Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thariss
Nováček 7 příspěvků 21.02.18 19:02
Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Zdravím, včera 20.2.2018 jsem byl na tetování. Tetování mám na pravé ruce. Všude píšou, abych si nedával alkohol, drogy, cigarety před tetováním. Mohu si dát cigaretu den po tetování i když bych jí držel v druhé ruce a nevystavoval bych tetovanou ruku kouři? Děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9126 příspěvků 21.02.18 19:05

Marjá já kourila i během tetování :lol: úplně v klidu

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 21.02.18 19:10

Neblázni vždyť te ro zabije :lol:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 19:10

Když jsem byla na tetování, které trvalo několik hodin tak během pauzy jsme šli kouřit s tatérem spolu :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama