Mohu si udělat těhotenský test?

Anonymní
22.10.19 14:20

Mohu si udělat těhotenský test?

Ahoj, posledních pár dní je mi pořád špatně ( žaludek jako na vodě a pocit na zvracení + časté noční curani) zítra budu 11DPO a nevím jestli má cenu zkusit tt? Nejde mi o to že chci lovit „duchy“ jen mi nejde do hlavy proč je mi posledních 5 dní hrozně zle.. Mám doma jen jeden test pepino (proužek) a tento test jsem dřív nezkoušela tak nevím jestli je „kvalitní“ prosím poradíte te mi? Děkuji vám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5011
22.10.19 14:25

Ne nesmíš si udělat test :lol: prosimtě pokud máš pochybnosti tak si ho udělej a zítra třeba znova :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 14:27

@janickaIII právě nevím jestli by už v 11dpo šlo něco vidět nebo by byl test zbytečně použity.

• Nahlásit
  • Citovat
22.10.19 14:30
@Anonymní píše:
Ahoj, posledních pár dní je mi pořád špatně ( žaludek jako na vodě a pocit na zvracení + časté noční curani) zítra budu 11DPO a nevím jestli má cenu zkusit tt? Nejde mi o to že chci lovit „duchy“ jen mi nejde do hlavy proč je mi posledních 5 dní hrozně zle.. Mám doma jen jeden test pepino (proužek) a tento test jsem dřív nezkoušela tak nevím jestli je „kvalitní“ prosím poradíte te mi? Děkuji vám

Jestli je ti zle, tak z tehotenstvi to nebude. 11 dpo fakt jeste zadny priznaky byt nemůžou. Ale test si muzes udelat. Ale spis je to neco jinyho. A nebo jen psychika. A pěkně blby PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
22.10.19 14:35
@Mochomurka83 píše:
Jestli je ti zle, tak z tehotenstvi to nebude. 11 dpo fakt jeste zadny priznaky byt nemůžou. Ale test si muzes udelat. Ale spis je to neco jinyho. A nebo jen psychika. A pěkně blby PMS.

Taky myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
22.10.19 14:55

Ahojky, ty „příznaky“ téměř jistě nebudou příznaky těhotenství, ale 11DPO, pokud by k oplodnění skutečně došlo v tu dobu, již test vcelku viditelného ducha ukázat může. Vajíčko cca 5 dní po oplodnění teprve doputuje do dělohy a tam se uhnizďuje = do té doby neprodukuje hcg a tedy do té doby nemají příznaky z čeho vzniknout, stejně jako nemá test co ukázat… ;) Já měla 11 dní po oplodnění (datum i hodina oplodnění díky IVF přesně známy :lol:) slušně viditelného ducha na testu citlivosti 10 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama