Mohu vyrobit víno z hroznového vína v Kauflandu?

8.1.20 22:53

Mohu vyrobit víno z hroznového vína v kauflandu?

Ahojky maminky :mavam:,

v Kauflandu mají ted v akci hroznové víno. Napadlo mně že bych manžovi k narozeninám udělala domácí vínko (alkoholické). Nemáte prosím nějaká zkušenosti s tím jak se to dělá? :dance:

děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7728
8.1.20 23:28

Do toho se fakt nepoustej. Kup mu nějakou lepší flašku a vyjde ti to o hóóódně levněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
9.1.20 00:01

@majduska007 to bude mit manzel radost az ti kvasici demizon ohodi celou kuchyni a bude muset malovat, lepsi darek opravdu neni :lol: kup nejake dobre treba archivni vino a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
9.1.20 04:10

Můj strejda si několik let po sobě vlastní víno vyráběl, protože měli velkou úrodu hrozna na zahradě, ale moc bych to nedoporučovala, je to dost alchymie a dlouhodobá práce s nejasným výsledkem a bohužel to nikdy nechutnalo líp než víno z vinotéky od někoho, kdo tomu vážně rozumí :nevim:
Ale klidně to zkus, třeba se povede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2637
9.1.20 10:03

Myslím, že z takových hroznů dobré víno neuděláš. Potřebovala bys hodně vyzrálé, což to, co se tu prodává, není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.4.21 14:50

:lol: :lol: :lol:
Tak ze stolních odrůd se vina nedělají, na to potřebuješ moštovou odrůdu. A za druhé, i kdybys ji měla, tak bych se do toho vážně takhle sama a bez znalostí napouštěla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6018
13.4.21 14:54

Tak za prvé bys toho vína potřebovala opravdu strašně moc a za druhý by mu stejně nechutnala. Když za tu částku koupíš víno z nějaké dobré vinotéky. Uděláš o hodně lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
13.4.21 23:03
@majduska007 píše:
Ahojky maminky :mavam:,

v Kauflandu mají ted v akci hroznové víno. Napadlo mně že bych manžovi k narozeninám udělala domácí vínko (alkoholické). Nemáte prosím nějaká zkušenosti s tím jak se to dělá? :dance:

děkuji

Proč bys to proboha dělala? :D A hlavně jak? Ty snad na to máš doma podmínky? Víš, co výroba vína vůbec obnáší? Kup manželovi raději kvalitní víno v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat