Mohu si dovolit změnit gynekologa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 27.04.19 08:45
Mohu si dovolit změnit gynekologa?

Ahoj holky. Mám za sebou dve zamlklé těhotenství s následnou revizi. Jsem z toho opravdu špatná. A to tak moc, že si ani nedovedu představit, že bych s dalším těhotenstvím měla jít opět ke své doktorce. Není špatná, řekla bych že jako odborník je dobrá a chce mi už po dvou ZT dělat testy, jen občas prohodí něco nemistneho. A nechci k ní jit s dalším těhotenstvím už jen pro ten pocit, že dvě moje předešlé dopadly takhle, ikdyz ona za to nemůže… Včera jsem byla na své druhé revizi a za cca dva týdny mě musí prohlédnout gynekolog… Ale opravdu k té své už nechci… Mohu si teď dovolit změnit doktora? A vezme mě doktor v takové situaci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2416 příspěvků 27.04.19 08:46

A proč by jsi nemohla??? Samozřejmě ze můžeš.

Monchichik
Echt Kelišová 8276 příspěvků 27.04.19 08:47

Pokud si najdeš doktora, který nemá plno a přibírá, tak samozřejmě můžeš jít kamkoliv.

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 27.04.19 08:54

@Lioness34 @Monchichik A myslíte, že mě bude chtít taky dělat testy? První ZT jsem měla v roce 2015 a druhé teď a s jiným partnerem. Chtěla bych se začít snažit po první MS a při představě, že bych k ní šla s dalším :zed:

Monchichik
Echt Kelišová 8276 příspěvků 27.04.19 08:57

@Klimeska11 Zkus se zeptat po kamarádkách, která je se svým gynekologem spokojená…jestli ti bude chtít dělat testy fakt netuším…

Magdalenamag
Stálice 80 příspěvků 27.04.19 08:58

Samozřejmě můžeš a chápu tě. Stalo se mi to samé. Na kontrolu po revizi jsem tam teda ještě sla, ale hned potom už si našla nového. Nyni jsem v 13tt, vše je v pořádku a nemám alespoň žádné špatne vzpomínky z ordinace :palec:

Lujza031
Kecalka 333 příspěvků 27.04.19 09:00

Když to tak cítíš, tak ji změň. Ale vybírej dobře. Já původně chtěla změnit doktorku, kvůli takové podobné sestře, byla hrubá a nejevila žádný zájem o mé miminko. Bohužel, doktorka byla ještě horší, ale já ji věřila. Měla jsem být na rizikovém, nebo mě měla aspoň více hlídat, teď to bude měsíc, co jsem musela porodit předčasně a malý je v inkubátoru, protože ta kráva ho neměřila a já to nevěděla. :(
Raději přetrpím blbé dotazy lékařky, než jít k nějaké, co je to fuk.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 27.04.19 09:12

Registrujiciho gynekologa muzes zmenit kazde tri mesice.

Ikdyz tvemu rozhodnuti tedy nerozumim :nevim: Proc by bylo hloupe dochazet k te same po druhem potratu? Je to jeji prace ne? Kdyz te uz jiste dobre zna a chce delat testy? Byla bych hodne opatrna s tou vymenou, mohla by sis taky pohorsit..

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 27.04.19 09:12
@Klimeska11 píše:
Ahoj holky. Mám za sebou dve zamlklé těhotenství s následnou revizi. Jsem z toho opravdu špatná. A to tak moc, že si ani nedovedu představit, že bych s dalším těhotenstvím měla jít opět ke své doktorce. Není špatná, řekla bych že jako odborník je dobrá a chce mi už po dvou ZT dělat testy, jen občas prohodí něco nemistneho. A nechci k ní jit s dalším těhotenstvím už jen pro ten pocit, že dvě moje předešlé dopadly takhle, ikdyz ona za to nemůže… Včera jsem byla na své druhé revizi a za cca dva týdny mě musí prohlédnout gynekolog… Ale opravdu k té své už nechci… Mohu si teď dovolit změnit doktora? A vezme mě doktor v takové situaci?

Neměnila bych gynekologa jen uprostřed těhotenství. Ale jindy klidně. Nejprve bych se zeptala, kde berou a pak teprve odešla.

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 27.04.19 09:18

Můžeš změnit jak chceš a na nějaké testy jít nemusíš. Moje dr je třeba při 2 potratech ještě neřeší (leda na přání pacientky) a až když se nepodaří napotřetí vypisuje zadanku, ale i tak můžeš odmítnout.

Sany80s
Kelišová 7319 příspěvků 27.04.19 09:19

Můžeš, ale z toho, co píšeš, bych spíš hledala psychologa než novou doktorku.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8061 příspěvků 27.04.19 09:22

Pamatuju si tě z té tvojí minulé diskuse. je dobře, že si uvědomuješ, že to její vina nebyla. změnila bych ji. prospeje to vam obema. otazka je, jestli si polepsis.

Fjodorka
Extra třída :D 11386 příspěvků 27.04.19 09:29

Samozřejmě můžeš si zvolit lékaře, jakého ty chceš, je trochu smutné, když se lidé musí ptát, jestli mohou měnit lékaře, který jim nevyhovuje. Lékaři nám poskytují nějakou službu a my si můžeme svobodně vybrat, od koho tu službu a jestli vůbec ji budeme přijímat.

Ke změně dokonce ani nemusíš mít žádný důvod. Změň lékaře, když chceš, nemusíš se obhajovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 10:42

@Klimeska11 taky ted bude menit gynekolozku.je mi 39,ted sem mela zamlkle těhotenství v 11tt.kdyz sem k ni prisla na kontrolu, nutila mi antikoncepci stim, ze na deti jsem uz stara a mam byt rada, ze uz doma mam dve.

g.sandova
Závislačka 4449 příspěvků 27.04.19 10:45

Rozumím ti, změn lékaře. Pomůže to určitě, jen vybirej dobre. A můžeš, samozřejmě můžeš!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama