Reklama

Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thariss
Nováček 7 příspěvků 21.02.18 19:02
Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Zdravím, včera 20.2.2018 jsem byl na tetování. Tetování mám na pravé ruce. Všude píšou, abych si nedával alkohol, drogy, cigarety před tetováním. Mohu si dát cigaretu den po tetování i když bych jí držel v druhé ruce a nevystavoval bych tetovanou ruku kouři? Děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 21.02.18 19:05

Marjá já kourila i během tetování :lol: úplně v klidu

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 21.02.18 19:10

Neblázni vždyť te ro zabije :lol:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 19:10

Když jsem byla na tetování, které trvalo několik hodin tak během pauzy jsme šli kouřit s tatérem spolu :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >