Reklama

Mohu zjistit kdo to psal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 15:19
Mohu zjistit kdo to psal?

Anonym asi víte proč. Dnes mi přišla na Facebooku zprava, Samozdrejme fake profil a psalo mi to jak mě můj muž podvádí, obelhava hlavně kurvi na kazdym rohu. Kolikrát jsem to s nim řešila vždycky to zaprel, není poprvé co mi přišla nějaká podobná zprava, vždycky mi ten dotyčný napíše a buď je chvíli ještě on-line nebo si ten Facebook asi zdeaktivuje. A teď otazka. Mohu zjistit kdo to píše? Podle nějaké ip adresy, jenže tu dotyčný muže taky klidně skrýt. Známa mi rekla ať to dam na policajti, ale tohle? Však se mi tam vysmejou mají na práci důležitější věci..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 15:21

Ne to fakt nezjistíš

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 10.05.18 15:23

Hele v první řadě, nedávala bych žádnou váhu anonymu, o to přesně mu jde. Dost dobře to může být někdo, kdo vám závidí pěkný vztah. U těch ip adres fakt nevím, napadá mě napsat přímo facebooku. Určitě ti neřeknou, kdo to je, ale mohli by zablokovat všechny účty spojené s tou IP adresou. Ale to je jen nápad :nevim: aspon na jiných webech admin tu moc měl. Případně si ty sama můžeš bloknout zprávy, které nejsou od přátel. Nebo pokud máš na to žaludek, zkusit v těch zprávách vyčíst něco, co anonyma práskne. Třeba se časem prokecne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 15:26

@Doe_Jane a blbost to dávat na policajty ze?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 10.05.18 15:26

Jo a nevím, jestlis to udělala, ale já bych se s tím manželovi svěřila. Mohl by totiž mít tušení, kdo to píše. Anonym vám jasně chce uškodit a zná vás oba. Třeba kamarádka s pomocí přítele anonyma odhalila, psala to holka z jeho školy. Byla jím úplně posedlá a nesnesla, že on má přítelkyni.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.05.18 15:29

A podvádí a obelhává tě tvůj manžel? Že všechno popřel neznamená, že to tak není. Ale tak samozřejmě to může být jak píše @Lalelale, že je to ze závisti. Osobě tohle mi přijít, tak jsem, co se týče manžela, obezřetnější - ať už z důvodu, že je to pravda, nebo z důvodu, že máte kolem sebe lidi, kteří ze závisti mají potřebu mi psát anonymy.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 10.05.18 15:36
@Paola21 píše:
A podvádí a obelhává tě tvůj manžel? Že všechno popřel neznamená, že to tak není. Ale tak samozřejmě to může být jak píše @Lalelale, že je to ze závisti. Osobě tohle mi přijít, tak jsem, co se týče manžela, obezřetnější - ať už z důvodu, že je to pravda, nebo z důvodu, že máte kolem sebe lidi, kteří ze závisti mají potřebu mi psát anonymy.

Já si myslím, že to je někdo, kdo chce jen škodit. Dejme tomu, že mám kamarádku, u které jí nezvládnu do očí říct, že jí manžel podvádí. Tak si založím fake profil a pošlu zprávu. Určitě bych to neladila do tónu, že se manžel kurví úplně všude. A taky bych to poslala jen a pouze jednou, ne opakovaně. A pokud to píše závistivá milenka, tak si myslím, že by zakladatelka beztak dávno měla podezření kvůli manželovu chování :nevim:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.05.18 15:42
@Lalelale píše:
Já si myslím, že to je někdo, kdo chce jen škodit. Dejme tomu, že mám kamarádku, u které jí nezvládnu do očí říct, že jí manžel podvádí. Tak si založím fake profil a pošlu zprávu. Určitě bych to neladila do tónu, že se manžel kurví úplně všude. A taky bych to poslala jen a pouze jednou, ne opakovaně. A pokud to píše závistivá milenka, tak si myslím, že by zakladatelka beztak dávno měla podezření kvůli manželovu chování :nevim:

Třeba má víc milenek a píšou to fakt různí lidi? Kdo ví no. Nebo to fakt psala její kamarádka, která jí to nechce říct přímo, ale protože zakladatelka s ním pořád je a nepřišla na to, tak to napsala znovu… :nevim: Jen teorie, jak to ještě může být. Samozřejmě nejlepší je varianta závisti..

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 10.05.18 15:45

Já si taky myslím, že je to nějaký zavistivec z okolí.. Taky se mi párkrát ve vztahu stalo, že mi psal anonym o tom jak je ten můj hajl a kuevnik :roll: a nakonec se z toho vyklubala žárlivá kamarádka :mrgreen:
No ale zase na druhou stranu moji dobré kamarádce chodili takové zprávy, později i dopisy a nakonec prasklo, že její manžel má milenku a psala to ona.. Záleží jestli máš důvod se domnívat že někoho má? Tráví podezrele moc času někde jinde? Nebo tak něco?.. Ty s ním žiješ, musíš nejlíp vědět, zda někoho mít může nebo ne..

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 10.05.18 16:01
@Anonymní píše:
Anonym asi víte proč. Dnes mi přišla na Facebooku zprava, Samozdrejme fake profil a psalo mi to jak mě můj muž podvádí, obelhava hlavně kurvi na kazdym rohu. Kolikrát jsem to s nim řešila vždycky to zaprel, není poprvé co mi přišla nějaká podobná zprava, vždycky mi ten dotyčný napíše a buď je chvíli ještě on-line nebo si ten Facebook asi zdeaktivuje. A teď otazka. Mohu zjistit kdo to píše? Podle nějaké ip adresy, jenže tu dotyčný muže taky klidně skrýt. Známa mi rekla ať to dam na policajti, ale tohle? Však se mi tam vysmejou mají na práci důležitější věci..

Pokud je to psáno všeobecně, je třeba se na to vykašlat. Kdyby to byla pravda, napíše dotyčný něco konkrétního. Jméno, událost, akci - prostě něco, čeho se dá chytit. A ani to v podstatě pravda být nemusí, jen je to lépe zjistitelné a proto to ten anonym nepíše. Jen chce plivnout jedovatou slinu. Kašli na to.

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 10.05.18 16:51
@Paola21 píše:
Třeba má víc milenek a píšou to fakt různí lidi? Kdo ví no. Nebo to fakt psala její kamarádka, která jí to nechce říct přímo, ale protože zakladatelka s ním pořád je a nepřišla na to, tak to napsala znovu… :nevim: Jen teorie, jak to ještě může být. Samozřejmě nejlepší je varianta závisti..

A ty máš kamarádku, která by to podala takhle? :mrgreen: Já si teda myslím, že ne. Pokud by to byla milenka, která by se chtěla jó mstít, tak by jí pravděpodobně poslala i „důkaz“ - kdy se spolu vídali, fotku… „Vzpomínáš, jak byl manžel před týdnem na služební cestě?“
Takhle vulgárně, uboze a opakovaně bych to viděla spíš opravdu na nějakou závistivou hysterickou nandu.
Stejně jako není moc šance, že by těch milenek měl víc a zrovna všechny psaly z Facebooku z fake účtů. Ještě ke všemu je to nějaký srábek, který nechce komunikovat dál, takže podle mě to znamená, že vlastně nemá, co víc sdělit. Jako třeba jak to ví, jak dlouho, o koho se jedná (jestli je to například v práci atd.), kdy se vídají, jak by na to mohla zakladatelka přijít. Prostě jen výkřik do tmy a útěk.

Jasně, že by měla zpozornět, o tom žádná, pravda to být může.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.05.18 16:53
@radkka píše:
A ty máš kamarádku, která by to podala takhle? :mrgreen: Já si teda myslím, že ne. Pokud by to byla milenka, která by se chtěla jó mstít, tak by jí pravděpodobně poslala i „důkaz“ - kdy se spolu vídali, fotku… „Vzpomínáš, jak byl manžel před týdnem na služební cestě?“
Takhle vulgárně, uboze a opakovaně bych to viděla spíš opravdu na nějakou závistivou hysterickou nandu.
Stejně jako není moc šance, že by těch milenek měl víc a zrovna všechny psaly z Facebooku z fake účtů. Ještě ke všemu je to nějaký srábek, který nechce komunikovat dál, takže podle mě to znamená, že vlastně nemá, co víc sdělit. Jako třeba jak to ví, jak dlouho, o koho se jedná (jestli je to například v práci atd.), kdy se vídají, jak by na to mohla zakladatelka přijít. Prostě jen výkřik do tmy a útěk.Jasně, že by měla zpozornět, o tom žádná, pravda to být může.

já doufám, že nemám kamarádku, která by mi to neřekla do očí. :lol: Hele fakt nevim, jenom teorie.

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 10.05.18 16:59
@Paola21 píše:
já doufám, že nemám kamarádku, která by mi to neřekla do očí. :lol: Hele fakt nevim, jenom teorie.

No, já si prostě myslím, že kdyby to byla kamarádka, tak to napíše jinak…

Ahoj Ančo, měla by sis dát pozor na manžela, viděla jsem ho několikrát s cizí ženou. Obvykle ve středu v poledne na Podbabě, chodí s ní do domu XXX/držel jí za ruku/líbal jí.

Právě i s něčím, na základě čeho může zakladatelka pak přijít na to, kde je pravda. Ne jen výkřik do tmy. To bude podle mě spíš zhrzená ženská, které díky bohu nedal, protože když už se projevuje jako vágus, tak by jistě přidala i pikantní důkaz, kdyby nějaký měla ;)

Kdyby to někdo napsal mně, klidně bych odepsala a chtěla vědět, jak na to dotyčný přišel, abych si to teda mohla ověřit.

Mně se stalo, že mi jedna psychicky labilní slečna (opravdu se léčí na psychiatrii) psala, ale ta byla opravdu šílená a práskla se sama tím, jak lhala.

Samozřejmě neříkám, že má chlapovi slepě věřit, to vůbec, dávala bych si velkej pozor, ale prostě bych z toho nedělala úplnou trágu.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 10.05.18 17:37
@Kobliha51 píše:
Pokud je to psáno všeobecně, je třeba se na to vykašlat. Kdyby to byla pravda, napíše dotyčný něco konkrétního. Jméno, událost, akci - prostě něco, čeho se dá chytit. A ani to v podstatě pravda být nemusí, jen je to lépe zjistitelné a proto to ten anonym nepíše. Jen chce plivnout jedovatou slinu. Kašli na to.
:palec: Přesně tak - když se on údajně kurví úplně všude, ta zpráva by měla být plná jmen a míst :lol: Plus si fakt myslím, že kamarádka by to nepsala tak vulgárně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 18:28

@Paola21 @Lalelale @radkka @Kobliha51 holky a myslíte ze by tyhle anonymy policie řešila? Mě šlo třeba o tu ip adresu.. manžel nějak nikde nepobiha, vždycky max s kamaradama. Jenže to si nemyslím ze něco vyvadi ale člověk neví no, Samozdrejme jsme to řešili

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >