Mohu smíchat kupovanou skleničku a domácí příkrm?

Anonymní
17.11.20 09:42

Mohu smíchat kupovanou skleničku a domácí příkrm ?

Ahoj, mohu smíchat třeba domaci příkrm z květáku a kupovanou mrkvicku v prikrmu?? Malý mi nechce moc jíst domácí příkrm, tak mě napadlo že bych mu udělala takovýhle mix.. šlo by to? Nebo raději ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
17.11.20 09:43

Jasne ze muzes.. :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
17.11.20 09:45

Jo a nejlepší je používat skleničku od kupovaneho příkrmu a dělat jakože ji otviras, ale plnit ji předem domácím jídlem :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 09:51

Tak super třeba se tím dá ošálit :D

• Citovat
  • Nahlásit
60930
17.11.20 10:27

Jasně, zkus to.. Nic tím nezkazís

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9606
17.11.20 11:26

Jasně že můžeš, proč myslíš, že bys nemohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 12:49

Ještě se zeptám kolik druhů zeleniny jste vyzkoušely?

• Citovat
  • Nahlásit
783
17.11.20 13:30

Ja to tak normalne delavam, ze dam cast doma uvareneho a malou sklenicku treba… udelam si do mrazaku mensi porce, treba 50g a to smicham se sklenkou 125g, je to akorat… pripadne smicham dve domaci atd, je to jedno… ale mala sni vsechno teda :D jinak dcerka ma 5,5m a ze zeleniny mela mrkev, cuketu, dyni, bilou mrkev, kvetak, brokolici, bataty, brambory, v jedne sklenicce byla i trocha fenyklu a jednou mela trochu krutiho masa, teprve s nim pomalicku zaciname

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
17.11.20 14:17

Dělám to tak běžně. Když třeba doma nemám zrovna tolik zeleniny, aby to bylo na celou porci. A dávat např. plný talíř jenom mrkve v 10 měsících nechci. Tu zeleninu kupuju bio a to se teď nějak blbě shání. Navíc občas je v těch skleničkách něco, co běžně nedělám, tak ať to aspoň ochutná (telecí maso, fenykl atd.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15964
17.11.20 14:41
@Anonymní píše:
Ahoj, mohu smíchat třeba domaci příkrm z květáku a kupovanou mrkvicku v prikrmu?? Malý mi nechce moc jíst domácí příkrm, tak mě napadlo že bych mu udělala takovýhle mix.. šlo by to? Nebo raději ne?

A proč by to nešlo? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 14:44
@Jogo-Bela píše:
Ja to tak normalne delavam, ze dam cast doma uvareneho a malou sklenicku treba… udelam si do mrazaku mensi porce, treba 50g a to smicham se sklenkou 125g, je to akorat… pripadne smicham dve domaci atd, je to jedno… ale mala sni vsechno teda :D jinak dcerka ma 5,5m a ze zeleniny mela mrkev, cuketu, dyni, bilou mrkev, kvetak, brokolici, bataty, brambory, v jedne sklenicce byla i trocha fenyklu a jednou mela trochu krutiho masa, teprve s nim pomalicku zaciname

My uz Jsme daly mrkev, hrášek, brambor, a mrkev+brambor, tak myslíte že bych tet mohla namíchat normálně už třeba mrkev+řepu nebo mrkev+květák? A podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 14:47
@Bubla Bůčková píše:
A proč by to nešlo? :zed:

Známá mi říkala že už je to trochu prasecina.. Jinak já si taky myslím že by to nevadilo, tak se pro jistotu ptám tady..

• Citovat
  • Nahlásit
40
17.11.20 16:06
@Anonymní píše:
Známá mi říkala že už je to trochu prasecina.. Jinak já si taky myslím že by to nevadilo, tak se pro jistotu ptám tady..

Mozna pro ni. Oboji je jedle a diteti je fakt jedno, co mu smichas dohromady.
Mimochodem taky jste nekdy premysleli, co v tech sklenickach muze byt za kouzlo? Umixovana zelenina bez chuti, ale obe decka se po sklenickach mohli umlatit a suverene upresnostnovali pred domacim jidlem. Poznali dokonce i kdyz jsem do sklenicky nacpala vlastni jidlo. Dodnes nechapu. Doufam, ze to neni mym kucharskym umenim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1200
17.11.20 21:05

Nevim, co tim znama mysli. Kdyz se podivas na kupovane sklenicky je to mix vice druhu zeleniny a masa. Kdyz do toho primichas jeste jeden druh zeleniny, vubec zadnou prasecinu v tom nevidim :) delam to bezne. Syn ma radsi sklenicky, nejlip hipp drahy jak pes… Tak mu to „redim“ treba bramborou, mrkvickou, kedlubnou a tak. Dela se to bezne ppdle me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.20 21:23

V žádném případě! Mohl by z toho vzniknout portál do cizích galaxií!
:pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama