Mohu si vybrat nemocnici v případě komplikací?

Anonymní
17.11.19 09:06

Mohu si vybrat nemocnici v pripade komplikaci,?

Ahoj, posledni dobou si lamu hlavu nad necim, co treba asi nebudu muset resit, ale tak nejak pocitam s tim, budu mit smulu i tentokrat.Pri prvnim tehotenstvi jsem prodelal preeklampsii. Od 37,tt. Tenkrat me moje gynekoloska okamzite nechala sanitkou prevest do FNO Ostrava.Tam jsem i porodila a byla jsem maximalne spokojena.Mela jsem duveru v lekare atd. Zajimalo by me, kdybych otehotnela podruhe a nemoc se opakovala, tak zda bych byla odeslala take tam nebo uz do okresni nemocnice. A jestli bych z okresni nemocnice mohla byt na porod odeslana zase do Ostravy nebo musim rodit tam, kde budu hospitalizovana.Ma s tim nekdo zkusenost? budu rada za prispevky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16969
17.11.19 09:12

Nemocnici si můžeš vybrat, pokud tě neodmítne přijmout vzhledem k tvým zdravotním problémům a jejich kapacitě. Poraď se o tom s lékařkou. Pokud tě bude převážet rychlá, pak si nemocnici vybírat nemůžeš. Převážejí do nejbližší s příslušným oddělením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5241
17.11.19 09:18

Mě když v Brně volala doktorka na gynde rychlou protože se ji nezdál monitor tak se mě ptala do které porodnice chci odvézt, ale v Brně jsou 3 kousek od sebe tak nevím jestli to bylo tím. Pak když jsem rodila tak mě v jedné odmítli, protože bylo plno takže jsem musela do druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama