Mohu si jít nechat potvrdit těhotenství na pohotovost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
5.1.22 10:39

Mohu si jít nechat potvrdit těhotenství na pohotovost?

Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat, zda si mohu jít nechat odebrat krev nebo si nechat udelat test na tehu na gyn. Pohotovost a zda by mi vypsali zadanku na přerušení. Gynekologie v okoli jsem obvolala a na další 3 týdny mají plno všude a moje lekarka to same a já bych ráda stihla miniinterupci do 8 týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82511
5.1.22 10:44

No, tak na potvrzeni těhotenství fakt neni potreba courat na pohotovost, ta pro to neni urcena. Dojdi si jako samoplatce do nejbližší laborky a mas to. Ono když budes volat na gyndu s tim, ze mas z krve potvrzene těhotenství a chceš interrupci, tak budou podstatně ochotnější hledat bzky termin, nez na to, aby ti potvrzovali jestli jsi vubec tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091
5.1.22 11:11

A řekla jsi své doktorce, že chceš potvrdit těhotenství anebo že chceš potrat? To je totiž podstatný rozdíl. Pokud čekáš, že ti nekde potvrdí, že jsi těhotná, a následně teprve budeš řešit, že chceš potrat, tak se fakt dočkat nemusíš. Ale jestli zavoláš s tím, že máš pozitivní test a chceš potrat, tak tě vezmou téměř jistě hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22999
5.1.22 11:21

Pohotovost fakt není k tomu aby jsi si nechala potvrdit těhotenství, jak psali holky dojdi si do laboratoře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
5.1.22 11:24

Ty sis nedělala test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56502
5.1.22 11:28

Počůrala bych test nebo zašla do laborky jako samoplátce. Až budeš mít jistou pozitivitu, cinkla bych ke své dr., že jsi zcela určitě těhotná a chceš to co nejrychleji ukončit, měla by to brát jako akutní záležitost a někam tě vmáčknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14841
5.1.22 13:14

Odebrat krev si můžeš nechat jako samoplatce v nejbližší laboratoři. Na to pohotovost fakt není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4251
5.1.22 14:48

Koupit test nebo zaplatit odběry v laborce. Pak s tímto volat lékařům a požádat o přerušení. K těmto účelům zdravotníci na pohotovosti opravdu nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
5.1.22 15:11

Tak třeba moje gynekoložka, když jí zavoláte, že máte pozitivní test, tak se zeptá, zda si dítě chcete nechat, anebo ne. Pokud řeknete, že ne, tak vás vezme téměř okamžitě. Zkoušela jste to podat takhle? Že jste těhotná, ale dítě nechcete a ráda byste co nejdřív na interrupci… Ale můžete zkusit cinknout do nemocnice a zeptat se jich, jestli vás vezmou, když si přinesete pozitivní test z laboratoře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
5.1.22 15:43

Na pohotovosti ne, ale na ambulanci v nemocnici ano, v běžné ordinační době. Ale připrav se na to, že tam můžeš prosedět pár hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
6.1.22 21:59

Pohotovost je tady pro zivot ohrozujici stavy :zed: a ne pro potvrzeni tehu. To si mas resit v pracovni dobe s prislusnym lekarem. Jak rikali holky, proste rekni ze to chces prerusit a ona te urcite vezme hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat