? prsa mě na dotknutí bolí. Už par dni mám MS zpoždění. Chtela bych se zeptat je možné, že bych byla těhotná? Nebo to mohou být následky prvního sexu?

Příspěvek upraven 23.09.20 v 01:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3778
22.9.20 22:39

Ano, je možné, že jsi těhotná. Při nechráněném sexu je to vždycky možné. Kup si těhotenský test a doufej, že bude negativní. A příště myslete hlavou, ne pohlavními orgány a použijte ochranu, když nechcete dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
22.9.20 22:41

Po pár dnech to urcite nejsou tehotensky příznaky. A ochrana žádná nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 22:48

@JancaS84 nebyla

• Citovat
  • Nahlásit
254
22.9.20 23:01

Bože :zed: ať ti mama koupi antikoncepci :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
22.9.20 23:02

Muzes byt tehotna. toto byly me prvni priznaky tehotenstvi par dni pozdeji, ani jsem si pri druhem tehotenstvi uz nedelala test. jeste jsem byla hodne unavena a neustale spala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
22.9.20 23:05

Muž při pohlavním styku může mít výron semene ještě před tím, než dojde k vrcholu, tudíž to, že jsi těhotná je docela dost možné. Po pár dnech bys ale určitě neměla větší břicho…Test si určitě udělej a příště použijte kondom, nebyla bys první ani poslední, co při prvním milování otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 23:10

@Mauša5218 děkuju za odpověď😌

• Citovat
  • Nahlásit
528
22.9.20 23:14

Ano, muze to byt nasledek prvniho sexu - tehotenstvi… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13981
22.9.20 23:37

Trocha povzdechu. Příště dříve. :mavam:
A třeba i lépe. :kytka: Není nutná hned soulož „na plno“, jsou i různé hrátky, kdy se ti dva poznají a třeba se i upraví možnost vstupu bez nějaké větší bolesti. ;)
Co vím odpovím a nevyzpovídávám, kolik že komu je.
A ani zdaleka nejsem nějaký solitér, je tu dost jiných a třeba i chytřejších. :) Radši o pár měsíců dřív, než o den pozdě. :roll: Tak by se takovým životním retadérům snad dalo vyhnout. :pankac:
Držím palce ať to vyjde - pardon, ať ten test nevyjde. :mavam:

Příspěvek upraven 23.09.20 v 13:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
22.9.20 23:51

Pokud to do Tebe přítel nepustil, je nebezpečí otěhotnění nepatrné, ale vyloučit se nedá. Teď musíš počkat 14 dnů od rizikové soulože nebo o několik dnů více a udělat si test. Dřív to nemá smysl, test by nedal spolehlivý výsledek. Uvidíš jak na tom jsi a pokud by bylo potřebné, můžeš problém vyřešit miniinterrupcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama