Mohu platit v Castoramě v Polsku kartou?

9.6.17 11:02

Mohu platit v Castoramě v Polsku kartou?

Ahoj holky, můžu platit v Castoramě v Polsku platit kartou? Jestli ano, jakou prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5255
9.6.17 11:06

Ano, dá se platit kartou, visa, mastercard, jestli další nevím, asi běžné platební karty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2912
9.6.17 11:08
@HanullaH85 píše:
Ahoj holky, můžu platit v Castoramě v Polsku platit kartou? Jestli ano, jakou prosím?

Tak jako u nás bez problémů. Platil jsem Visou i Mastercard. Akorát jsem to vždy chtěl platit v zlotých, protože pokud by to dali v korunách, tak byl horší kurz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 11:10

@lokynka Super, moc děkuji za informaci. Chceme tam o víkendu vyrazit, tak ať tam nečučíme 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 11:12

@jipo Aha a mě zase znamy právě říkal, že někde slyšel, že kartou je to lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2912
9.6.17 11:20
@HanullaH85 píše:
@jipo Aha a mě zase znamy právě říkal, že někde slyšel, že kartou je to lepší

Jo, kartou, ale v jejich měně. Už nevím přesně, jestli to bylo v Castoramě, ale mohl jsem platit kartou v korunách a to bylo nevýhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 11:25

@jipo Tak teď jsem za blbce, ani nevím, že to tak jde určit v jaké měně budu kartou platit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
9.6.17 11:37

V USA se mě terminál na konci ptal po podpisu/pinů jakou měnou chci platit, předpokládám, že tam to bude i v tomto případě.

• Citovat
  • Upravit
9.6.17 11:40

@Saatine jeee,tak moc děkuji za informaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
9.6.17 11:50

Ty jo, ještě jsem se nesetkala s tím, že mi v zahraničí dá někdo vybrat v jaké měně chci platit - a to ani při platbě kartou. Vlastně ano, jednou jsem se s tím setkala v Turecku. Tam se jezdilo autobusem za 2. A už bylo jedno, jestli to byly jejich liry, eura a nebo dolary. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 11:57

Jo je to nejlepsi platit kartou jelikoz budes mit nejlepsi kurz ale vzdycky si vymenime par drobnych kdyz treba chceme kavu z automatu a do kosiku pasuje nase 2kc. A hlavne zajděte do tesca jestli jedete do Bielsko biela jezdime tam casto a tam je vzdycky hrozne moc věci v akci tam necham vzdycky tak 5000 minimalně fakt se to vyplati. To tesco je vedle castorama. Kousicek. Jezdime az tam jelikoz castorama co je hned za hranicema je draha o trochu a nema tak velky vyběr podle mě :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 12:05

Ty jo, děkuji moc. Přítel chce právě do té za hranicema, tak mu řeknu, že je o kousek ještě jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2912
9.6.17 12:06

@lulinka999 Je to Tesco lepší než Auchan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 14:10

Zalezi co clovek hleda ale ja jsi myslim ze určitě navic kdyz jedem do bielsko biela do castoramy tak k obchodu tesco prechazine pesky je to fakt kousicek jen přes přechod takže tam jdem vždycky. Auchan jsme byly jednou a nic moc nas tam nenadchlo. Takže asi zaleži co clověk kupuje. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 14:14

@HanullaH85 tam zrcite nejezďěte my tam jeli max když v bielsku nemaj něco skladem a zjistila prodavačka že tam maj tak na cestu zpět sme si to jen vyzvedli. Ale jinak tam nemaj ani stejne akce všechny. Jako v bielsku. Ver te mi kupovali sme tam mrtě věci na přestavbu a ušetřily sme tam hodně tisic
A kdyz je běkdo živnostnik a jede tam s vama tak vam odečtou dph ale to jsem se dozvěděla pozdě a mrzí mě to jinak bych ušetřila navic jen u dph nějak kolem 15000 ale i tak de mi to mooooc vyplatilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama