Mohu si dnes dojít na krev?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lussinda
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 08:07
Mohu si dnes dojít na krev?

Ahoj :andel:
Minulý týden jsem změnila praktického lékaře, tento týden si mám dojít na krev v ramci vstupní prohlídky. Dnes jsem se vzbudila dřív, takže přemýšlím, že bych tam sjela, je tu jediný problém, ráno cca v 6 jsem vypila půl litru vody se sťávou, dala jsem ji na půl litru cca 1,5cm. Mohu si i tak dojít? Je to trošku neplánovaně, vím, že se před odběrem má pít jen voda. Na lačno jsem.
Děkuji za radu :)

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4652 příspěvků 5 inzerátů 21.01.19 08:15

Bez ;) zcela v klidu

ivašot.
Kelišová 7003 příspěvků 21.01.19 08:16
@Lussinda píše:
Minulý týden jsem změnila praktického lékaře, tento týden si mám dojít na krev v ramci vstupní prohlídky. Dnes jsem se vzbudila dřív, takže přemýšlím, že bych tam sjela, je tu jediný problém, ráno cca v 6 jsem vypila půl litru vody se sťávou, dala jsem ji na půl litru cca 1,5cm. Mohu si i tak dojít? Je to trošku neplánovaně, vím, že se před odběrem má pít jen voda. Na lačno jsem.
Děkuji za radu :)

Nechodila bych. V rámci vstupní prohlídky se odebírá krev i kvůli hladině cukru v krvi a to bys určitě měla ovlivněné.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 21.01.19 08:17
@Lussinda píše:
Děkuji za radu :)

No..jednou mi vylítl cukr v krvi a to jsem se ,,omylem" v asi tři ráno napila vody se sirupem, odběr byl v sedm ráno cca :think: Sestra říkala že i žvýkačka to může ovlivnit..šla jsem na kontrolní odběr, to už jsem na doporučení sestry od večeře pila jen vodu a už to bylo ok.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 21.01.19 08:17

Asi bych taky nešla. Přeci jen voda se šťávou není čistá voda ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 21.01.19 08:18

Nesla bych, pak řešit cukr, pac jsi ráno vypila sirup s vodou

ivašot.
Kelišová 7003 příspěvků 21.01.19 08:20
@Tichošlápek píše:
Nesla bych, pak řešit cukr, pac jsi ráno vypila sirup s vodou

Souhlas, akorát zakladatelku pak doktorka požene zbytečně na kontrolní odběr.

Tableta
Závislačka 4319 příspěvků 21.01.19 08:27

Ne, určitě nechoď :)

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 21.01.19 08:27

Cukr v krvi muze ovlivnit i trba pokud clovek bere nejake vitaminy a ta tableta je potahovana, je v tom cukr, natoz sirup.

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 21.01.19 08:28

Jak již zaznělo, budou-li brát glykémii, jakože je to pomalu základní odběr, tak 1,5 cm šťávy do vody to může ovlivnit značně.

mroe
Neúnavná pisatelka 15072 příspěvků 21.01.19 09:22

Nejsi nalačno, mela jsi cukr. Nikam nechod.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >