Reklama

Mohu se radovat? Nebo ještě ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:39
Mohu se radovat? Nebo ještě ne ?

Mam tři dny zpoždění MS, test je dělaný dnes dopoledne.
Předem děkuji za odpovědi ????

Reklama

Reakce:

Ivčis
Závislačka 3650 příspěvků 03.09.18 14:40

Jo je tam.

Kriss Tina
Závislačka 4704 příspěvků 03.09.18 14:42

Vidím ducha, zkusila bych za 2 dny znova z ranní moči jestli bude sílit. Na radování je brzo, v prvním trimestru a zvlášť při takovém dušíkovi je to vždy buď a nebo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:42

@Ivčis
Jsem objednaná až na 26.9 , tak děkuji za názor :)

Pandulka
Kecalka 382 příspěvků 03.09.18 14:43

Mně to tedy přijde spíš jako ryska- je to šedé, moc růžové v tom nevidím. Takové mi dělal dr. max.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 03.09.18 14:49

Ze sve zkusenosti (prvni tehotenstvi SP v 5tt a nasledne ZT v 17tt) jsem se poradne radovala az po 2. screeningu ve 20tt :mrgreen: ted tu mam temer 3 mesicni holcicku :srdce: kazdopadne ja tam vidim pidi ducha, taky spis rysku. Udelej za dva dny dalsi test, pak za dva dny treba dalsi a uvidis, zda carka sili (ja teda mela pri tridennim zpozdeni znatelnou druhou carku, za dva dny stejne silnou a za dalsi dva silnejsi nez kontrolni :nevim: ) ;) drzim palce :kytka:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 03.09.18 14:53

Já to teda vidím dobře, myslím, že můžeme gratulovat!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 15:15

@Kukacka123
Já u syna před 5 lety měla MS ještě měsíc,sice slabou, ale nenapadlo mě ,že by se mohlo zadařit ,takže jsem si test delala až další měsíc a tam už byla čárka pochopitelně jasná :D
Teď testuji po druhý , poprvé v den vynechané MS a tam jsem objevila ducha ( o hodně slabší ,než je teď ) , ale když mi tu píšete , že se Vám to zdá jen jako ryska,tak to stejně nevydržím a testnu ještě jednou , jestli se bude ta “ryska” opakovat nebo ne 8)

Pandulka
Kecalka 382 příspěvků 03.09.18 15:23
@Anonymní píše:
@Kukacka123
Já u syna před 5 lety měla MS ještě měsíc,sice slabou, ale nenapadlo mě ,že by se mohlo zadařit ,takže jsem si test delala až další měsíc a tam už byla čárka pochopitelně jasná :D
Teď testuji po druhý , poprvé v den vynechané MS a tam jsem objevila ducha ( o hodně slabší ,než je teď ) , ale když mi tu píšete , že se Vám to zdá jen jako ryska,tak to stejně nevydržím a testnu ještě jednou , jestli se bude ta “ryska” opakovat nebo ne 8)

No a je to dr max? Jestli jo, tak ty teď „vylepšili recepturu“ a z nového balení mně udělaly skoro všechny takovouhle krásou šedou rysku..a pěkně v limitu…Budu držet pěsti ať sílí a začne se vybarvovat do růžova..

Hegy
Povídálka 16 příspěvků 03.09.18 15:31

Myslím, že to tam je :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 15:38

@Pandulka
Je to pregnant 10.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 03.09.18 15:40
@Anonymní píše:
@Kukacka123
Teď testuji po druhý , poprvé v den vynechané MS a tam jsem objevila ducha ( o hodně slabší ,než je teď ) , ale když mi tu píšete , že se Vám to zdá jen jako ryska,tak to stejně nevydržím a testnu ještě jednou , jestli se bude ta “ryska” opakovat nebo ne 8)

Jasne…urcite jeste testni a uvidis ;) ja sla k dr i kdyz vse krasne sililo az kolem 7tt, aby bylo srdicko ;) ted uz brzy, uz v 5tt neco videla…ale to bylo ze zdravotnich duvodu, jinak bych sla dyl…ty nervy cekat, zda priste bude srdicko, to bylo taky desny :mrgreen: a ted tu u me lezi :andel: tak moc drzim palce, at to priste je pekna carka :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama