Mohu si změnit vyplácení RP na jiném UP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MissKk
Povídálka 14 příspěvků 25.09.18 17:16
Mohu si změnit vyplácení RP na jiném UP?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli si mohu zažádat o změnu vyplácení na jiném UP? Stěhovali jsme se ale trvalé bydliště nemám stále změněné, takže bych si chtěla zajít na UP v Brně aby mi RP posílali na účet a ne složenkou.

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 25.09.18 17:18
@MissKk píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli si mohu zažádat o změnu vyplácení na jiném UP? Stěhovali jsme se ale trvalé bydliště nemám stále změněné, takže bych si chtěla zajít na UP v Brně aby mi RP posílali na účet a ne složenkou.

Ne, nelze.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 25.09.18 17:57

Nejde, ale pošli si žádost poštou, na netu ministerstva je formulář ke stažení. Vyplníš účet, podepíšeš a pošleš. Taky kvůli každé prkotině nejezdím na UP. A pokud jsi technicky zdatná, můžeš to vyplnit a podepsat elektronicky a poslat emailem. To mi ušetřilo hodně času, my tu máme totiž i poštu daleko, plus ty jejich ceny za poslání dopisu, děs :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >