Mohu použit Amelgen na vyvolání menstruace?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
22.3.22 21:48

Mohu použit Amelgen na vyvolání menstruace?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda mohu použit Amelgen na vyvolání MS? Mám za sebou 2× IVF, bohužel neúspěšně, teď na 3 pokus jdeme do nového centra kde mám zavolat s další MS, aby odeslali zadanku pojišťovně a v květnu by jsme začali stimulovat. Bohužel při obou pokusech mi museli MS vyvolat injekci, proto si myslím ze teď nebude jiná možnost než opět tomu pomoci…netlacila bych na to takhle a nechala tomu volnější průběh a klidně si nechala zase píchnout injekci na vyvolání ale bohužel mám práci kde si musím vše plánovat měsíc dopředu, neexistuje ze bych přišla a řekla jim ze potřebuji za 14 dni volno :( proto si to takto chci naplánovat, abych si to vypočítala a podle toho vzala dovolenou. Po vysazeni Amelgenu mi MS přišla vždy do 2dnu a říkám si ze je to jen progesteron, tak by to nemuselo vadit ale radši si nechám poradit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
312
23.3.22 07:17

To je blbina, určitě si neber ty léky podle svýho uvážení, totálně si ten cyklus ještě víc dorazíš. Amelgen je navíc fakt brutální a silnej medikament, obsahuje 2 x více progesteronu než utrogestan (1 dávka) a některým ženám dělá problémy - polypy, vysoký nehomogenní sliznice apod.
Poraď se s nimi a zkus na řízený cyklus třeba, tam ani ms myslím bejt nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat