Mohu otěhotnět s výrazně starším mužem?

Anonymní
23.9.20 17:21

Mohu otěhotnět s výrazně starším mužem?

Mám partnera, je mezi nami opravdu velký věkový rozdíl (mě 25, on 69) jsme spolu 7 let, a je to krásny vztah, pro šťourali ;).. Pokoušíme se už 2roky o mimčo, a stále nic :( myslíte že je to věkem? Díky D.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5265
23.9.20 17:24
@Anonymní píše:
Mám partnera, je mezi nami opravdu velký věkový rozdíl (mě 25, on 69) jsme spolu 7 let, a je to krásny vztah, pro šťourali ;).. Pokoušíme se už 2roky o mimčo, a stále nic :( myslíte že je to věkem? Díky D.

Ty jo, kolik nul má na kontě? Ale jinak je velká pravděpodobnost, že už střílí slepýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
23.9.20 17:26
@Anonymní píše:
Mám partnera, je mezi nami opravdu velký věkový rozdíl (mě 25, on 69) jsme spolu 7 let, a je to krásny vztah, pro šťourali ;).. Pokoušíme se už 2roky o mimčo, a stále nic :( myslíte že je to věkem? Díky D.

Nemam problem se vztahem nebo pomerem „starsi, zkuseny, uspesny/ mlada, hezka, naivni“.
Ale co vede 18tiletou si najit 62tiletyho, to mne moc hlava nebere.

Ale uz jsem dostoural.

A ke tve otazce… samozrejme muzes otehotnet.
Jen ten geneticky material chlapa v tomto veku uz je slusne poskozen.

Příspěvek upraven 23.09.20 v 17:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899

Věkem to bude. ale rozhodně bych si fakt s pánem ve věku 69let dítě nepořizovala. Nebude to zvládat, a to myslím naprosto vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237

Určitě u tak starého může, skoro dědečka jsou podle mě spermie absolutně nepohyblivé…A o cetnosti nemluvim, chtělo by to spermiogram…ale nechci urazit, jestli nejde o žert :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
23.9.20 17:27
@JancaS84 píše:
Ty jo, kolik nul má na kontě? Ale jinak je velká pravděpodobnost, že už střílí slepýma.
🤣 🤣 🤣
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
23.9.20 17:28

Mě první napadlo fuj. Promiň. Nedovedu si představit, ze bych s chlapem tohohle veku měla sex a to je mi 32. Přijde mi to zvracene a nechutné. A ano věk hraje významnou roli při početí potomka, příroda ví co děla. Sorry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 17:29

Děkuju za reakce. Některé chápu.. Bohužel si myslim totéž :(..

• Citovat
  • Nahlásit
17775
23.9.20 17:33
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce. Některé chápu.. Bohužel si myslim totéž :(..

Snad bohudík. Opravdu chceš mít dítě s člověkem, který by mohl být tvým dědečkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
23.9.20 17:34

Hele tak budete skoro jak Gott :D

No muze mít spatny spermie ale otehotnet s nim muzes, ale mozna bych zasla na vysetreni jak ty tak tvuj muz :-). Hodne stesti do budoucna a zzblbych komentu si nic nedelej, Karel tak nebyl nejmladsi, kdyz splodil dve dceri :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7959
23.9.20 17:38

Takže tobě bylo 18 a jemu 62 když jste spolu začali? To je fakt šílený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 17:41

Muz by se mel stat otcem maximalne v 40 a zenska by mela pocit maximalne v 35, jinak z toho uz vylejza poskozeny material

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18926
23.9.20 17:45

Tak chlap muze plodit vicemene do smrti, at se necha vyšetřit ne? Nicmene nechápu, v tomhle veku bude rad, kdyz se dozije az pude jeho dite na zakladku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4125
23.9.20 17:46
@Pavlik Morozov píše:
Muz by se mel stat otcem maximalne v 40 a zenska by mela pocit maximalne v 35, jinak z toho uz vylejza poskozeny material

Nějaký relevantní zdroj pro tento výkřik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7348
23.9.20 17:47
@Anonymní píše:

A on je ještě sexu schopen??myslím si že pan v tomto věku je rád že se vyčůra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama