Moje 1. hypotéka

Anonymní
9.5.21 18:00

Moje 1. hypotéka

Ahoj,
určitě plno z vás má hypotéky na byt/barák a tak by mě zajímalo, u koho ji mate, zda jste spokojeni a všechno kolem toho. Jsem mladá a nemám vlastně žádný procenta, takze taky by ne zajímalo, jestli nějaká banka dává hypotéku bez nějakýho svého vkladu.
Na internetu jsem četla ze KB dává 100% hypotéky, ale teď kde je pravda zejo..
dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
580
9.5.21 18:01

U KB, resp. přes Modrou pyramidu. Vymysleli nám dobré řešení i na půjčení víc než 90 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8497
9.5.21 18:02

100% hypotéku nedostaneš. Leda bys rucila ještě nějakou další nemovitostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17159
9.5.21 18:13

100% ti nedají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
9.5.21 18:48

Zkuste oslovit Fin. Poradce.. Já doporučím Broker Consulting ve vašem okoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
9.5.21 19:07

Jde o velké peníze, takže je samozřejmě nejlepší ptát se na internetu cizích lidí než si zavolat do banky, případně finančnímu poradci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
9.5.21 19:24

@Alkata ummmm tak jako bankéř jí tak oblbne hlavu že si ty kačky vezme u něj ikdyž to bude nevýhodné.
Podle mě je chytřejší zeptat se lidí na zkušenosti. Já si taky půjčila od banky kterou jsem slýchala jako nejčastěji v pozitivu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.5.21 20:27
@Banane18 píše:
@Alkata ummmm tak jako bankéř jí tak oblbne hlavu že si ty kačky vezme u něj ikdyž to bude nevýhodné.
Podle mě je chytřejší zeptat se lidí na zkušenosti. Já si taky půjčila od banky kterou jsem slýchala jako nejčastěji v pozitivu.

To he špatná úvaha. Každá banka má své specifické postupy a tak se hodí pro jiného klienta. Neexistuje univerzálně nejlepší a nejhorší banka. Nejrozumější rada je, najít si finančního poradce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76797
10.5.21 06:00
@Cenarius píše:
100% hypotéku nedostaneš. Leda bys rucila ještě nějakou další nemovitostí.

Pak to ale celkem logicky nebude 100% hypoteka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
12.5.21 13:46
@Anonymní píše:Na internetu jsem četla ze KB dává 100% hypotéky, ale teď kde je pravda zejo..
dekuji

Nikoliv, hypo na 100% jsou zakázané od ČNB. Resp, pokud kupuješ a máš druhou nemovitost (nebo Ti ji dají rodiče do zástavy), pak lze uhradit celou kupní cenu, ale není to 100% zástavy, ale 100% účelu.
Na 100% vždy funguje: 80% hypotéka + 10 % stavebko + 10% spotřebák.
Blbý je, že příjmy musí být na tyto 3 splátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat