Mohu si změnit vyplácení RP na jiném UP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MissKk
Povídálka 14 příspěvků 25.09.18 17:16
Mohu si změnit vyplácení RP na jiném UP?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli si mohu zažádat o změnu vyplácení na jiném UP? Stěhovali jsme se ale trvalé bydliště nemám stále změněné, takže bych si chtěla zajít na UP v Brně aby mi RP posílali na účet a ne složenkou.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 25.09.18 17:18
@MissKk píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli si mohu zažádat o změnu vyplácení na jiném UP? Stěhovali jsme se ale trvalé bydliště nemám stále změněné, takže bych si chtěla zajít na UP v Brně aby mi RP posílali na účet a ne složenkou.

Ne, nelze.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 25.09.18 17:57

Nejde, ale pošli si žádost poštou, na netu ministerstva je formulář ke stažení. Vyplníš účet, podepíšeš a pošleš. Taky kvůli každé prkotině nejezdím na UP. A pokud jsi technicky zdatná, můžeš to vyplnit a podepsat elektronicky a poslat emailem. To mi ušetřilo hodně času, my tu máme totiž i poštu daleko, plus ty jejich ceny za poslání dopisu, děs :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >