Mohu si masturbací vyvolat menstruaci?

Anonymní
7.2.21 17:13

Mohu si masturbací vyvolat menstruaci?

Ahoj holky!
Mám takový nevšední dotaz. (Pro informaci na gynekologii se objednávám zítra)
Necelých 14 dnů zpět jsem použila POSTINOR - nějaké dvě hodiny po styku. Žádné potíže kromě únavy a nechuti k jídlu jsem neměla.
Dnes na mě přišli ženské choutky. No a tak jsem masturbovala. Jak jsem byla roztoužená přivodila jsem si mokrý orgasmus. Na tom by nebylo nic divného, kromě toho, že ke konci mokrého orgasmu jsem začala „stříkat“ krev (nevím, jak jinak to nazvat :D). Menstruaci mám dostat za nějakých 10 dnů.
Je možné, že se menstruace dostavila teď? Krev je jakoby se žmolky a teče stále i pár hodin po masturbaci.
V příbalovém létáku Postinoru je psáno, že měsíčky mohou přijít dříve. No a tak se chci zeptat, jestli je možné, že jsem si masturbací vyvolala menstruaci?
Tohle se mi nikdy nestalo, tak jsem z toho taková vyjukaná, proto se raději ptám.
Děkuji za odpovědi! :)
(Má doktorka funguje v nouzovém režimu kvůli covidu, proto se ptám raději i tady, abych neplašila)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16925
7.2.21 17:27

Mě se to ještě nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9345
7.2.21 17:28
@pohledzdruhestrany píše:
Mě se to ještě nestalo.

Tak to je ale divný. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
7.2.21 17:38

Pokud to píšou fakt v tom Postinoru, tak to možné být může. A asi ses i dost rozjela, s tím vibrátorem, nevím no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
7.2.21 18:03

Já si myslím že se to stát může. Nebo teda ne že by se ti masturbaci vyvolala, ale jen jsi si ji uspisila. Mne se to občas stane. Že mám třeba dva dny zpoždění a po uspokojení dorazí do pár hodin. Takže tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
7.2.21 18:10

Zkušenost nemám, ale teoreticky - když orgasmus může vyvolat porod, že v děloze probíhají stahy, třeba může spustit i ms, ke které se už třeba schylovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
7.2.21 18:26

Nejpravděpodobněji jsi to úplně normálně zrovna dostala dříve na základě postinoru, který dokáže dost cyklus rozhodit.Nic zásadního bych v tom nehledala a ani kvůli tomu nechodila gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
7.2.21 18:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
Mám takový nevšední dotaz. (Pro informaci na gynekologii se objednávám zítra)
Necelých 14 dnů zpět jsem použila POSTINOR - nějaké dvě hodiny po styku. Žádné potíže kromě únavy a nechuti k jídlu jsem neměla.
Dnes na mě přišli ženské choutky. No a tak jsem masturbovala. Jak jsem byla roztoužená přivodila jsem si mokrý orgasmus. Na tom by nebylo nic divného, kromě toho, že ke konci mokrého orgasmu jsem začala „stříkat“ krev (nevím, jak jinak to nazvat :D). Menstruaci mám dostat za nějakých 10 dnů.
Je možné, že se menstruace dostavila teď? Krev je jakoby se žmolky a teče stále i pár hodin po masturbaci.
V příbalovém létáku Postinoru je psáno, že měsíčky mohou přijít dříve. No a tak se chci zeptat, jestli je možné, že jsem si masturbací vyvolala menstruaci?
Tohle se mi nikdy nestalo, tak jsem z toho taková vyjukaná, proto se raději ptám.
Děkuji za odpovědi! :)
(Má doktorka funguje v nouzovém režimu kvůli covidu, proto se ptám raději i tady, abych neplašila)

Ten Postinor může rozhodit cyklus.

A stahy při orgasmu to mohou uspíšit.

Já, když se mi někdy stalo, že MS je úplně „na spadnutí“ a nechce se spustit, tak právě používám přítele, na to spuštění… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
7.2.21 19:03

Nevim, jestli primo masturbace, ale klasicky sex na to funguje.
Kdyz jsem to kolikrat mela dostat a ms byla uz na spadnuti, tak sex ji vzdycky rozjel 😀
Takze mozna temi deloznimi stahy? 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5079
7.2.21 19:06

Vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.2.21 21:55

Je možný že si to tim popohnala, taky se mi to jednou stalo, ale na menzes jsem cekala uz delsi dobu a prisla mi taky zrovna v onen okamzik masturbace. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:58

Ne vysloveně přivolala, ale myslím, že se mi ji tím nejednou podařilo trochu uspíšit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:55

Stává se mi běžně, že orgasmem vyvolam menstruaci, pokud má v nejbližších dnech přijít. :palec: A v přívalovém letáku je to s dřívějším nástupem uvedeno, takže bych se nebála, je to v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat