Mohu otěhotnět z preejakulátu, který se ,,vyplavil" s menstruací?

Anonymní
14.10.20 19:06

Mohu otěhotnět z preejakulátu, který se ,,vyplavil" s menstruací?

Zdravím,
tak jsem uvažovala nad tím, zda jen preejakulát v den menstruace (která se dostavila v den styku) se,,vyplaví" s neoplodněným vajíčkem nebo je nějaká možnost z tohohle otěhotnět, když je ovulace asi v polovině cyklu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.10.20 19:12

Není.

• Citovat
  • Nahlásit
13802
14.10.20 19:12
@Anonymní píše:
Zdravím,
tak jsem uvažovala nad tím, zda jen preejakulát v den menstruace (která se dostavila v den styku) se,,vyplaví" s neoplodněným vajíčkem nebo je nějaká možnost z tohohle otěhotnět, když je ovulace asi v polovině cyklu?
Šance na otěhotnění 1DC je v podstatě nulová, ale ne, že by se preejakulát „vyplavil“, ale prostě to jsou téměř stopro neplodné dny :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18826
14.10.20 19:19

Ne ta sance je nulová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 19:27

Já se jen ptám, protože jsem několikrát slyšela, ze to jde. Sice nechápu jak, když si je člověk jistý, kdy má ovulaci.
Mě spíš jen lehce znepokojuje, že mám 2 dny zpoždění a takové narůžovělé špinění a břicho mě bolí jinak. I během ovulace mě bolelo skoro týden. Může to být možná i zánět, protože jsem po menstruaci měla kvasinky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
13802
14.10.20 19:55
@Anonymní píše:
Já se jen ptám, protože jsem několikrát slyšela, ze to jde. Sice nechápu jak, když si je člověk jistý, kdy má ovulaci.
Mě spíš jen lehce znepokojuje, že mám 2 dny zpoždění a takové narůžovělé špinění a břicho mě bolí jinak. I během ovulace mě bolelo skoro týden. Může to být možná i zánět, protože jsem po menstruaci měla kvasinky :nevim:
Šlo by to v případě, že by další vajíčko bylo již na cestě, čili další cyklus by byl extrémně krátký. Ale to je tak mizivá šance, že bych nad tím ani nepřemýšlela.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
14.10.20 19:58

Tak já tomu asi nerozumím, ptáš se na preejakulát v den menstruace, která se dostavila a zároveň píšeš o dvoudenním zpoždění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 20:06
@Lil Kitkatt píše:
Tak já tomu asi nerozumím, ptáš se na preejakulát v den menstruace, která se dostavila a zároveň píšeš o dvoudenním zpoždění :think:

Zpoždění je už u dalšího cyklu

• Citovat
  • Nahlásit
532
14.10.20 20:47

No a zkoušela jsi test? Pokud máš zpoždění, už by to bylo vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 20:52

Jo, ale jen 3 dny před menstruací. Negativní.
Ale i tak nechápu, jak by se z toho dalo otěhotnět, když uběhl měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
532
14.10.20 21:22

Podle mě nedalo, ale mohla jsi otěhotnět jindy. Udělala bych nový test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13802
14.10.20 21:28
@Anonymní píše:
Jo, ale jen 3 dny před menstruací. Negativní.
Ale i tak nechápu, jak by se z toho dalo otěhotnět, když uběhl měsíc.

Ne-e, to je nesmysl. Pokud bys otěhotněla z tohoto sexu, tak bys měla už před 14ti dnyte n test pozitivní. Od uvolnění vajíčka (a možného otěhotnění plus mínus) do menstuace je to cca 10-12 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 21:36
@unuděná píše:
Ne-e, to je nesmysl. Pokud bys otěhotněla z tohoto sexu, tak bys měla už před 14ti dnyte n test pozitivní. Od uvolnění vajíčka (a možného otěhotnění plus mínus) do menstuace je to cca 10-12 dní.

To jsem si myslela, děkuji.
Styk byl 14.9., tudíž i 1DC. Tak jen čekám kdy to přijde. Je možné že se teď cyklus protáhne, je to teď 31DC. Jen mě jak říkám znepokojuje to růžové špinění (znám jen hnědé). Též mě i poprvé bolí kříže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama