Reklama

Moje cesta za štěstím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 14:02
Moje cesta za štěstím

Milé maminky chtěla bych vám tu napsat můj příběh a dokázat že vše zlé je pro něco dobré. Vdávala jsem se hodně mladá, hned po střední škole a brzy jsem chtěla miminko. Bohužel se nedařilo, ani IVF nepomohlo. Byla jsem zoufalá, a už přemýšlela ve svých 24 letech nad adopcí. Jenže jsem tehdy potkala muže, který mě učaroval. Začali jsme si spolu, ano vím, není to správné, ale zamilovala jsem se. Od manžela jsem odešla rovnou k novému příteli do jeho domu, on se rozešel s přítelkyní. Oba jsme moc toužili po dítěti, on byl o 15 let starší. Stal se zázrak a já za rok od seznámení držela pozitivní těhotenský test. Následovala pohádková svatba a všechno to nakupování a zařizování. Manžel byl naštěstí zajištěný a tak nebyl problém našemu dítěti koupit vše, co jsem si přála. O našeho chlapečka se staral dobře, v noci k němu vstával, trávil s námi čas, výlety, dovolené. Za narození syna jsem dostala opravdu drahý šperk za několik set tisíc. Jeho rodina mě měla ráda, trávili jsme dohromady spoustu času. Jenže tahle idylka netrvala dlouho. Začali jsme se hádat, nadávali si, já chtěla jedno, on druhé. Došlo to tak daleko, že jsem ho musela požádat, aby odešel bydlet na čas jinam. Nepomohlo to a bohužel když byly našemu synovi 4 roky, rozvedli jsme se. Naštěstí bývalý manžel byl soudný, koupil mi byt, abych měla kde bydlet, platil vše na syna, nechtěl, abych hned pracovala a měla čas především na syna, tak mi dával 15 tis na domácnost. I všichni z jeho rodiny mi hodně pomáhali a pomáhají dodnes. Pak už jsem pak začala pracovat na poloviční úvazek a neměla tolik času, prarodiče a ex manžel hlídali, jak jsem potřebovala. Ale byla jsem sama. Abych nesmutnila doma, kamarádky mě pořád někam zvaly. A jednou tam byl on. Nádherný chlap, hned jsme si padli do oka. Brzy jsme se zamilovali. Byl také rozvedený, má dceru a vídá jí 1× za 14 dnů. I naše děti byli brzy kamarády. Za tři měsíce od seznámení už jsme spolu začali žít. Jen byt od exmanžela byl pro nás všechny malý, tak jsme ho prodali a postavili nádherný velký dům, přesně takový, o kterém jsem snila. Koupili si větší pořádné auto letos jsme měla tu nejkrásnější svatbu. Nyní se pokoušíme o naše společné dítě, však v domě máme tři dětské pokoje. Můj život byl plný zvratů, občas dost složitý, proložený smutkem. Ale konečně po těch všech letech stresů, omylů mám toho nejlepšího manžela, pěkné bydlení a užíváme si každou společnou minutu. :srdce: Proto maminky, které jste samy, vím, jak je to těžké, ale nesmutněte, určitě brzy naleznete své štěstí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3967 příspěvků 06.05.18 14:08

:mrgreen: Takže otěhotníš, pak si přestanete rozumět, rozvedete se, najdeš si jinýho chlapa, bude další pohádková svatba, dítě, rozvod, a tak dále, a tak dále…

Ještě jsem zapomněla dodat - FAKE

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 06.05.18 14:11

@Tableta souhlas.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 14:12

Nechceš se přihlásit do výměny manželek? nebo aspoň čtyři v tom až budeš těhotná? Květa by ti mohla dát nějaké tipy

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 06.05.18 14:12

Proč anonym? Co je na štěstí tak intimního?

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 06.05.18 14:12

Letos si měla úžasnou svatbu. Je začátek května a už víš že máš nejlepšího chlapa. I s tím minulým si měla pohádku, chvíli. Fakt nevěřím

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 06.05.18 14:16

To je samá pohádková svatba :srdce:
Pokud to není fake, o čemž pochybuju, tak se tady zase potvrzuje, že čím větší, úžasnější, pohádkovější svatba, tím rychlejší konec.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 14:17

Hele trolle jinou pohádku navíc být 3× vdaná není žádné štěstí

mrav
Extra třída :D 14548 příspěvků 06.05.18 14:18

:cert: :nevim: :cert: :nevim: :srdce:? :cert: :think:. Jen ta poslední věta je krásná. :srdce: :mavam:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 14:28

Já si teda cestu za štěstím a i to „štěstí“ představuju jinak, ale co. Zas je fakt, že mít soudného exmanžela, co mi koupí byt a živí mě i po rozvodu, je opravdu štěstí :jazyk: snad budou ve velkém domku s velkým autem spokojené i děti, to je hlavní. Především ať vám to třetí manželství vydrží.

Schwarzwaldtort
Povídálka 37 příspěvků 06.05.18 14:31

Jo. Je to o penezich :-D

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 06.05.18 14:43

A to stesti je v tom, byt kolem tricitky POTRETI vdana?
A jak to tak ctu, vsadim boty, ze to neni naposledy. Mas celkem vysokou spotrebu manzelu v kratkych intervalech :mrgreen:.

Ivulita
Kecalka 265 příspěvků 06.05.18 14:50

Já bych spíš chtěla vidět ten šperk za několik set tisíc… To je i na pohádku moc :lol: :nevim:

renduli
Závislačka 2980 příspěvků 06.05.18 14:53

Chvilka pro tebe - nebo jak se ten časopis se srdceryvnými příběhy jmenuje. :D

Mango_Lassi
Extra třída :D 13029 příspěvků 06.05.18 14:53

Věřím, že přijde pohádková svatba, drahý šperk a nádherný dům - díl 18947.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama