Moje dcera kamarádí s dcerou feťačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:30
Moje dcera kamarádi s dcerou feťačky

Moje dcera chodí do první třídy. V blizkem okolí bydliště nejsou žádné malé děti, jen jedna holčička. Dlouho jsem tomu nechtěla věřit, ale bohuzel to je pravda - máma te holčičky fetuje. Nevim, co přesně bere - nerozumím tomu. Dlouho jsem to na ní nepoznala a hlavně jsem si to nechtěla připustit. Každou chvíli má nového partnera a taky všichni fetujou. O holčičku se moc nestará - naštěstí má rodinu, která se o ni postará. Ta holčička je tu často, protože touží po pozornosti a po kamarádce. Moje dcera ji má taky moc ráda a je rada, když tu je. Jenže kam tohle může vést? S maminkou se to tahne roky. Před těhotenstvím fetovala, ale to jsem ji ještě neznala. V tehotenstvi a při kojeni asi ne. Poslední dobou asi vic. Nechci mít ve své blízkosti takové lidi a nechci, aby byla moje dcera v blízkosti těch lidí. Bohužel je moje dcera často zvana ke kamarádce a dcera k ní chodit chce. Máte nějaké zkušenosti? Jak to vnímají deti? Kdy si všimnou něčeho, že to není v pořádku? Já asi dlouho zavírala oči. Co ta holčička? Vždyť se to na ní musí taky podepsat. Tatínek je neznámý. Každou chvilku má maminka jiného kamaráda. Jezdí pořád autem, řidičák nemá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:37

To nezasáhla sociálka jo? nemáš to jen z doslechu? každopádně ta její dcera za to nemůže, nechápu proč bys měla svojí dceři bránit se s ní kamarádit, trvej na tom ať jsou u vás když se bojíš… ale osobně to fakt nechápu, jestli se spíš nenudíš a nehledáš problémy tam kde nejsou?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 11.04.18 08:40

Takže ty nerozumíš tomu co bere, ale víš jistě, že něco bere? Není to jen nějaká pomluva, viděla jsi jí zfetovanou/jak fetuje?

sediza
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 11.04.18 08:41

Upozornila bych na to sociálku. Dceru bych tam v žádném případě nepouštěla. Nicméně vůbec bych nezakazovala kamarádit dceři s dcerou té paní, ale museli by si hrát u mě doma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:43

@Doe_Jane Nenudím? Tak to je vtipný. Ne, opravdu se nenudím. Nevím, kam dřív skočit. Kamarádku dcery tady mám víceméně denně. Jí tady často. Občas dělám úkoly s oběma. O dítě je postaráno - starají se ostatní členové rodiny, takže co by jako udělala sociálka? Z doslechu to není. Dlouho jsem byla proti tomu, že to tak není, ale mám hodně důkazů - nechci to tady ale rozepisovat a chci zůstat anonymní.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 11.04.18 08:44

A jak víš že ta maminka fetuje ty jsi ji viděla? A že nemá řidičák to víš jak?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 11.04.18 08:45
@Anonymní píše:
@Doe_Jane Nenudím? Tak to je vtipný. Ne, opravdu se nenudím. Nevím, kam dřív skočit. Kamarádku dcery tady mám víceméně denně. Jí tady často. Občas dělám úkoly s oběma. O dítě je postaráno - starají se ostatní členové rodiny, takže co by jako udělala sociálka? Z doslechu to není. Dlouho jsem byla proti tomu, že to tak není, ale mám hodně důkazů - nechci to tady ale rozepisovat a chci zůstat anonymní.

tak jestli to víš jistě, tak bych se asi bála tam dceru pouštět, ale rozhodně bych j nezakazovala, aby se kamarádila. Je fajn, že se i ty o holčičku staráš.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:45
@Anonymní píše:

tak starají se členové rodiny nebo bydlí s matkou feťačkou? pokud bydlí s matkou feťačkou tak to snad nahlas ne?? nebo ti je jedno v čem ta holčička žije? asi jo že, ty myslíš jen na to svoje, chuďátko aby náhodou od té dcery nepochytilo nějaké špatné mravy

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 11.04.18 08:47

Tak tam dceru nepouštěj, ale netrestej holčičku za to, jaká je její máma.
Pokud je o ni postaráno a má možnost být i s tvou dcerou, tak bych to extra černě neviděla.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 11.04.18 08:47

Tak fetku snad poznáš…já bych dceru k nim nepouštěla, ale od kamaradky bych ji netrhala. Vadí ti to, že u vás často je? Mě by ji bylo líto, rodiče si nevybíráme.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 11.04.18 08:48
@Martina84 píše:
Tak fetku snad poznáš…já bych dceru k nim nepouštěla, ale od kamaradky bych ji netrhala. Vadí ti to, že u vás často je? Mě by ji bylo líto, rodiče si nevybíráme.

Jak se pozná fetka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:49

@aiwwa Není to jen pomluva. Kamarádka zdravotnice to na ní poznala na první pohled. Je šíleně roztěkaná. V půlce věty najednou odejde. Ona se tu moc nezdržuje. Je nespolehlivá. Něco řekne, za minutu je to jinak. Nechá tu dítě s tím, že za 10 minut si pro holčičku přijde a uběhnou 3 hodiny a nikdo netuší, kde je. Strupy na těle, vyhublost… Její rodina o tom ví. Policie se tu taky objevuje docela často. No a mám i nějaké důkazy, ale to tu psát opravdu nechci. Pomluva to není. Kdybych měla jen maličké pochybnosti, tak to tu nepíšu. Dlouho jsem se jí zastávala, že to jsou pomluvy. Byla jsem slepá.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 11.04.18 08:52
@Anonymní píše:
@aiwwa Není to jen pomluva. Kamarádka zdravotnice to na ní poznala na první pohled. Je šíleně roztěkaná. V půlce věty najednou odejde. Ona se tu moc nezdržuje. Je nespolehlivá. Něco řekne, za minutu je to jinak. Nechá tu dítě s tím, že za 10 minut si pro holčičku přijde a uběhnou 3 hodiny a nikdo netuší, kde je. Strupy na těle, vyhublost… Její rodina o tom ví. Policie se tu taky objevuje docela často. No a mám i nějaké důkazy, ale to tu psát opravdu nechci. Pomluva to není. Kdybych měla jen maličké pochybnosti, tak to tu nepíšu. Dlouho jsem se jí zastávala, že to jsou pomluvy. Byla jsem slepá.

Aha, tak to jo. No a co ta sociálka?

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 11.04.18 08:54

Byla bych urcite ostrazita. Pokud sama holcicka je bezproblemova, pak bych preferovala hrani si u vas.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.04.18 08:54

Nikdo si nevybere, kde, v čem a v jakých podmínkách se narodí a žije..

Holky bych nechala, ať se v klidu spolu baví, aspoň ta holčička pochytí něco z té, možná, „správné“ výchovy (nevím jak to u Vás je).. Ovšem pokud ti vadí, že u tebe jí apod. Že se o ni víceméně staráš, tak nevím… Za mým synvcem také chodí jedna holčička, její matka je alkoholička, sociálka děti odebrala a dala je k babičce, Ale kolikrát přijde a ptá se mojí mamky, jestli nemají něco k jídlu apod.. Takových dětí mi je líto!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama