Jak zdravě zhubnout 40 Kg?

Anonymní
19.5.21 16:36

Mohu zhubnout 40 kg

Ahoj,

Myslíte že zhubnout 40kg za dva roky, je reálné a zdravé? Nebo je to moc? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9733
19.5.21 16:38

Ano. I za min pokud máš velkou nadváhu a změnís životní styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17413
19.5.21 16:58

Ano, pokud začínáš na hodnotách více jak 12O kg a pokud ze začneš hýbat a budeš zátěž zvyšovat a pokud stravu budeš měnit tak, aby to bylo něco co je pro tebe udržitelne.

Pokud pujdeš jen cestu drastických diet, tak to spíš neudržíš a bude ti to lítat nahoru a dolu.

Pokud se pohybuješ okolo 1OO a chceš zhubnout na 6O, tak to spíš neprojde.

Tak jako tak je daleko zdravější a smysluplnější řešit spíš proměnu postavy, než kilogramy a to konkretně snižování obodu pasu – chceš ho pod 9O cm, tož je ukazatel toho, že ztrácíš tuk a zejmena ten utrobní, tedy že hubneš zdravě.

Velke a rychle ubytky kilogramu jsou většinou jen voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20919
19.5.21 18:23

Ano pokud jsi zdravá a je to jen vypapaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 18:28

Právě pracuji na obdobném úbytku váhy. Výchozí 120, změnila jsem jídelníček, ale ne moc drasticky, víc chodím, jídelníček si píšu a plánuju den dopředu, když vím, že bude u rodičů k obědu vepřová se zelím, naplánuji si o to dietnejší večeři. Důležité je hlídat si poměry bílkoviny/tuky/sacharidy, vyhovuje mi, že si dám co chci nebo co jedí ostatní, jen míň a dojím se něčím zdravějším, takže nemám chutě :mrgreen:. Dodržuji to necelý měsíc a mám dole 4 kila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 19:16

Určitě ano, za poslední rok jsem zhubla 50 kg. Zjisti si svůj bazální metabolismus, nastav denní kalorický příjem lehce nad tuto hodnotu, zařaď dostatek bílkovin, na sacharidech a tucích dle mé zkušenosti nezáleží (někomu vyhovuje nízkotučná dieta, někomu zase low carb,…) a hýbej se dle možností a zvyšuj intenzitu. Super je zařazovat kromě kardia (v mém případě dlouhé rychlé procházky a aerobic) i posilování. Dáš to! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
19.5.21 20:36

Ano, a držím Ti palce:) zaměř se na sebe, na stravu, hodně pij vody, účinné jsou i detoxy, ale nesmí se to přehánět:) pokud budeš chtít poradit, klidně se ozvi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat