Moje dcera rok a půl nechce jíst

12
11.7.20 12:48

Moje dcera rok a pul nechce jíst

Ahoj, dobrý den chci se zeptat dcera rok a pul z ničeho nic přestala jist z ničeho nic. Nechce jist ani pomalu pit. Nevíte co by to mohlo byt? Diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

96
11.7.20 13:02

Ahoj. Dnes jsem tu už dost podobnou diskusi zakládala. Bohužel nevím jak dát odkaz a malá je nejedlík skoro pořád. Jinak jestli tvoje přestala jíst ze dne na den tak z rad co jsem dostala by to mohly být zuby, angína, afty… Horečku nemá? Nebo průjem, zácpu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.7.20 13:08

@Tejami jeden den mela teplotu a ma trosku rymu ale jinak nic, už včera moc nechtěla ale snědla aspon oběd a dneska ani lžičku oběda nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
11.7.20 13:16

Může to být klidně i tou rýmou nebo ji i může bolet v krku. Taky nemyvam chuť k jídlu když jsem nachlazená. Moje malá pije aspoň um.
Ale chápu tě, taky jsem z toho na nervy a to ta moje neji skoro nic už týden. Já doufám, že jí rostou zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
11.7.20 14:19

Když byl staršímu synovi rok, tak 14 dní nejedl vůbec, jen mlíko. Jakákoli snaha do něj něco dostat vyvolala hysterický pláč. Až asi po 3 dnech jsem si všimla, že mu rostou 4 stoličky najednou. Tak jsem to přestala řešit a byl jen na mlíku. Normální jídlo jsem nabízela, ale když nechtěl, tak jsem mu ho nenutila. Po 14 dnech začal zase normálně jíst. Mladší syn to má teď taky, ale tomu rostou zuby postupně, takže cavyky kolem jídla dělá tak 3 dny a pak zase dobrý, jenže ten UM nepije, kravského si jen cucne a moje prsa už takový nápor nezvládají, tak mi to přijde horší než u prvního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama