Mohu si intimní partie utírat miminkovskymi vlhčenými ubrousky?

Anonymní
12.8.20 16:11

Mohu si intimní partie utírat, miminkovskymi vlhčenými ubrousky?

Dobrý den jenom mě tak napadlo, jestli je vhodné si utírat intimní partie vlhčenými ubrousky pro miminka? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1538
12.8.20 16:14

Myslím, že by to nemělo ničemu vadit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18240
12.8.20 16:19

Lepsi nez se neutirat vubec, jako ve včerejší diskuzi :mrgreen: akorat je nesmis splachovat do záchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 16:25
@Kriss Tina píše:
Lepsi nez se neutirat vubec, jako ve včerejší diskuzi :mrgreen: akorat je nesmis splachovat do záchodu.

No to jsem taky četla 8o :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
3105
12.8.20 16:25

Prázdniny??? :zed: dva dny utírací téma
a zítra bude na řadě typ a vrstvení toaletního papíru, nejlépe s detailním popisem jeho případného protrhávání přímo při použití??
sraz úchyláků, fakt… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50255
12.8.20 16:28

To ti tady nikdy nepovi. Musis vyzkouset, jestli budes bez reakce. I nekterym detem delaji zle, jak je to napustene chemii. Neter nesmela vlhcene ubrousky. Kuze ji reagovala negativne, zarudla, mokvalo to. Ani pusu ji tim nejde utrit, delaji se ji fleky. Pouzivam to vyjimecne, kdyz jdu na vysetreni k zenskemu. Nebo pri damskych potizich v praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
12.8.20 16:34
@Lucy75 píše:
Prázdniny??? :zed: dva dny utírací téma
a zítra bude na řadě typ a vrstvení toaletního papíru, nejlépe s detailním popisem jeho případného protrhávání přímo při použití??
sraz úchyláků, fakt… :zed:

Vždyť je to sranda, ukazuje se aspoň úroveň českého národa :lol: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
12.8.20 16:39

Prodavaji i vlhcene ubrousky primo na intimni hygienu, ale driv se nevyrabely, tak jsem pouzivala ty detske a vzdycky v pohode :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3564
12.8.20 17:16
@Kelsey píše:
To ti tady nikdy nepovi. Musis vyzkouset, jestli budes bez reakce. I nekterym detem delaji zle, jak je to napustene chemii. Neter nesmela vlhcene ubrousky. Kuze ji reagovala negativne, zarudla, mokvalo to. Ani pusu ji tim nejde utrit, delaji se ji fleky. Pouzivam to vyjimecne, kdyz jdu na vysetreni k zenskemu. Nebo pri damskych potizich v praci.

To jdou koupit ubrousky pro ženy. Já mám naštěstí gynekoložku čtvrt hodiny od práce, tak se můžu osprchovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27195
12.8.20 17:22
@Rachel_cz píše:
Vždyť je to sranda, ukazuje se aspoň úroveň českého národa :lol: :pankac:

Jako že podle jednoho trotla se posuzuje celý národ? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27195
12.8.20 17:25

Jen když opravdu nebudu mít přístup k vodě.
I dětem zrovna taky neprospívají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
12.8.20 17:50

@Kriss Tina
A zítra by mohlo být téma „používáte při menstruaci vložky, nebo to necháváte volně odtékat do kalhotek?“
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
12.8.20 17:57
@MayaLevin píše:
@Kriss Tina
A zítra by mohlo být téma „používáte při menstruaci vložky, nebo to necháváte volně odtékat do kalhotek?“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Volně odtékat bez kalhotek 8) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3564
12.8.20 17:59
@MayaLevin píše:
@Kriss Tina
A zítra by mohlo být téma „používáte při menstruaci vložky, nebo to necháváte volně odtékat do kalhotek?“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Takové expertky fakt jsou. Když jsem to četla, chtělo se mi :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3564
12.8.20 18:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu