Mohu vysadit Clostylbegyt v půlce?

Anonymní
12.3.17 12:34

Mohu vysadit clostylbegyt v pulce?

Dobry den, mam dotaz.
Dr mi predepsal clostylbegyt. Nam ho brat od 5 dne do 9.. Ovulaci mam normalne, nebo aspon mi tak vychazi ovulacni testy kazdy mesic, ale dal mi ho pro lepsi stimulaci vajecniku. Jenze dnes jsem 8dc a mam si vzit 4 tabletku. A nak se mi do ni nechce, je mi po nem nak divne. Prijde mi, ze se mi sem tam zamota hlava a je mi spatne.. Nerikam ze to musi byt z nej, ale myslim si to.. Myslite, ze ho muzu prestat uzivat?? A dnes ani zitra si ho uz nevzit?? Muze se neco stat?? A budu mit ovulaci, kdyz normalne ovuluji?? Asi jo ze?? Moc dekuji za odpovedi, uz sem se ptala jinde ale nebylo mi odpovezeno.. A pmlouvam se za anonymitu, nam tu spoustu znsmych a nemusi vedet, ze mame problemy s pocetim, uz tak mi staci, ze se nas vsichni ptaj kdy uz budem mit miminko

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.17 12:45

Normálně bych ho dobrala. Ja mam díky němu syna. Ano muze ti byt trochu jinak, ale jsou to uz jen dva dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 12:50

@Tichošlápek no me i prijde, ze me boli podbrisek.. A dnes se mi teda mota hlava fest. Akorad nevim zda ty vedlejsi ucinky nejsou nak brzo,, precetla sem si pribalak tak si i rikam zda to neni psychycky. Nevim nevim

• Nahlásit
  • Citovat
3154
12.3.17 13:03

Dobrala bych, břicho tě bolí, protože ti roste víc dominantních folikulů, hlava se ti motá z přísunu hormonů. Já nejsem nějaký znalec, ale nezacysti se nezralé folikuly, když jim přestaneš dodávat hormony potřebné k jejich růstu? :nevim:
Když už do nějaké takové léčby jdeš, musíš být přesvědčena, že ji chceš, přeci jde o početí dítěte a ne o vitamíny na zlepšení pleti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
12.3.17 13:13

Já bych je určitě dobrala. Sama mám za sebou dva cykly s a břicho bolí, však je tam vše napumpované tím prívalem hormonů. Neboj, den/dva po dobrání to přejde a dostaví se bolesti ovulační :D Přeji mnoho úspěchů s clostilem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
12.3.17 13:19

Ja bych ho prestala brat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
12.3.17 13:23

Zase to co pisou holky ma neco fo sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 13:24

@Lucka-26 @Helileli me jen prijde divne, ze to boli uz tak brzy, jelikoz ovu mam jinak az nekdy 22 dc, a ted sem teprv 8dc… A bojim se toho hyperstimulacnoho syndromu

• Nahlásit
  • Citovat
48203
12.3.17 13:39

Jo jsou to hormony, já s na něj vždy zvykala pár cyklů. nevysazovala bych bez porady s lékařem, může tě to vše pěkně rozházet. Měla jsi si to rozmysle včas. měla by jsi mít ted i pravidelné kontroly a doktor uvidí jak tělo funguje. Dělal hormonální profil? Já brala v druhé části cyklu utrogestan a po něm mě bylo špatně taky :lol:, clostylbegyt je dost silný lék proto většině po něm dobře není :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15786
12.3.17 13:45
@Anonymní píše:
Dobry den, mam dotaz.
Dr mi predepsal clostylbegyt. Nam ho brat od 5 dne do 9.. Ovulaci mam normalne, nebo aspon mi tak vychazi ovulacni testy kazdy mesic, ale dal mi ho pro lepsi stimulaci vajecniku. Jenze dnes jsem 8dc a mam si vzit 4 tabletku. A nak se mi do ni nechce, je mi po nem nak divne. Prijde mi, ze se mi sem tam zamota hlava a je mi spatne.. Nerikam ze to musi byt z nej, ale myslim si to.. Myslite, ze ho muzu prestat uzivat?? A dnes ani zitra si ho uz nevzit?? Muze se neco stat?? A budu mit ovulaci, kdyz normalne ovuluji?? Asi jo ze?? Moc dekuji za odpovedi, uz sem se ptala jinde ale nebylo mi odpovezeno.. A pmlouvam se za anonymitu, nam tu spoustu znsmych a nemusi vedet, ze mame problemy s pocetim, uz tak mi staci, ze se nas vsichni ptaj kdy uz budem mit miminko

Myslim ze jsem ti odpovidala, ze je to z nej ale ze by se mel dobrat tak jak je napsany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
12.3.17 14:03
@Anonymní píše:
@Lucka-26 @Helileli me jen prijde divne, ze to boli uz tak brzy, jelikoz ovu mam jinak az nekdy 22 dc, a ted sem teprv 8dc… A bojim se toho hyperstimulacnoho syndromu

Také mě bolel podbřišek takhle brzo a ovulace dorazila 19dc a 21dc. Podstatně hůř je mi po duphastonu, ale taky jen tak hodinku a pak je to dobrý :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48815
12.3.17 14:09

Hyperstimulacniho syndromu se po jedne tabletce denne fakt bat nemusis. Toho, ze naroste vic folikulu, mozna ano, ale od toho je ultrazvukova kontrola u doktora, aby videl, jak na to reagujes, a v pripade hodne folikulu ti durazne nedoporucil snazeni.
Nevysazovala bych, nic z tebou popisovanych veci mi neprijde na nutnost okamziteho preruseni lecby. Dost toho muze mit na svedomi psychika, ale jo, muzes se po tom citit jinak, ovlivnuje to hormony.
Kdybys vysadila, nestane se nejspis nic. Bud vic folikulu dozraje nebo ne, ale poravde hodlas-li lecit neplodnost s doktorama, tak asi neexistuji leky, ktere by s tebou nemohly aspon trochu (nebo i hodne moc) cloumat.
Pokud bys ted neotehotnela, s doktorem bych promluvila, proc ma potrebu ti davat tyhle leky i v pripade, ze normalne ovulujes. A ze se s nima necitis dobre. Predpokladam, ze dalsi zakladni vysetreni mate oba provedene i s partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
12.3.17 14:19

Mi z clostilbegytu bylo taky spatne. Podbrisek me nebolel, ale brutalne se mi motala hlava, tma pred ocima, nemohla jsem jet ani do prace. 2 tydny jsem byla doma nez se to videni a motani hlavy ustalilo. Vzala jsem si jen 4 tabl. z 5, bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 14:35

@Mia5 takze ti nezabral??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.17 14:42

@ugluk dekuji, ja jen ze sem si rikala. Ze kdyz ovuluji normalne, tak abych pak nemela tech hormonu v sobe hodne a neobjevil se u me ten syndrom.. ja sem si byla jista, ze ho chci brat, jenze jak mi ted nebylo dobre, tak sem si vcera cetla pribalovy letak, no prijde mi ze ti co chcou clostik brat by pribalovy letak vubec cist nemeli, jinak ho nikdy nikdo brat nebude :D jinak na vysetreni sme byli, sme vporadku, i tu ovulaci podle testiku mam jen se nam furt nedari… Nejdriv sem si myslela, ze se nestrefujem ve spravny cas. Tak sen zacala pouzivat ty ovu testy, ale furt nic.. Tak ted zkousime ten clostik…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama