Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thariss
Nováček 7 příspěvků 21.02.18 19:02
Mohu si dát cigaretu s novým tetováním?

Zdravím, včera 20.2.2018 jsem byl na tetování. Tetování mám na pravé ruce. Všude píšou, abych si nedával alkohol, drogy, cigarety před tetováním. Mohu si dát cigaretu den po tetování i když bych jí držel v druhé ruce a nevystavoval bych tetovanou ruku kouři? Děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8506 příspěvků 21.02.18 19:05

Marjá já kourila i během tetování :lol: úplně v klidu

jestericka34
Kecalka 248 příspěvků 21.02.18 19:10

Neblázni vždyť te ro zabije :lol:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 19:10

Když jsem byla na tetování, které trvalo několik hodin tak během pauzy jsme šli kouřit s tatérem spolu :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama