Reklama

Moje dcera není panna ve 13, mám to řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jinxie
Nováček 3 příspěvky 18.08.18 14:17
Moje dcera není panna ve 13, mám to řešit?

Ahoj holky potřebuju o radu, dneska se mi sama od sebe moje 13 letá dcera přiznala že není pana. Byla jsem strašně zaražená a nevěděla jsem jak mám reagovat. Říkala jsem si kde jsme s manželem udělali chybu, manželovi to radši ani říkat nebudu Natku by zabil. Když jsem se jí vyptávala s kým to měla tak už mi nic nechtěla říkat, ale prý aspoň používali ochranu. Taky jsem říkala že jestli je tomu chlapci víc jak 15 může jít do vězení tak se trošku zarazila a odešla do pokoje. Prostě nemám o tom šanci něco víc zjistit a zase to nechci nějak moc řešit nebo ji trestat je to její život a takovýhle věci se normálně dějí :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 18.08.18 14:21

Buď ráda, že s tebou má tak dobrý vztah, že se ti sama od sebe přiznala. Alespoň měla holka rozum a použili ochranu. Chápu, že je to šok, že v podstatě 13 leté děcko má už sex, ale nic s tím nenaděláš.
Jediné, co by si teď měla, je s ní nějak probrat antikoncepci, případně zjistit, jestli má delší dobu nějakého kluka, nebo to byl „úlet“. Zkus se s ní i rovnou domluvit na pravidelných návštěvách gynekologa a proberte spolu antikoncepci.

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 18.08.18 14:21

Nechala bych to pár dní být a pak si s ní sedla v klidu, bez výčitek a řekla jí, že je to samozřejmě brzy, ale ok, něco o ochraně a tak… zkusit trošku získat její důvěru :) a nemysli si že jsi jako matka selhala… já prováděla podobný věci a to jsem z velmi slušné rodiny, žádné problémy… prostě puberta :-)

jenny.fields
Generální žvanilka 24717 příspěvků 18.08.18 14:25
@Jinxie píše:
Ahoj holky potřebuju o radu, dneska se mi sama od sebe moje 13 letá dcera přiznala že není pana. Byla jsem strašně zaražená a nevěděla jsem jak mám reagovat. Říkala jsem si kde jsme s manželem udělali chybu, manželovi to radši ani říkat nebudu Natku by zabil. Když jsem se jí vyptávala s kým to měla tak už mi nic nechtěla říkat, ale prý aspoň používali ochranu. Taky jsem říkala že jestli je tomu chlapci víc jak 15 může jít do vězení tak se trošku zarazila a odešla do pokoje. Prostě nemám o tom šanci něco víc zjistit a zase to nechci nějak moc řešit nebo ji trestat je to její život a takovýhle věci se normálně dějí :think:

TAKOVYHLE veci se normalne deji, je to jeji zivot…podle mne fajk jak prase. A ze by stejnej co tu zalozil diskuzi o panenske blane :roll:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 18.08.18 14:25

Nevím co chcete řešit. Nechat jí sešít vagínu, nebo znovu přišít panenskou blánu? Tak alespoň buďte ráda, že ve Vás má takovou důvěru, že se svěřila, no. Možná ještě pořádně promluvit o ochraně, aby nepřišla těhotná. :nevim: Hlavně nebrat ke gynekologovi pokud to nechcete řešit s policií; lékař je povinen takovou skutečnost nahlásit automaticky.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 18.08.18 14:25

Pokusila bych se za pár dní zjistit, kdo to byl. Rozhodně bych nebyla v klidu. Mám dvanáctiletou neteř a je to dítě. Děti nemají souložit. Řekla bych jí, že s tím nesouhlasím. Že si to nepřeju. Otázka je, jestli by mě poslechla, když jí to nepřišlo divné. Já toho nebyla schopná ani v šestnácti. Byla bych dost v šoku a naopak bych to muži řekla. Byla bych hodné zklamaná.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 18.08.18 14:26
@jenny.fields píše:
TAKOVYHLE veci se normalne deji, je to jeji zivot…podle mne fajk jak prase. A ze by stejnej co tu zalozil diskuzi o panenske blane :roll:

Dneska samí ouchylové :nevim:

Paoloska
Echt Kelišová 8066 příspěvků 18.08.18 14:33
@Russet píše:
Pokusila bych se za pár dní zjistit, kdo to byl. Rozhodně bych nebyla v klidu. Mám dvanáctiletou neteř a je to dítě. Děti nemají souložit. Řekla bych jí, že s tím nesouhlasím. Že si to nepřeju. Otázka je, jestli by mě poslechla, když jí to nepřišlo divné. Já toho nebyla schopná ani v šestnácti. Byla bych dost v šoku a naopak bych to muži řekla. Byla bych hodné zklamaná.

Naprostý souhlas. Souložit ve 13 normální není. Rodiče by to měli vědět oba, v žádném případě to nenechat být a děvence přistřihnout křídla.

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Závislačka 4375 příspěvků 18.08.18 14:38
@AnnaNuvoletta07 píše:
Nevím co chcete řešit. Nechat jí sešít vagínu, nebo znovu přišít panenskou blánu? Tak alespoň buďte ráda, že ve Vás má takovou důvěru, že se svěřila, no. Možná ještě pořádně promluvit o ochraně, aby nepřišla těhotná. :nevim: Hlavně nebrat ke gynekologovi pokud to nechcete řešit s policií; lékař je povinen takovou skutečnost nahlásit automaticky.

Sešít? Nestačila by montážní pěna? :mrgreen:

A proč si dovolím vtipkovat - podle mě je to taky troll :mavam:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 18.08.18 14:39

já taky začala hodně brzy, 15 mi zdaleka nebylo, ale byla jsem úplně jinak vyspělá než moje vrstevnice, myslím, že se to normálně děje, akorát se o tom nemluví, důležitá je ochrana, poučila bych ji a nechala žít

Emimin7
Echt Kelišová 8726 příspěvků 18.08.18 14:59

Není vězení až od osmnácti? Nešel by spíš do polepšovny nebo něčeho takového?

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 18.08.18 15:01
@Kaileee píše:
já taky začala hodně brzy, 15 mi zdaleka nebylo, ale byla jsem úplně jinak vyspělá než moje vrstevnice, myslím, že se to normálně děje, akorát se o tom nemluví, důležitá je ochrana, poučila bych ji a nechala žít

Normálně se to neděje. A pokud chlapci je víc jak 15, má velký problém.

Aspera
Generální žvanilka 20518 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:02
@AnnaNuvoletta07 píše:

Nestrašte. Ani těhotenství nesmí hlásit na PČR. Hlásit to musí jen rodičům a ti pak rozhodnou co dál.

Aspera
Generální žvanilka 20518 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 15:03
@Emimin7 píše:
Není vězení až od osmnácti? Nešel by spíš do polepšovny nebo něčeho takového?

Přesně tak, max do výchovňáku a pokud by se zjistilo, že to chtěli oba, nebylo to pod nátlakem, násilím atd. tak dostane podmínku. Měli jsme to teď v okolí dvakrát dokonce s těhotenstvím a ani jeden není ve vězení.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 18.08.18 15:08
@Aspera píše:
Přesně tak, max do výchovňáku a pokud by se zjistilo, že to chtěli oba, nebylo to pod nátlakem, násilím atd. tak dostane podmínku. Měli jsme to teď v okolí dvakrát dokonce s těhotenstvím a ani jeden není ve vězení.

Pokud holce není patnáct a jemu taky ne, nic se nestane. Jinak platí snad paragraf 187, ne?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >